VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

trade partners, s.r.o.

Bratislava - Petržalka

576 415 €tržby 2016 ▼ 54 %−137 881 €strata 2016

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 3. 3. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

576 415 €tržby 2016 ▼ 54 %
−137 881 €strata 2016
  1. 12 : tržby 2 502 700 €, výsledok hospodárenia 84 025 €
  2. 13 : tržby 2 814 218 €, výsledok hospodárenia 63 789 €
  3. 14 : tržby 2 243 199 €, výsledok hospodárenia 51 115 €
  4. 15 : tržby 1 261 558 €, výsledok hospodárenia 30 295 €
  5. 16 : tržby 576 415 €, výsledok hospodárenia -137 881 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

trade partners, s.r.o. (IČO 36847763), sídlo Bratislava, je v registri zapísaná od 16. 10. 2007 do 3. 3. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci trade partners

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok trade partners

Za rok 2016 má trade partners v závierke tržby 576 415 €, o 54,3 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −137 881 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 2 814 218 €.

Tržby 2016576 tis. €▼ −54,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2016−138 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2016638 tis. €
Vlastné imanie 2016323 tis. €
Záväzky 2016314 tis. €49,3 % majetku
Pridaná hodnota 2016−65 tis. €
Zisková marža 2016−23,9 %medián odvetvia +3,7 %
Súčet výsledkov za 5 rokov91 tis. €2012 až 2016

Výkaz ziskov a strát trade partners

Súvaha trade partners

Všetky čísla zo závierok trade partners (5 rokov)
Čísla zo závierok trade partners po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2016576 415 €−137 881 €637 513 €323 157 €314 356 €−64 683 €−23,9 %
20151 261 558 €30 295 €816 257 €461 038 €355 219 €111 639 €+2,4 %
20142 243 199 €51 115 €823 624 €430 744 €392 880 €131 633 €+2,3 %
20132 814 218 €63 789 €715 458 €379 628 €334 855 €114 203 €+2,3 %
20122 502 700 €84 025 €769 619 €315 839 €452 308 €119 094 €+3,4 %

Riziko: zaplatí trade partners?

Peniaze od štátu: trade partners

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy trade partners

Dátum vzniku trade partners je 16. 10. 2007. Skoršie obchodné meno: trade partners, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48420/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 502 700 € · majetok 769 619 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5, posledné tržby 576 415 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  5. Zmena sídlaRomanova 5|85102|Bratislava - mestská časť Petržalka → Romanova 5|85102|Bratislava

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

trade partners v odvetví reklama a prieskum trhu

trade partners je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 37 467 € (4 942 závierok), trade partners má 576 415 €, čo je 15-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 375 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je trade partners 74. z 563.

V odvetví v okrese Bratislava V1 375aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 942Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia37 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+3,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb trade partners, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo trade partners: Bratislava - Petržalka

trade partners sídli na adrese Romanova 5, 851 02 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 435aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví1 375okres Bratislava V

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

trade partners: IČO, sídlo a základné údaje

trade partners, s.r.o. (IČO 36847763) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 16. 10. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 3. 3. 2017, po 9 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 576 415 € a výsledok hospodárenia −137 881 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 73110
Vznik16. 10. 2007
Zánik3. 3. 2017
Skoršie názvytrade partners, s.r.o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy trade partners

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu trade partners

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu trade partners

  • Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 882 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava V

Media and Digital Services a.s.HAVAS MEDIA Slovakia, s. r. o.Sunflower Pharmacy, s.r.o.MACANO MEDIA s.r.o.VALEXP s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk