Rubino s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Činnosti reklamných agentúr
1 256 539 €tržby 2018 ▲ 602 %−37 195 €strata 2018aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 24 630 €, výsledok hospodárenia -6 042 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 986 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 778 €
- 15 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia 5 488 €
- 16 : tržby 508 524 €, výsledok hospodárenia 11 975 €
- 17 : tržby 178 958 €, výsledok hospodárenia 3 771 €
- 18 : tržby 1 256 539 €, výsledok hospodárenia -37 195 €
Rubino s.r.o. (IČO 36848310), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 17. 10. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Rubino
Podľa Registra právnických osôb koná za Rubino 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci Rubino
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Roman Gheorghe Gigel80,0 %
- Enrico Baratta20,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Roman Gheorghe Gigelod 20. 10. 2018 | 4 000 € | 80,0 % |
| Enrico Barattaod 9. 1. 2018 | 1 000 € | 20,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Rubino
Za rok 2018 má Rubino v závierke tržby 1 256 539 €, o 602,1 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −37 195 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2018: 1 256 539 €.
Výkaz ziskov a strát Rubino
Najvyššie tržby: rok 2018, 1 256 539 €. Najnižšie: rok 2015, 1 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 1 256 539 € |
| 2017 | 178 958 € |
| 2016 | 508 524 € |
| 2015 | 1 500 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | 24 630 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −34 767 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | −37 195 € |
| 2017 | 3 771 € |
| 2016 | 11 975 € |
| 2015 | 5 488 € |
| 2014 | −9 778 € |
| 2013 | −2 986 € |
| 2012 | −6 042 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rubino
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −3,0 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rubino | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | −3,0 % | +2,6 % |
| 2017 | +2,1 % | +3,7 % |
| 2016 | +2,4 % | +3,7 % |
| 2015 | — | +3,7 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | −24,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rubino
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 1 529 564 €, vlastné imanie −49 343 € a záväzky 1 578 907 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 1 529 564 € | −49 343 € | 1 578 907 € |
| 2017 | 22 315 € | −12 148 € | 34 463 € |
| 2016 | 198 680 € | −15 919 € | 214 599 € |
| 2015 | 5 727 € | −27 895 € | 33 622 € |
| 2014 | 944 € | −33 382 € | 34 326 € |
| 2013 | 6 129 € | −23 605 € | 29 631 € |
| 2012 | 47 558 € | −20 620 € | 68 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rubino (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 1 256 539 € | −37 195 € | 1 529 564 € | −49 343 € | 1 578 907 € | −37 195 € | −3,0 % |
| 2017 | 178 958 € | 3 771 € | 22 315 € | −12 148 € | 34 463 € | 3 639 € | +2,1 % |
| 2016 | 508 524 € | 11 975 € | 198 680 € | −15 919 € | 214 599 € | 14 672 € | +2,4 % |
| 2015 | 1 500 € | 5 488 € | 5 727 € | −27 895 € | 33 622 € | −9 796 € | +365,9 % |
| 2014 | — | −9 778 € | 944 € | −33 382 € | 34 326 € | −2 971 € | — |
| 2013 | — | −2 986 € | 6 129 € | −23 605 € | 29 631 € | −2 639 € | — |
| 2012 | 24 630 € | −6 042 € | 47 558 € | −20 620 € | 68 025 € | −5 036 € | −24,5 % |
Riziko: zaplatí Rubino?
Peniaze od štátu: Rubino
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Rubino
Dátum vzniku Rubino je 17. 10. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48439/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 24 630 € · majetok 47 558 €
- Nový spoločník: Enrico BarattaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Roman Gheorghe GigelKonateľ
- Nový spoločník: Roman Gheorghe GigelSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rubino
- nákup tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- nákup tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb, zákaziek a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná a propagačná činnosť,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Rubino v odvetví reklama a prieskum trhu
Rubino je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 39 990 € (5 586 závierok), Rubino má 1 256 539 €, čo je 31-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 912 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rubino 49. z 794.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 389 €, polovica do 39 990 €, tri štvrtiny do 132 307 €; 10 % firiem má viac než 481 104 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 974 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 389 € |
| medián | 39 990 € |
| horný kvartil | 132 307 € |
| 10 % firiem má viac než | 481 104 € |
| Rubino | 1 256 539 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rubino
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rubino s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rubino | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 1 256 539 € | 39 990 € |
| 2017 | 178 958 € | 38 062 € |
| 2016 | 508 524 € | 37 440 € |
| 2015 | 1 500 € | 36 356 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 24 630 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| Rubino | 1 256 539 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 819 € |
| medián kraja | 43 225 € |
| medián Slovenska | 39 990 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Panmedia Western, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 968 421 € (2025)
- Dyel s.r.o.Púchov · tržby 2 953 835 € (2025)
- Mirifique s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 2 940 592 € (2025)
- MUROBB s.r.o.Banská Bystrica · tržby 2 921 699 € (2025)
- POLNOAGRI s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 902 869 € (2025)
- OPRO, k.s.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 900 354 € (2025)
- MS Fin, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 880 088 € (2017)
- CILING, s.r.o.,Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 875 200 € (2017)
- ERSTEN s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 863 886 € (2015)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rubino, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Rubino: Bratislava - Nové Mesto
Rubino sídli na adrese Rožňavská 7, 831 04 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 596 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Rubino: IČO, sídlo a základné údaje
Rubino s.r.o. (IČO 36848310) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 17. 10. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Roman Gheorghe Gigel. Za rok 2018 sú v závierke tržby 1 256 539 € a výsledok hospodárenia −37 195 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 10. 2007 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Rubino s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2018 mala 1 256 539 €, typická firma odvetvia 39 990 €, čo je 31-násobok mediánu (medián z 5 586 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Rubino
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rubino
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rubino
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy162zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Najbližší tender zadarmo
Tlačiarenské službyPrešovská univerzita v Prešovelehota 21. 10. 2026, 9:00 · odhad 2 700 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava583 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 449 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Easy Log Slovakia, s.r.o.Lady SOFIA s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava III
UNIMEDIA, s.r.o.Dentsu Slovakia s. r. o.Carat - Slovakia, s.r.o.Skymat s. r. o.Marketing SZĽH, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.