ICU Medical Slovakia s.r.o., v likvidácii
Vráble
225 519 €tržby 2020 ▼ 96 %−1 688 076 €strata 2020zaniknutá 15. 1. 2021
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 1. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 28 274 899 €, výsledok hospodárenia -2 428 478 €
- 13 : tržby 31 414 238 €, výsledok hospodárenia 1 658 066 €
- 14 : tržby 36 212 058 €, výsledok hospodárenia 3 123 460 €
- 15 : tržby 22 423 018 €, výsledok hospodárenia -7 933 083 €
- 16 : tržby 5 922 637 €, výsledok hospodárenia -348 288 €
- 20 : tržby 225 519 €, výsledok hospodárenia -1 688 076 €
ICU Medical Slovakia s.r.o., v likvidácii (IČO 36862444), sídlo Vráble, je v registri zapísaná od 28. 2. 2009 do 15. 1. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ICU Medical Slovakia s.r.o.
osobné náklady v roku 2020 boli 34 392 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | — | 34 392 € | -5 642 € |
| 2016 | — | 1 477 594 € | 934 716 € |
| 2015 | — | 5 782 947 € | 2 841 347 € |
| 2014 | — | 3 664 358 € | 2 748 838 € |
| 2013 | — | 3 178 411 € | 2 359 111 € |
| 2012 | — | 2 549 527 € | 1 928 912 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Ľudia a vlastníci ICU Medical Slovakia s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ICU Medical Slovakia s.r.o.
Za rok 2020 má ICU Medical Slovakia s.r.o. v závierke tržby 225 519 €, o 96,2 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −1 688 076 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2014: 36 212 058 €.
Výkaz ziskov a strát ICU Medical Slovakia s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2014, 36 212 058 €. Najnižšie: rok 2020, 225 519 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 225 519 € |
| 2016 | 5 922 637 € |
| 2015 | 22 423 018 € |
| 2014 | 36 212 058 € |
| 2013 | 31 414 238 € |
| 2012 | 28 274 899 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 616 399 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −1 688 076 € |
| 2016 | −348 288 € |
| 2015 | −7 933 083 € |
| 2014 | 3 123 460 € |
| 2013 | 1 658 066 € |
| 2012 | −2 428 478 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ICU Medical Slovakia s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,9 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ICU Medical Slovakia s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | — | +2,4 % |
| 2016 | −5,9 % | +3,4 % |
| 2015 | −35,4 % | +3,2 % |
| 2014 | +8,6 % | — |
| 2013 | +5,3 % | — |
| 2012 | −8,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2014 (+15,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | −96,2 % |
| 2016 | −73,6 % |
| 2015 | −38,1 % |
| 2014 | +15,3 % |
| 2013 | +11,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ICU Medical Slovakia s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 41 090 439 €, vlastné imanie 41 090 439 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 41 090 439 € | 41 090 439 € | — |
| 2016 | 44 891 431 € | 42 778 514 € | 2 112 917 € |
| 2015 | 54 680 636 € | 43 126 817 € | 11 553 819 € |
| 2014 | 55 942 922 € | 51 059 900 € | 2 843 310 € |
| 2013 | 57 527 488 € | 47 936 441 € | 7 411 642 € |
| 2012 | 51 498 166 € | 30 316 684 € | 18 733 803 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ICU Medical Slovakia s.r.o. (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 225 519 € | −1 688 076 € | 41 090 439 € | 41 090 439 € | — | −868 720 € | −748,5 % |
| 2016 | 5 922 637 € | −348 288 € | 44 891 431 € | 42 778 514 € | 2 112 917 € | 1 378 071 € | −5,9 % |
| 2015 | 22 423 018 € | −7 933 083 € | 54 680 636 € | 43 126 817 € | 11 553 819 € | 5 171 960 € | −35,4 % |
| 2014 | 36 212 058 € | 3 123 460 € | 55 942 922 € | 51 059 900 € | 2 843 310 € | 9 046 179 € | +8,6 % |
| 2013 | 31 414 238 € | 1 658 066 € | 57 527 488 € | 47 936 441 € | 7 411 642 € | 6 104 196 € | +5,3 % |
| 2012 | 28 274 899 € | −2 428 478 € | 51 498 166 € | 30 316 684 € | 18 733 803 € | 1 245 823 € | −8,6 % |
Riziko: zaplatí ICU Medical Slovakia s.r.o.?
ICU Medical Slovakia s.r.o. a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom ICU Medical Slovakia s.r.o. v objeme 1 287 169 € z rokov 2011 až 2015. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva SR: 1 287 169 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2011, 1 287 169 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2015 | 2 | 0 € |
| 2014 | 4 | 0 € |
| 2011 | 1 | 1 287 169 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ICU Medical Slovakia s.r.o.
Dátum vzniku ICU Medical Slovakia s.r.o. je 28. 2. 2009. Skoršie obchodné mená: ICU Medical Slovakia s. r. o., ICU Medical Slovakia s.r.o., ICU Medical Slovakia s.r.o., v likvidácii. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28543/N
- Zmena obchodného menaPredtým ICU Medical Slovakia s. r. o., odvtedy ICU Medical Slovakia s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 28 274 899 € · majetok 51 498 166 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. Firma vznikla 28. 2. 2009.
- Zmena obchodného menaPredtým ICU Medical Slovakia s.r.o., odvtedy ICU Medical Slovakia s.r.o., v likvidácii.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 6, posledné tržby 225 519 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena sídlaHlavná ulica 1796/60|95201|Vráble → Hlavná ulica 1796/60|952 01|Vráble
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ICU Medical Slovakia s.r.o. v odvetví iná výroba
ICU Medical Slovakia s.r.o. je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 28 473 € (1 012 závierok), ICU Medical Slovakia s.r.o. má 225 519 €, čo je 7,9-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 128 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ICU Medical Slovakia s.r.o. 4. z 35.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 8 449 €, polovica do 28 473 €, tri štvrtiny do 89 798 €; 10 % firiem má viac než 341 978 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 168 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 8 449 € |
| medián | 28 473 € |
| horný kvartil | 89 798 € |
| 10 % firiem má viac než | 341 978 € |
| ICU Medical Slovakia s.r.o. | 225 519 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ICU Medical Slovakia s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ICU Medical Slovakia s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ICU Medical Slovakia s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 225 519 € | 28 473 € |
| 2016 | 5 922 637 € | 38 070 € |
| 2015 | 22 423 018 € | 39 043 € |
| 2014 | 36 212 058 € | — |
| 2013 | 31 414 238 € | — |
| 2012 | 28 274 899 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| ICU Medical Slovakia s.r.o. | 225 519 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 36 180 € |
| medián kraja | 34 258 € |
| medián Slovenska | 28 473 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- B.ISKIERKA, s.r.o.Žilina · tržby 554 376 € (2025)
- Plastinox s. r. o.Poprad · tržby 553 556 € (2025)
- KOLLDENT s.r.o.Prešov · tržby 540 783 € (2025)
- Jozef Vrábeľ - AUTODOPRAVA s. r. o.Žaškov · tržby 538 831 € (2025)
- LOUIS CARTEL EUROPE s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 536 983 € (2025)
- Slovak Ventures s.r.o.Nitra · tržby 534 120 € (2025)
- Klinika Junácka a.s.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 526 195 € (2025)
- Servis – D.V., s. r. o.Košice - mestská časť Sever · tržby 524 436 € (2025)
- PFC TAX & AUDIT s. r. o.Pezinok · tržby 516 155 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ICU Medical Slovakia s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ICU Medical Slovakia s.r.o.: Vráble
ICU Medical Slovakia s.r.o. sídli na adrese Hlavná ulica 1796/60, 952 01 Vráble, okres Nitra. V obci Vráble je 1 325 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551.
Vráble: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
ICU Medical Slovakia s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
ICU Medical Slovakia s.r.o., v likvidácii (IČO 36862444) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vráble, okres Nitra. Dátum vzniku je 28. 2. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 1. 2021, po 11 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 225 519 € a výsledok hospodárenia −1 688 076 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 32500 |
| Vznik | 28. 2. 2009 |
| Zánik | 15. 1. 2021 |
| Skoršie názvy | ICU Medical Slovakia s. r. o. ICU Medical Slovakia s.r.o. ICU Medical Slovakia s.r.o., v likvidácii |
| Obec | Vráble |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ICU Medical Slovakia s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ICU Medical Slovakia s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ICU Medical Slovakia s.r.o.
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy27zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Vrábletypický nepokrytý dopyt 133 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.426 zmlúv za 3 roky · 7 741 € · naposledy 27. 8. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen87 zmlúv za 3 roky · 521 008 € · naposledy 29. 6. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja26 zmlúv za 3 roky · · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 120 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Vráble
MATADOR Automotive Vráble, a.s.Miba Steeltec s.r.o.Nanogate Slovakia s.r.o.HUHN PressTech, spol. s r.o.COREX, s.r.o.Všetky firmy v obci Vráble ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.50) v okrese Nitra
VAMEL Meditec, spol. s r.o.VISCARA s. r. o.PEGAS DENT, spol. s r.o.ATMED s. r. o.VAMEL s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.