Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej, s.r.o.
Kremnica · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
288 087 €tržby 2025 ▲ 54 %+14 884 €zisk 2025aktívna 17 rokov4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 81 671 €, výsledok hospodárenia 7 579 €
- 13 : tržby 86 373 €, výsledok hospodárenia 6 615 €
- 14 : tržby 81 729 €, výsledok hospodárenia 4 939 €
- 15 : tržby 77 705 €, výsledok hospodárenia 4 921 €
- 16 : tržby 77 636 €, výsledok hospodárenia 3 892 €
- 17 : tržby 72 357 €, výsledok hospodárenia 3 754 €
- 18 : tržby 77 895 €, výsledok hospodárenia 6 765 €
- 19 : tržby 95 294 €, výsledok hospodárenia 12 056 €
- 20 : tržby 95 132 €, výsledok hospodárenia 16 779 €
- 21 : tržby 112 988 €, výsledok hospodárenia 15 278 €
- 22 : tržby 114 507 €, výsledok hospodárenia 11 959 €
- 23 : tržby 137 490 €, výsledok hospodárenia 6 994 €
- 24 : tržby 187 047 €, výsledok hospodárenia 11 378 €
- 25 : tržby 288 087 €, výsledok hospodárenia 14 884 €
Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej, s.r.o. (IČO 36860841) mala v roku 2025 tržby 288 087 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
V roku 2025 mala Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 100 088 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 531 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Nehnuteľnosti v okrese Žiar nad Hronom bola v roku 2025 948 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 100 088 € | — |
| 2024 | — | 66 458 € | — |
| 2023 | — | 48 713 € | — |
| 2022 | — | 40 832 € | — |
| 2021 | — | 38 464 € | — |
| 2020 | — | 39 101 € | — |
| 2019 | — | 48 034 € | — |
| 2013 | — | 27 979 € | 20 120 € |
| 2012 | — | 36 143 € | 27 503 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej, odhad zo závierky1 531 €
- Nehnuteľnosti v okrese Žiar nad Hronom948 €
- Všetky odvetvia v okrese Žiar nad Hronom1 627 €
- Nehnuteľnosti na Slovensku1 662 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Nehnuteľnosti, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
Podľa Registra právnických osôb konajú za Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Ingrid Barániková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Ingrid Baránikováod 18. 11. 2008 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
Za rok 2025 má Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej v závierke tržby 288 087 €, o 54,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 884 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 288 087 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 6 076 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
Najvyššie tržby: rok 2025, 288 087 €. Najnižšie: rok 2017, 72 357 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 288 087 € |
| 2024 | 187 047 € |
| 2023 | 137 490 € |
| 2022 | 114 507 € |
| 2021 | 112 988 € |
| 2020 | 95 132 € |
| 2019 | 95 294 € |
| 2018 | 77 895 € |
| 2017 | 72 357 € |
| 2016 | 77 636 € |
| 2015 | 77 705 € |
| 2014 | 81 729 € |
| 2013 | 86 373 € |
| 2012 | 81 671 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 127 793 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 14 884 € |
| 2024 | 11 378 € |
| 2023 | 6 994 € |
| 2022 | 11 959 € |
| 2021 | 15 278 € |
| 2020 | 16 779 € |
| 2019 | 12 056 € |
| 2018 | 6 765 € |
| 2017 | 3 754 € |
| 2016 | 3 892 € |
| 2015 | 4 921 € |
| 2014 | 4 939 € |
| 2013 | 6 615 € |
| 2012 | 7 579 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,2 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,2 % | +8,8 % |
| 2024 | +6,1 % | +6,0 % |
| 2023 | +5,1 % | +4,1 % |
| 2022 | +10,4 % | +4,6 % |
| 2021 | +13,5 % | +4,4 % |
| 2020 | +17,6 % | +3,4 % |
| 2019 | +12,7 % | +3,2 % |
| 2018 | +8,7 % | +3,5 % |
| 2017 | +5,2 % | +5,1 % |
| 2016 | +5,0 % | +4,6 % |
| 2015 | +6,3 % | +4,2 % |
| 2014 | +6,0 % | — |
| 2013 | +7,7 % | — |
| 2012 | +9,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2025 (+54,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +54,0 % |
| 2024 | +36,0 % |
| 2023 | +20,1 % |
| 2022 | +1,3 % |
| 2021 | +18,8 % |
| 2020 | −0,2 % |
| 2019 | +22,3 % |
| 2018 | +7,7 % |
| 2017 | −6,8 % |
| 2016 | −0,1 % |
| 2015 | −4,9 % |
| 2014 | −5,4 % |
| 2013 | +5,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 55 486 €, vlastné imanie 31 805 € a záväzky 23 681 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 55 486 € | 31 805 € | 23 681 € |
| 2024 | 57 077 € | 16 921 € | 40 156 € |
| 2023 | 43 192 € | 24 735 € | 18 457 € |
| 2022 | 55 475 € | 26 816 € | 28 659 € |
| 2021 | 67 982 € | 30 657 € | 37 325 € |
| 2020 | 42 377 € | 35 272 € | 7 105 € |
| 2019 | 34 134 € | 24 321 € | 9 813 € |
| 2018 | 28 450 € | 19 911 € | 8 539 € |
| 2017 | 24 418 € | 18 085 € | 6 333 € |
| 2016 | 28 809 € | 14 331 € | 14 478 € |
| 2015 | 37 287 € | 15 360 € | 21 927 € |
| 2014 | 43 059 € | 10 439 € | 32 620 € |
| 2013 | 45 500 € | 11 919 € | 33 581 € |
| 2012 | 60 573 € | 19 569 € | 41 004 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 288 087 € | 14 884 € | 55 486 € | 31 805 € | 23 681 € | 121 219 € | +5,2 % |
| 2024 | 187 047 € | 11 378 € | 57 077 € | 16 921 € | 40 156 € | 82 799 € | +6,1 % |
| 2023 | 137 490 € | 6 994 € | 43 192 € | 24 735 € | 18 457 € | 67 048 € | +5,1 % |
| 2022 | 114 507 € | 11 959 € | 55 475 € | 26 816 € | 28 659 € | 68 687 € | +10,4 % |
| 2021 | 112 988 € | 15 278 € | 67 982 € | 30 657 € | 37 325 € | 58 615 € | +13,5 % |
| 2020 | 95 132 € | 16 779 € | 42 377 € | 35 272 € | 7 105 € | 55 347 € | +17,6 % |
| 2019 | 95 294 € | 12 056 € | 34 134 € | 24 321 € | 9 813 € | 65 585 € | +12,7 % |
| 2018 | 77 895 € | 6 765 € | 28 450 € | 19 911 € | 8 539 € | 58 129 € | +8,7 % |
| 2017 | 72 357 € | 3 754 € | 24 418 € | 18 085 € | 6 333 € | 54 659 € | +5,2 % |
| 2016 | 77 636 € | 3 892 € | 28 809 € | 14 331 € | 14 478 € | 60 454 € | +5,0 % |
| 2015 | 77 705 € | 4 921 € | 37 287 € | 15 360 € | 21 927 € | 62 762 € | +6,3 % |
| 2014 | 81 729 € | 4 939 € | 43 059 € | 10 439 € | 32 620 € | 60 769 € | +6,0 % |
| 2013 | 86 373 € | 6 615 € | 45 500 € | 11 919 € | 33 581 € | 59 217 € | +7,7 % |
| 2012 | 81 671 € | 7 579 € | 60 573 € | 19 569 € | 41 004 € | 48 494 € | +9,3 % |
Riziko: zaplatí Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej?
Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 57 zmlúv s dodávateľom Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej v objeme 16 150 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Materská škola, Dr. Janského 8, Žiar nad Hronom: 10 939 € v 5 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2014, 5 211 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 5 | 2 641 € |
| 2025 | 6 | 2 539 € |
| 2024 | 3 | 2 470 € |
| 2023 | 4 | 3 289 € |
| 2022 | 4 | 0 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 3 | 0 € |
| 2019 | 6 | 0 € |
| 2018 | 5 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 3 | 0 € |
| 2014 | 5 | 5 211 € |
| 2013 | 2 | 0 € |
| 2012 | 5 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
Dátum vzniku Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej je 18. 11. 2008, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné meno: Ambulabcia MUDr. Ingrid Baránikovej, s.r.o. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15649/S
- Zmena obchodného menaPredtým Ambulabcia MUDr. Ingrid Baránikovej, s.r.o, odvtedy Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej, s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 18. 11. 2008.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 81 671 € · majetok 60 573 €
- Nový spoločník: MUDr. Ingrid BaránikováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 288 087 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
- prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- reklamné a marketingové služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh ambulancia všeobecná a špecializovaná, odborné zameranie všeobecná ambulantná zdravotná starostlivosť o deti a dorast, pediatrická neurológia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej má 288 087 €, čo je 6,3-násobok mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 467 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej 10. z 81.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej | 288 087 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 288 087 € | 45 441 € |
| 2024 | 187 047 € | 41 414 € |
| 2023 | 137 490 € | 39 245 € |
| 2022 | 114 507 € | 39 100 € |
| 2021 | 112 988 € | 36 493 € |
| 2020 | 95 132 € | 38 820 € |
| 2019 | 95 294 € | 41 617 € |
| 2018 | 77 895 € | 41 053 € |
| 2017 | 72 357 € | 40 920 € |
| 2016 | 77 636 € | 41 408 € |
| 2015 | 77 705 € | 40 000 € |
| 2014 | 81 729 € | — |
| 2013 | 86 373 € | — |
| 2012 | 81 671 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej | 288 087 € |
|---|---|
| medián okresu Žiar nad Hronom | 45 481 € |
| medián kraja | 36 276 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Supernova Dunajska Streda s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 638 055 € (2025)
- BIME, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 638 019 € (2025)
- Slovenský zväz cyklistiky s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 637 739 € (2025)
- VENTO-reality s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 637 717 € (2025)
- ECOLOGY LIFE, s. r. o.Prešov · tržby 636 349 € (2025)
- Bratislava RE s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 635 888 € (2025)
- HOMARIT s. r. o.Žiar nad Hronom · tržby 634 674 € (2024)
- GEOVIN, s. r. o.Oravská Lesná · tržby 634 153 € (2025)
- CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 633 969 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej: Kremnica
Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej sídli na adrese Českoslov. Armády 187/9, 967 01 Kremnica, okres Žiar nad Hronom. V obci Kremnica je 817 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 702.
Kremnica: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej: IČO, sídlo a základné údaje
Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej, s.r.o. (IČO 36860841) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kremnica, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 18. 11. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú MUDr. Ingrid Barániková a Sabina Rostampour. Za rok 2025 sú v závierke tržby 288 087 € a výsledok hospodárenia +14 884 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 11. 2008 |
| Skoršie názvy | Ambulabcia MUDr. Ingrid Baránikovej, s.r.o |
| Obec | Kremnica |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Vyrubená daň z príjmov | 6 076 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 288 087 €, typická firma odvetvia 45 441 €, čo je 6,3-násobok mediánu (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›
Sieť prepojení firmy Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ambulancia MUDr. Ingrid Baránikovej
- Tendre139súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov540firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Kremnicatypický nepokrytý dopyt 52 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania559 zmlúv za 3 roky · 186 758 255 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 222 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Kremnica
ELBA, a.s.monea coin technology s.r.o.ROMIN SLOVAKIA, spol. s r.o.Kremnická banská spoločnosť, s.r.o.Mestské lesy Kremnica, s.r.o.Všetky firmy v obci Kremnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Žiar nad Hronom
AreaServis, s.r.o.IMPA group, s.r.o.HOMARIT s. r. o.VKarvaš s.r.o.Stephanie s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.