SPOLOČENSTVO DOMU 1947
Dolný Kubín · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
116 742 €tržby 2025 ▲ 3 %+25 063 €zisk 2025aktívna 26 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 102 127 €, výsledok hospodárenia 19 600 €
- 22 : tržby 107 064 €, výsledok hospodárenia 26 207 €
- 23 : tržby 110 674 €, výsledok hospodárenia 14 180 €
- 24 : tržby 113 586 €, výsledok hospodárenia 13 926 €
- 25 : tržby 116 742 €, výsledok hospodárenia 25 063 €
SPOLOČENSTVO DOMU 1947 (IČO 37798332) mala v roku 2025 tržby 116 742 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár SPOLOČENSTVO DOMU 1947
Podľa Registra právnických osôb koná za SPOLOČENSTVO DOMU 1947 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok SPOLOČENSTVO DOMU 1947
Za rok 2025 má SPOLOČENSTVO DOMU 1947 v závierke tržby 116 742 €, o 2,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +25 063 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 116 742 €.
Výkaz ziskov a strát SPOLOČENSTVO DOMU 1947
Najvyššie tržby: rok 2025, 116 742 €. Najnižšie: rok 2021, 102 127 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 116 742 € |
| 2024 | 113 586 € |
| 2023 | 110 674 € |
| 2022 | 107 064 € |
| 2021 | 102 127 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 98 977 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 25 063 € |
| 2024 | 13 926 € |
| 2023 | 14 180 € |
| 2022 | 26 207 € |
| 2021 | 19 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SPOLOČENSTVO DOMU 1947
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +21,5 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SPOLOČENSTVO DOMU 1947 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +21,5 % | +8,8 % |
| 2024 | +12,3 % | +6,0 % |
| 2023 | +12,8 % | +4,1 % |
| 2022 | +24,5 % | +4,6 % |
| 2021 | +19,2 % | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+4,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,8 % |
| 2024 | +2,6 % |
| 2023 | +3,4 % |
| 2022 | +4,8 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SPOLOČENSTVO DOMU 1947
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 68 986 €, vlastné imanie −34 678 € a záväzky 103 664 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 68 986 € | −34 678 € | 103 664 € |
| 2024 | 57 351 € | −59 741 € | 117 092 € |
| 2023 | 65 821 € | −68 668 € | 134 489 € |
| 2022 | 66 116 € | −82 847 € | 148 964 € |
| 2021 | 65 758 € | −109 055 € | 174 813 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SPOLOČENSTVO DOMU 1947 (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116 742 € | 25 063 € | 68 986 € | −34 678 € | 103 664 € | — | +21,5 % |
| 2024 | 113 586 € | 13 926 € | 57 351 € | −59 741 € | 117 092 € | — | +12,3 % |
| 2023 | 110 674 € | 14 180 € | 65 821 € | −68 668 € | 134 489 € | — | +12,8 % |
| 2022 | 107 064 € | 26 207 € | 66 116 € | −82 847 € | 148 964 € | — | +24,5 % |
| 2021 | 102 127 € | 19 600 € | 65 758 € | −109 055 € | 174 813 € | — | +19,2 % |
Riziko: zaplatí SPOLOČENSTVO DOMU 1947?
Peniaze od štátu: SPOLOČENSTVO DOMU 1947
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SPOLOČENSTVO DOMU 1947
Dátum vzniku SPOLOČENSTVO DOMU 1947 je 20. 12. 1999, teda pred 26 rokmi. Skoršie obchodné meno: " Spoločenstvo domu 1947 ". Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov · DK-05/1999
- Zmena obchodného menaPredtým " Spoločenstvo domu 1947 ", odvtedy SPOLOČENSTVO DOMU 1947.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 102 127 € · majetok 65 758 €
- Nový štatutár: Libor PalugaPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 116 742 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SPOLOČENSTVO DOMU 1947 v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
SPOLOČENSTVO DOMU 1947 je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), SPOLOČENSTVO DOMU 1947 má 116 742 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 257 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SPOLOČENSTVO DOMU 1947 21. z 105.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| SPOLOČENSTVO DOMU 1947 | 116 742 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SPOLOČENSTVO DOMU 1947
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SPOLOČENSTVO DOMU 1947 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SPOLOČENSTVO DOMU 1947 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 116 742 € | 45 458 € |
| 2024 | 113 586 € | 41 451 € |
| 2023 | 110 674 € | 39 296 € |
| 2022 | 107 064 € | 39 137 € |
| 2021 | 102 127 € | 36 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SPOLOČENSTVO DOMU 1947 | 116 742 € |
|---|---|
| medián okresu Dolný Kubín | 38 933 € |
| medián kraja | 45 702 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TMT Trade s.r.o.Banská Bystrica · tržby 276 010 € (2025)
- „Mazúra 4453„Martin · tržby 275 847 € (2025)
- SAGUR s.r.o.Lučenec · tržby 275 464 € (2023)
- LI MANAGEMENT, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 275 323 € (2025)
- Makleri SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 274 933 € (2025)
- MEDIA MARKET TRNAVA, s.r.o.Trnava · tržby 274 710 € (2025)
- KOOR Facility, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 274 682 € (2025)
- DAUNI plus, s.r.o.Čierna nad Tisou · tržby 274 027 € (2025)
- SEVEN MILES s.r.o.Senec · tržby 273 878 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SPOLOČENSTVO DOMU 1947, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SPOLOČENSTVO DOMU 1947: Dolný Kubín
SPOLOČENSTVO DOMU 1947 sídli na adrese Nemocničná, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. V obci Dolný Kubín je 3 327 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 513.
Dolný Kubín: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›
SPOLOČENSTVO DOMU 1947: IČO, sídlo a základné údaje
SPOLOČENSTVO DOMU 1947 (IČO 37798332) je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom v obci Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 20. 12. 1999, na trhu je 26 rokov a štatutárom je Libor Paluga. Za rok 2025 sú v závierke tržby 116 742 € a výsledok hospodárenia +25 063 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Vznik | 20. 12. 1999 |
| Skoršie názvy | " Spoločenstvo domu 1947 " |
| Obec | Dolný Kubín |
| Okres | Okres Dolný Kubín |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) SPOLOČENSTVO DOMU 1947 má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 116 742 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›
Sieť prepojení firmy SPOLOČENSTVO DOMU 1947
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SPOLOČENSTVO DOMU 1947
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SPOLOČENSTVO DOMU 1947
- Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy431zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Dolný Kubíntypický nepokrytý dopyt 902 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 899 zmlúv za 3 roky · 1 008 027 058 € · naposledy 12. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 911 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dolný Kubín
Miba Sinter Slovakia s.r.o.MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín…Klauke Slovakia s.r.o.Nobel Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Dolný Kubín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Dolný Kubín
Rezidencia Nestor s.r.o.Okresné stavebné bytové družstvo Dolný KubínKomunitné služby s. r. o.Spoločenstvo Bysterecká 2066Spoločenstvo bl. 1201
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.