GYNKOV s. r. o.
Podkylava · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
362 391 €tržby 2025 ▼ 2 %+99 708 €zisk 2025aktívna 17 rokov5 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 60 079 €, výsledok hospodárenia 5 238 €
- 13 : tržby 80 867 €, výsledok hospodárenia 16 999 €
- 14 : tržby 89 133 €, výsledok hospodárenia 15 511 €
- 15 : tržby 109 781 €, výsledok hospodárenia 18 310 €
- 16 : tržby 117 070 €, výsledok hospodárenia 18 082 €
- 17 : tržby 125 442 €, výsledok hospodárenia 26 969 €
- 18 : tržby 130 248 €, výsledok hospodárenia 27 753 €
- 19 : tržby 222 275 €, výsledok hospodárenia 67 977 €
- 20 : tržby 283 363 €, výsledok hospodárenia 85 132 €
- 21 : tržby 302 628 €, výsledok hospodárenia 64 323 €
- 22 : tržby 318 375 €, výsledok hospodárenia 128 789 €
- 23 : tržby 378 939 €, výsledok hospodárenia 133 115 €
- 24 : tržby 371 556 €, výsledok hospodárenia 97 618 €
- 25 : tržby 362 391 €, výsledok hospodárenia 99 708 €
GYNKOV s. r. o. (IČO 36861219) mala v roku 2025 tržby 362 391 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 18. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GYNKOV
V roku 2025 mala GYNKOV priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 187 508 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 2 295 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Myjava bola v roku 2025 1 883 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 | 187 508 € | — |
| 2024 | — | 188 258 € | — |
| 2023 | — | 158 810 € | — |
| 2022 | — | 125 841 € | — |
| 2021 | — | 115 529 € | — |
| 2020 | — | 105 220 € | — |
| 2019 | — | 76 735 € | — |
| 2018 | — | 58 561 € | — |
| 2017 | — | 50 285 € | — |
| 2016 | — | 46 617 € | — |
| 2015 | — | 38 988 € | — |
| 2014 | — | 40 232 € | 28 298 € |
| 2013 | — | 29 440 € | 21 742 € |
| 2012 | — | 28 543 € | 21 020 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- GYNKOV, odhad zo závierky2 295 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Myjava1 883 €
- Všetky odvetvia v okrese Myjava1 635 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc na Slovensku2 117 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Zdravotníctvo a sociálna pomoc, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia GYNKOV
Podľa Registra právnických osôb konajú za GYNKOV 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník GYNKOV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Jana Kovářová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Jana Kovářováod 27. 2. 2026 | 7 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GYNKOV
Za rok 2025 má GYNKOV v závierke tržby 362 391 €, o 2,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +99 708 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 378 939 €.
Výkaz ziskov a strát GYNKOV
Najvyššie tržby: rok 2023, 378 939 €. Najnižšie: rok 2012, 60 079 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 362 391 € |
| 2024 | 371 556 € |
| 2023 | 378 939 € |
| 2022 | 318 375 € |
| 2021 | 302 628 € |
| 2020 | 283 363 € |
| 2019 | 222 275 € |
| 2018 | 130 248 € |
| 2017 | 125 442 € |
| 2016 | 117 070 € |
| 2015 | 109 781 € |
| 2014 | 89 133 € |
| 2013 | 80 867 € |
| 2012 | 60 079 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 805 524 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 99 708 € |
| 2024 | 97 618 € |
| 2023 | 133 115 € |
| 2022 | 128 789 € |
| 2021 | 64 323 € |
| 2020 | 85 132 € |
| 2019 | 67 977 € |
| 2018 | 27 753 € |
| 2017 | 26 969 € |
| 2016 | 18 082 € |
| 2015 | 18 310 € |
| 2014 | 15 511 € |
| 2013 | 16 999 € |
| 2012 | 5 238 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GYNKOV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +27,5 %, medián odvetvia +15,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GYNKOV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +27,5 % | +15,7 % |
| 2024 | +26,3 % | +16,0 % |
| 2023 | +35,1 % | +17,2 % |
| 2022 | +40,5 % | +16,1 % |
| 2021 | +21,3 % | +15,7 % |
| 2020 | +30,0 % | +14,2 % |
| 2019 | +30,6 % | +13,5 % |
| 2018 | +21,3 % | +11,4 % |
| 2017 | +21,5 % | +10,2 % |
| 2016 | +15,4 % | +10,9 % |
| 2015 | +16,7 % | +9,9 % |
| 2014 | +17,4 % | — |
| 2013 | +21,0 % | — |
| 2012 | +8,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 11 z 13 rokov, najviac v roku 2019 (+70,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −2,5 % |
| 2024 | −1,9 % |
| 2023 | +19,0 % |
| 2022 | +5,2 % |
| 2021 | +6,8 % |
| 2020 | +27,5 % |
| 2019 | +70,7 % |
| 2018 | +3,8 % |
| 2017 | +7,2 % |
| 2016 | +6,6 % |
| 2015 | +23,2 % |
| 2014 | +10,2 % |
| 2013 | +34,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GYNKOV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 131 183 €, vlastné imanie 107 408 € a záväzky 23 775 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 131 183 € | 107 408 € | 23 775 € |
| 2024 | 250 945 € | 225 318 € | 25 627 € |
| 2023 | 263 459 € | 240 815 € | 22 644 € |
| 2022 | 262 745 € | 236 489 € | 26 256 € |
| 2021 | 299 389 € | 283 543 € | 15 846 € |
| 2020 | 384 078 € | 221 897 € | 162 181 € |
| 2019 | 321 117 € | 153 813 € | 167 304 € |
| 2018 | 265 978 € | 85 836 € | 180 142 € |
| 2017 | 104 916 € | 58 083 € | 46 833 € |
| 2016 | 121 214 € | 47 612 € | 73 602 € |
| 2015 | 108 443 € | 60 737 € | 47 706 € |
| 2014 | 54 991 € | 42 428 € | 12 563 € |
| 2013 | 54 286 € | 35 271 € | 18 622 € |
| 2012 | 43 632 € | 27 918 € | 15 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GYNKOV (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 362 391 € | 99 708 € | 131 183 € | 107 408 € | 23 775 € | 317 423 € | +27,5 % |
| 2024 | 371 556 € | 97 618 € | 250 945 € | 225 318 € | 25 627 € | 327 960 € | +26,3 % |
| 2023 | 378 939 € | 133 115 € | 263 459 € | 240 815 € | 22 644 € | 339 027 € | +35,1 % |
| 2022 | 318 375 € | 128 789 € | 262 745 € | 236 489 € | 26 256 € | 283 871 € | +40,5 % |
| 2021 | 302 628 € | 64 323 € | 299 389 € | 283 543 € | 15 846 € | 259 626 € | +21,3 % |
| 2020 | 283 363 € | 85 132 € | 384 078 € | 221 897 € | 162 181 € | 247 274 € | +30,0 % |
| 2019 | 222 275 € | 67 977 € | 321 117 € | 153 813 € | 167 304 € | 187 412 € | +30,6 % |
| 2018 | 130 248 € | 27 753 € | 265 978 € | 85 836 € | 180 142 € | 114 899 € | +21,3 % |
| 2017 | 125 442 € | 26 969 € | 104 916 € | 58 083 € | 46 833 € | 108 146 € | +21,5 % |
| 2016 | 117 070 € | 18 082 € | 121 214 € | 47 612 € | 73 602 € | 97 208 € | +15,4 % |
| 2015 | 109 781 € | 18 310 € | 108 443 € | 60 737 € | 47 706 € | 87 359 € | +16,7 % |
| 2014 | 89 133 € | 15 511 € | 54 991 € | 42 428 € | 12 563 € | 70 803 € | +17,4 % |
| 2013 | 80 867 € | 16 999 € | 54 286 € | 35 271 € | 18 622 € | 62 713 € | +21,0 % |
| 2012 | 60 079 € | 5 238 € | 43 632 € | 27 918 € | 15 714 € | 39 883 € | +8,7 % |
Riziko: zaplatí GYNKOV?
GYNKOV a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 34 zmlúv s dodávateľom GYNKOV z rokov 2012 až 2026.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 0 € |
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2023 | 2 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
| 2019 | 4 | 0 € |
| 2018 | 3 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 3 | 0 € |
| 2014 | 2 | 0 € |
| 2013 | 2 | 0 € |
| 2012 | 5 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy GYNKOV
Dátum vzniku GYNKOV je 11. 12. 2008, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné meno: Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57562/R
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 11. 12. 2008.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 60 079 € · majetok 43 632 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 362 391 €.
- Nový štatutár: MUDr. Jana KovářováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o., odvtedy GYNKOV s. r. o.
- Nový spoločník: MUDr. Jana KovářováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GYNKOV
- prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii v kategórii lekár v špecializačnom odbore - gynekológia a pôrodníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
GYNKOV v odvetví zdravotníctvo
GYNKOV je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), GYNKOV má 362 391 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Myjava je v tomto odvetví 43 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GYNKOV 3. z 21.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 283 €, polovica do 182 668 €, tri štvrtiny do 285 444 €; 10 % firiem má viac než 569 937 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 316 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 283 € |
| medián | 182 668 € |
| horný kvartil | 285 444 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 937 € |
| GYNKOV | 362 391 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GYNKOV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GYNKOV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GYNKOV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 362 391 € | 182 668 € |
| 2024 | 371 556 € | 175 576 € |
| 2023 | 378 939 € | 163 167 € |
| 2022 | 318 375 € | 137 698 € |
| 2021 | 302 628 € | 124 862 € |
| 2020 | 283 363 € | 106 843 € |
| 2019 | 222 275 € | 104 573 € |
| 2018 | 130 248 € | 91 372 € |
| 2017 | 125 442 € | 83 292 € |
| 2016 | 117 070 € | 80 644 € |
| 2015 | 109 781 € | 74 470 € |
| 2014 | 89 133 € | — |
| 2013 | 80 867 € | — |
| 2012 | 60 079 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GYNKOV | 362 391 € |
|---|---|
| medián okresu Myjava | 194 921 € |
| medián kraja | 190 280 € |
| medián Slovenska | 182 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OBGYN, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 843 994 € (2025)
- Zemné a stavebné práce Ščasný s.r.o.Zemianske Sady · tržby 843 928 € (2025)
- Ortofan, s.r.o.Zvolenská Slatina · tržby 842 031 € (2025)
- eurodent MEDIMA, s.r.o.Martin · tržby 841 324 € (2025)
- Bari Group s.r.o.Galanta · tržby 840 091 € (2025)
- Medilux s.r.o.Galanta · tržby 836 147 € (2025)
- OBOTO s.r.o.Demandice · tržby 836 100 € (2024)
- mARTdent s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 836 089 € (2025)
- ProSmile Clinic - Petržalka s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 827 354 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GYNKOV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GYNKOV: Podkylava
GYNKOV sídli na adrese 266, 916 16 Podkylava, okres Myjava. V obci Podkylava je 41 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 799.
Podkylava: obyvatelia a dáta ›Okres Myjava ›Adresár firiem v okrese Myjava ›
GYNKOV: IČO, sídlo a základné údaje
GYNKOV s. r. o. (IČO 36861219) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Podkylava, okres Myjava. Dátum vzniku je 11. 12. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Milan Kovář a MUDr. Jana Kovářová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 362 391 € a výsledok hospodárenia +99 708 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 11. 12. 2008 |
| Skoršie názvy | Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o. |
| Obec | Podkylava |
| Okres | Okres Myjava |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) GYNKOV s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 362 391 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Myjava ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Myjava ›
Sieť prepojení firmy GYNKOV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GYNKOV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GYNKOV
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
- Končiace zmluvy44zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
- Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Podkylavatypický nepokrytý dopyt 216 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 068 zmlúv za 3 roky · 1 447 024 € · naposledy 2. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen245 zmlúv za 3 roky · 1 806 011 € · naposledy 25. 9. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja234 zmlúv za 3 roky · 80 € · naposledy 2. 10. 2026 Všetkých 423 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Podkylava
SUB Creativity s.r.o.ecobrick s. r. o.M-Sib group s.r.o.ITALIANCOOLTHINGS, s.r.o.OK Style, s. r. o.Všetky firmy v obci Podkylava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Myjava
NEUROLÓG MY s. r. o.JATROS, s.r.o.MIKRO derma s.r.o.MaJa - AS, s.r.o.Parthenos, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.