Nadácia Dubnícke opálové bane
Červenica · Ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n.
aktívna 26 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk
Nadácia Dubnícke opálové bane: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Nadácia Dubnícke opálové bane (IČO 37791079), sídlo Červenica, je v registri zapísaná od 26. 9. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Nadácia Dubnícke opálové bane
Podľa Registra právnických osôb koná za Nadácia Dubnícke opálové bane 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci Nadácia Dubnícke opálové bane
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Slovenský opál s.r.o.53,3 %
- Otília Novotná23,3 %
- Obec Zlatá Baňa23,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Slovenský opál s.r.o.od 26. 9. 2000 | 2 656 € | 53,3 % |
| Otília Novotnáod 26. 9. 2000 | 1 162 € | 23,3 % |
| Obec Zlatá Baňaod 26. 9. 2000 | 1 162 € | 23,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Nadácia Dubnícke opálové bane
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát Nadácia Dubnícke opálové bane
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −10 836 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −12 € |
| 2024 | −12 € |
| 2023 | −12 € |
| 2022 | −12 € |
| 2021 | −10 789 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Nadácia Dubnícke opálové bane
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 611 104 €, vlastné imanie 3 359 € a záväzky 81 760 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 611 104 € | 3 359 € | 81 760 € |
| 2024 | 611 106 € | 3 371 € | 81 750 € |
| 2023 | 611 099 € | 3 374 € | 81 740 € |
| 2022 | 611 100 € | 3 385 € | 81 730 € |
| 2021 | 611 092 € | 3 397 € | 81 710 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Nadácia Dubnícke opálové bane (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −12 € | 611 104 € | 3 359 € | 81 760 € | — | — |
| 2024 | — | −12 € | 611 106 € | 3 371 € | 81 750 € | — | — |
| 2023 | — | −12 € | 611 099 € | 3 374 € | 81 740 € | — | — |
| 2022 | — | −12 € | 611 100 € | 3 385 € | 81 730 € | — | — |
| 2021 | — | −10 789 € | 611 092 € | 3 397 € | 81 710 € | — | — |
Riziko: zaplatí Nadácia Dubnícke opálové bane?
Peniaze od štátu: Nadácia Dubnícke opálové bane
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Nadácia Dubnícke opálové bane
Dátum vzniku Nadácia Dubnícke opálové bane je 26. 9. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiNadácia · 203/Na-96/559
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 611 092 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Nadácia Dubnícke opálové bane
- historické
- kultúrne
- ekologia
- podporovať - ochranu zimoviska netopierov a dubníckych opálových baniach ako najväčšieho zimoviska netopierov na Slovensku spočívajúcu v zabezpečení, tvorbe a ochrane vletových otvorov a banských diel, v zmysle ochrany a tvorby životného prostredia a zachovania prírodných hodnôt, - obnovu, rekonštrukciu, ochranu a sprístupnenie kultúrno-historických a technických pamiatok, banských diel a stavieb po ťažbe drahých opálov, ako významného kultúrneho a technického dedičstva, v zmysle zachovania významných kultúrnych hodnôt, - zriadenie múzea opálových baní na Dubníku, vytvorenie a udržiavanie turistických náučných chodníkov v oblasti opálových baní, vytvorenie a udržiavanie skanzenu dokumentujúceho život, techniku a kultúru prvých ťažiarov drahého opálu.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Nadácia Dubnícke opálové bane v odvetví sociálna práca bez ubytovania
Nadácia Dubnícke opálové bane je v registri v odvetví Sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88), činnosť ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n.. V okrese Prešov je v tomto odvetví 155 aktívnych subjektov.
Sídlo Nadácia Dubnícke opálové bane: Červenica
Nadácia Dubnícke opálové bane sídli na adrese Červenica - Dubník, 082 07 Červenica, okres Prešov. V obci Červenica je 155 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001.
Červenica: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Nadácia Dubnícke opálové bane: IČO, sídlo a základné údaje
Nadácia Dubnícke opálové bane (IČO 37791079) je nadácia so sídlom v obci Červenica, okres Prešov. Dátum vzniku je 26. 9. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutárom je Martin Jančok.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nadácia |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n. (SK NACE 8899) |
| Vznik | 26. 9. 2000 |
| Obec | Červenica |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Nadácia Dubnícke opálové bane
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Nadácia Dubnícke opálové bane
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Nadácia Dubnícke opálové bane
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy1 250zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Červenicatypický nepokrytý dopyt 45 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava549 zmlúv za 3 roky · 26 584 387 € · naposledy 18. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR443 zmlúv za 3 roky · 95 241 305 € · naposledy 17. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.165 zmlúv za 3 roky · 7 000 € · naposledy 30. 7. 2026 Všetkých 3 550 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Červenica
KRAJ Fin s.r.o.Obecný podnik Červenica s. r. o.MH MAKER s. r. o.KRAJ Home s. r. o.TICHO v TME detí v Červenici n.f.Všetky firmy v obci Červenica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 88.99) v okrese Prešov
ÚSVIT - ML, n.o.Východoslovenský región, n.o.Neinvestičný fond VITAŠrobárik, n.f.St. Martin n.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.