GLOBAL TRADE CO., s.r.o.
Modra · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
17 605 €tržby 2025 ▼ 44 %−4 381 €strata 2025aktívna 18 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 6 279 €, výsledok hospodárenia 29 €
- 13 : tržby 1 937 €, výsledok hospodárenia -665 €
- 14 : tržby 3 400 €, výsledok hospodárenia 1 593 €
- 15 : tržby 2 506 €, výsledok hospodárenia -160 €
- 16 : tržby 3 450 €, výsledok hospodárenia 1 026 €
- 17 : tržby 4 800 €, výsledok hospodárenia 3 266 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 357 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -291 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -420 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -393 €
- 22 : tržby 7 582 €, výsledok hospodárenia 2 151 €
- 23 : tržby 21 337 €, výsledok hospodárenia 6 910 €
- 24 : tržby 31 200 €, výsledok hospodárenia 13 451 €
- 25 : tržby 17 605 €, výsledok hospodárenia -4 381 €
GLOBAL TRADE CO., s.r.o. (IČO 36848301) mala v roku 2025 tržby 17 605 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ GLOBAL TRADE CO.
Podľa Registra právnických osôb koná za GLOBAL TRADE CO. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník GLOBAL TRADE CO.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Juraj Mašán100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Juraj Mašánod 14. 7. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GLOBAL TRADE CO.
Za rok 2025 má GLOBAL TRADE CO. v závierke tržby 17 605 €, o 43,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 381 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 31 200 €.
Výkaz ziskov a strát GLOBAL TRADE CO.
Najvyššie tržby: rok 2024, 31 200 €. Najnižšie: rok 2013, 1 937 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 17 605 € |
| 2024 | 31 200 € |
| 2023 | 21 337 € |
| 2022 | 7 582 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 4 800 € |
| 2016 | 3 450 € |
| 2015 | 2 506 € |
| 2014 | 3 400 € |
| 2013 | 1 937 € |
| 2012 | 6 279 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 7 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 20 759 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 381 € |
| 2024 | 13 451 € |
| 2023 | 6 910 € |
| 2022 | 2 151 € |
| 2021 | −393 € |
| 2020 | −420 € |
| 2019 | −291 € |
| 2018 | −1 357 € |
| 2017 | 3 266 € |
| 2016 | 1 026 € |
| 2015 | −160 € |
| 2014 | 1 593 € |
| 2013 | −665 € |
| 2012 | 29 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GLOBAL TRADE CO.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −24,9 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GLOBAL TRADE CO. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −24,9 % | +10,2 % |
| 2024 | +43,1 % | +6,5 % |
| 2023 | +32,4 % | +4,8 % |
| 2022 | +28,4 % | +4,2 % |
| 2021 | — | +4,7 % |
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | — | +3,7 % |
| 2018 | — | +4,3 % |
| 2017 | +68,0 % | +5,7 % |
| 2016 | +29,7 % | +5,6 % |
| 2015 | −6,4 % | +4,9 % |
| 2014 | +46,9 % | — |
| 2013 | −34,3 % | — |
| 2012 | +0,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 8 rokov, najviac v roku 2023 (+181,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −43,6 % |
| 2024 | +46,2 % |
| 2023 | +181,4 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | +39,1 % |
| 2016 | +37,7 % |
| 2015 | −26,3 % |
| 2014 | +75,5 % |
| 2013 | −69,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GLOBAL TRADE CO.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 57 239 €, vlastné imanie 23 013 € a záväzky 34 226 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 57 239 € | 23 013 € | 34 226 € |
| 2024 | 56 031 € | 27 526 € | 28 505 € |
| 2023 | 15 674 € | 14 075 € | 1 599 € |
| 2022 | 7 555 € | 7 165 € | 390 € |
| 2021 | 5 483 € | 5 014 € | 469 € |
| 2020 | 5 857 € | 5 407 € | 450 € |
| 2019 | 6 277 € | 5 827 € | 450 € |
| 2018 | 11 198 € | 11 118 € | 80 € |
| 2017 | 13 047 € | 12 475 € | 572 € |
| 2016 | 9 779 € | 9 210 € | 569 € |
| 2015 | 8 793 € | 8 183 € | 610 € |
| 2014 | 8 914 € | 8 344 € | 570 € |
| 2013 | 6 899 € | 6 750 € | 149 € |
| 2012 | 8 883 € | 7 416 € | 1 467 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GLOBAL TRADE CO. (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 605 € | −4 381 € | 57 239 € | 23 013 € | 34 226 € | 4 755 € | −24,9 % |
| 2024 | 31 200 € | 13 451 € | 56 031 € | 27 526 € | 28 505 € | 19 465 € | +43,1 % |
| 2023 | 21 337 € | 6 910 € | 15 674 € | 14 075 € | 1 599 € | 9 441 € | +32,4 % |
| 2022 | 7 582 € | 2 151 € | 7 555 € | 7 165 € | 390 € | 2 704 € | +28,4 % |
| 2021 | — | −393 € | 5 483 € | 5 014 € | 469 € | −393 € | — |
| 2020 | — | −420 € | 5 857 € | 5 407 € | 450 € | −420 € | — |
| 2019 | — | −291 € | 6 277 € | 5 827 € | 450 € | −276 € | — |
| 2018 | — | −1 357 € | 11 198 € | 11 118 € | 80 € | −1 357 € | — |
| 2017 | 4 800 € | 3 266 € | 13 047 € | 12 475 € | 572 € | 3 781 € | +68,0 % |
| 2016 | 3 450 € | 1 026 € | 9 779 € | 9 210 € | 569 € | 1 735 € | +29,7 % |
| 2015 | 2 506 € | −160 € | 8 793 € | 8 183 € | 610 € | 371 € | −6,4 % |
| 2014 | 3 400 € | 1 593 € | 8 914 € | 8 344 € | 570 € | 2 185 € | +46,9 % |
| 2013 | 1 937 € | −665 € | 6 899 € | 6 750 € | 149 € | 139 € | −34,3 % |
| 2012 | 6 279 € | 29 € | 8 883 € | 7 416 € | 1 467 € | −918 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí GLOBAL TRADE CO.?
Peniaze od štátu: GLOBAL TRADE CO.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GLOBAL TRADE CO.
Dátum vzniku GLOBAL TRADE CO. je 17. 10. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48438/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 6 279 € · majetok 8 883 €
- Nový spoločník: Juraj MašánSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 17 605 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GLOBAL TRADE CO.
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná, propagačná a inzertná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- vydavateľská činnosť,
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- činnosť ekonomických a podnikateľských poradcov v rozsahu voľnej živnosti,
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- prenájom motorových vozidiel,
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení,
- automatizované spracovanie dát a vedenie účtovníctva,
- organizovanie kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti,
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
- organizačno-technické zabezpečenie kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
- prípravné práce pre stavbu,
- zemné a výkopové práce,
- prekladateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti,
- montáž sadrokartónu suchou technológiou,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
GLOBAL TRADE CO. v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
GLOBAL TRADE CO. je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), GLOBAL TRADE CO. má 17 605 €, čo je 38 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 508 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GLOBAL TRADE CO. 180. z 247.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 722 €, tri štvrtiny do 115 959 €; 10 % firiem má viac než 406 310 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 487 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 722 € |
| horný kvartil | 115 959 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 310 € |
| GLOBAL TRADE CO. | 17 605 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GLOBAL TRADE CO.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GLOBAL TRADE CO. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GLOBAL TRADE CO. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 17 605 € | 46 722 € |
| 2024 | 31 200 € | 42 171 € |
| 2023 | 21 337 € | 41 550 € |
| 2022 | 7 582 € | 40 571 € |
| 2021 | — | 38 017 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | — | 38 633 € |
| 2018 | — | 37 012 € |
| 2017 | 4 800 € | 36 060 € |
| 2016 | 3 450 € | 34 198 € |
| 2015 | 2 506 € | 33 443 € |
| 2014 | 3 400 € | — |
| 2013 | 1 937 € | — |
| 2012 | 6 279 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GLOBAL TRADE CO. | 17 605 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 38 956 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Yours Holding, s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 39 000 € (2025)
- Collegium Postgraduale s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 39 000 € (2025)
- B-CONSULTING s.r.o.Levoča · tržby 38 985 € (2025)
- ARS BONI ET AEQUI s.r.o., v skratke ABEA s.r.o.Vidiná · tržby 38 972 € (2025)
- Vertical Ventures s. r. o.Žitavany · tržby 38 970 € (2025)
- AGRIFOOD s.r.o.Prievidza · tržby 38 957 € (2025)
- DAMETO s.r.o.Pezinok · tržby 38 956 € (2024)
- KOLTAN, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 38 945 € (2025)
- AZ projekt s. r. o.Prešov · tržby 38 940 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GLOBAL TRADE CO., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GLOBAL TRADE CO.: Modra
GLOBAL TRADE CO. sídli na adrese Komenského 28, 900 01 Modra, okres Pezinok. V obci Modra je 1 792 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500.
Modra: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
GLOBAL TRADE CO.: IČO, sídlo a základné údaje
GLOBAL TRADE CO., s.r.o. (IČO 36848301) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, okres Pezinok. Dátum vzniku je 17. 10. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Juraj Mašán. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 605 € a výsledok hospodárenia −4 381 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 17. 10. 2007 |
| Obec | Modra |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) GLOBAL TRADE CO., s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 605 €, typická firma odvetvia 46 722 € (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy GLOBAL TRADE CO.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GLOBAL TRADE CO.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GLOBAL TRADE CO.
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Modratypický nepokrytý dopyt 382 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Modra
Bohnenkamp s. r. o.Ko.Ma.Co-sk s.r.o.KNOTT spol. s r.o.hameln rds s. r. o.NALE TABAK s. r. o.Všetky firmy v obci Modra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Pezinok
teamative a. s.Barley services "v likvidácii" s. r. o.ONGASTRO s.r.o.PFCEU s. r. o.ICE-Trade s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.