Jozef Borišinec
Aktívny · Dolný Lieskov · podniká od 2000 · 26 rokov
Čo robí
- Zámočníctvo
- Kovoobrábanie
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2000Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 21. 10. 2026 o 18:55
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026
Tržby a zisk
Jozef Borišinec: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Jozef Borišinec (IČO 37278029), sídlo Dolný Lieskov, je v registri zapísaný od 9. 3. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).
Financie a závierky Jozef Borišinec
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Jozef Borišinec?
Peniaze od štátu: Jozef Borišinec
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Jozef Borišinec
Dátum vzniku Jozef Borišinec je 9. 3. 2000, teda pred 26 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 306-9876
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Jozef Borišinec
- Zámočníctvo
- Kovoobrábanie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.
Jozef Borišinec v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Jozef Borišinec je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba zámkov a pántov. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 770 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Dolný Lieskov
Jozef Borišinec má miesto podnikania v obci Dolný Lieskov, okres Považská Bystrica. V obci Dolný Lieskov je 118 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 848.
Dolný Lieskov: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›
Jozef Borišinec: IČO, sídlo a základné údaje
Jozef Borišinec (IČO 37278029) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Dolný Lieskov, okres Považská Bystrica. Začiatok podnikania je 9. 3. 2000, podniká 26 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba zámkov a pántov (SK NACE 2562) |
| Vznik | 9. 3. 2000 |
| Obec | Dolný Lieskov |
| Okres | Okres Považská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Jozef Borišinec
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Jozef Borišinec
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Jozef Borišinec
- Tendre18súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 14 tis. €
- Granty a dotácie36výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Dolný Lieskovtypický nepokrytý dopyt 308 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.87 zmlúv za 3 roky · 122 700 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen65 zmlúv za 3 roky · 311 914 € · naposledy 9. 10. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra14 zmlúv za 3 roky · 147 436 € · naposledy 17. 11. 2025 Všetkých 117 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dolný Lieskov
VKBS, s.r.o.ALSTAV SK s.r.o.RULYT SK, s.r.o.Density Labs s.r.o.DESAL s. r. o.Všetky firmy v obci Dolný Lieskov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.72) v okrese Považská Bystrica
IPA Invest s.r.o.B.J. Services s.r.o.PS Kovovýroba, spol. s r.o.CE, s. r. o.AMA-S s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.