Roman Kostrapský
Aktívny · Košice - Sever · podniká od 2000 · 26 rokov
Čo robí
- Maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Maliarske a natieračské práce
- Zemné, kopáčske a búracie práce
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2000Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Roman Kostrapský: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Roman Kostrapský (IČO 37000934), sídlo Košice - mestská časť Sever, je v registri zapísaný od 1. 8. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Financie a závierky Roman Kostrapský
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Sieť prepojení firmy Roman KostrapskýNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Riziko: zaplatí Roman Kostrapský?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Roman Kostrapský z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Roman Kostrapský
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Roman Kostrapský
Dátum vzniku Roman Kostrapský je 1. 8. 2000, teda pred 26 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 802-12759
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Roman Kostrapský
V registri sú zapísané 4 predmety podnikania, teda čo Roman Kostrapský smie robiť.
- Maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Maliarske a natieračské práce
- Zemné, kopáčske a búracie práce
- Čistiace a upratovacie práce
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Roman Kostrapský v odvetví maloobchod
Roman Kostrapský je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 444 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›
Miesto podnikania: Košice - Sever
Roman Kostrapský má miesto podnikania v obci Košice - Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 343 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 373.
Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
Roman Kostrapský: IČO, sídlo a základné údaje
Roman Kostrapský (IČO 37000934) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Košice - Sever, okres Košice I. Začiatok podnikania je 1. 8. 2000, podniká 26 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Vznik | 1. 8. 2000 |
| Obec | Košice - Sever |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v mestskej časti Košice - Sever
Ing. Paul Novak - PANOMAXRoland Pavljuk - Q - RYBErik AmmerIngrid Oršulová - BIGIRenáta Jurušová - Ren BelHenrieta JanoščíkováIng. Monika RusinováMUDr. Aref RastegarKošice - Sever v číslach ›
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Ukážka pre firmu Roman Kostrapský
- Tendre65súťaží štátu v odbore s lehotou do 6 mesiacovtypická hodnota 13 tis. €
- Granty a dotácie8výziev s uzávierkou do 6 mesiacovfirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy758zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 200 €
- Víťazi v odbore254firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 600 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v okrese Košice Itypický nepokrytý dopyt 65,2 mil. €
Stráženie firmy Roman Kostrapský a Excel
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.