Stanislav Drančák
Zaniknutý 31. 12. 2017 · Humenné · podnikal 2001 až 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 12. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 31. 12. 2017
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 23. 10. 2026
Tržby a zisk
Stanislav Drančák: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 2 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Stanislav Drančák (IČO 37370871), sídlo Humenné, je v registri zapísaný od 19. 1. 2001 do 31. 12. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 10. 2026).
Financie a závierky Stanislav Drančák
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Stanislav Drančák?
Peniaze od štátu: Stanislav Drančák
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Stanislav Drančák
Dátum vzniku Stanislav Drančák je 19. 1. 2001.
- Začiatok podnikania101 · 702-9551
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Stanislav Drančák v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Stanislav Drančák je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). V okrese Humenné je v tomto odvetví 422 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Humenné
Stanislav Drančák má miesto podnikania v obci Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 613 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280.
Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›
Stanislav Drančák: IČO, sídlo a základné údaje
Stanislav Drančák (IČO 37370871) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 19. 1. 2001, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 12. 2017, po 16 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | fyzická osoba, podnikateľ |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 25990 |
| Vznik | 19. 1. 2001 |
| Zánik | 31. 12. 2017 |
| Obec | Humenné |
| Okres | Okres Humenné |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Humenné
MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Humenné
Metal Box Slovakia EU, s.r.o.KOGAL STEEL s.r.o.SKRUTKA s.r.o.G - Steel s.r.o.STAPO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.