m. b., s.r.o.
Košice - Staré Mesto · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
49 198 €tržby 2025 ▲ 0 %+4 264 €zisk 2025aktívna 19 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 21 285 €, výsledok hospodárenia 1 366 €
- 13 : tržby 24 621 €, výsledok hospodárenia 388 €
- 14 : tržby 19 847 €, výsledok hospodárenia 1 510 €
- 15 : tržby 23 563 €, výsledok hospodárenia 338 €
- 16 : tržby 29 563 €, výsledok hospodárenia 1 836 €
- 17 : tržby 34 279 €, výsledok hospodárenia 2 400 €
- 18 : tržby 39 221 €, výsledok hospodárenia 5 224 €
- 19 : tržby 35 579 €, výsledok hospodárenia 1 227 €
- 20 : tržby 36 268 €, výsledok hospodárenia 3 549 €
- 21 : tržby 34 849 €, výsledok hospodárenia 241 €
- 22 : tržby 48 273 €, výsledok hospodárenia 3 665 €
- 23 : tržby 49 198 €, výsledok hospodárenia 4 264 €
- 24 : tržby 49 198 €, výsledok hospodárenia 4 264 €
- 25 : tržby 49 198 €, výsledok hospodárenia 4 264 €
m. b., s.r.o. (IČO 36844691) mala v roku 2025 tržby 49 198 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci m. b.
m. b. má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 317 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 6 317 € | — |
| 2024 | — | 6 317 € | — |
| 2023 | — | 6 317 € | — |
| 2022 | — | 4 448 € | — |
| 2021 | — | 4 851 € | — |
| 2020 | — | 2 223 € | — |
| 2019 | — | 808 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ m. b.
Podľa Registra právnických osôb koná za m. b. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník m. b.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Mária Bertová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Mária Bertováod 4. 1. 2023 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok m. b.
Za rok 2025 má m. b. v závierke tržby 49 198 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 264 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 49 198 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát m. b.
Najvyššie tržby: rok 2023, 49 198 €. Najnižšie: rok 2014, 19 847 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 198 € |
| 2024 | 49 198 € |
| 2023 | 49 198 € |
| 2022 | 48 273 € |
| 2021 | 34 849 € |
| 2020 | 36 268 € |
| 2019 | 35 579 € |
| 2018 | 39 221 € |
| 2017 | 34 279 € |
| 2016 | 29 563 € |
| 2015 | 23 563 € |
| 2014 | 19 847 € |
| 2013 | 24 621 € |
| 2012 | 21 285 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 34 536 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 264 € |
| 2024 | 4 264 € |
| 2023 | 4 264 € |
| 2022 | 3 665 € |
| 2021 | 241 € |
| 2020 | 3 549 € |
| 2019 | 1 227 € |
| 2018 | 5 224 € |
| 2017 | 2 400 € |
| 2016 | 1 836 € |
| 2015 | 338 € |
| 2014 | 1 510 € |
| 2013 | 388 € |
| 2012 | 1 366 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- m. b.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,7 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | m. b. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,7 % | +12,3 % |
| 2024 | +8,7 % | +8,2 % |
| 2023 | +8,7 % | +6,9 % |
| 2022 | +7,6 % | +6,5 % |
| 2021 | +0,7 % | +6,7 % |
| 2020 | +9,8 % | +7,0 % |
| 2019 | +3,4 % | +5,4 % |
| 2018 | +13,3 % | +5,4 % |
| 2017 | +7,0 % | +7,4 % |
| 2016 | +6,2 % | +6,9 % |
| 2015 | +1,4 % | +7,1 % |
| 2014 | +7,6 % | — |
| 2013 | +1,6 % | — |
| 2012 | +6,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+38,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | 0,0 % |
| 2023 | +1,9 % |
| 2022 | +38,5 % |
| 2021 | −3,9 % |
| 2020 | +1,9 % |
| 2019 | −9,3 % |
| 2018 | +14,4 % |
| 2017 | +16,0 % |
| 2016 | +25,5 % |
| 2015 | +18,7 % |
| 2014 | −19,4 % |
| 2013 | +15,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha m. b.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 59 785 €, vlastné imanie 28 426 € a záväzky 31 359 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 59 785 € | 28 426 € | 31 359 € |
| 2024 | 59 785 € | 28 426 € | 31 359 € |
| 2023 | 59 785 € | 28 426 € | 31 359 € |
| 2022 | 46 063 € | 25 045 € | 21 018 € |
| 2021 | 23 273 € | 21 380 € | 1 893 € |
| 2020 | 22 244 € | 21 139 € | 1 105 € |
| 2019 | 18 531 € | 17 590 € | 941 € |
| 2018 | 17 248 € | 16 363 € | 885 € |
| 2017 | 11 774 € | 11 140 € | 634 € |
| 2016 | 9 393 € | 8 740 € | 653 € |
| 2015 | 7 777 € | 6 904 € | 873 € |
| 2014 | 7 153 € | 6 566 € | 587 € |
| 2013 | 5 788 € | 5 055 € | 733 € |
| 2012 | 5 123 € | 4 656 € | 467 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok m. b. (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 198 € | 4 264 € | 59 785 € | 28 426 € | 31 359 € | 11 430 € | +8,7 % |
| 2024 | 49 198 € | 4 264 € | 59 785 € | 28 426 € | 31 359 € | 11 430 € | +8,7 % |
| 2023 | 49 198 € | 4 264 € | 59 785 € | 28 426 € | 31 359 € | 11 430 € | +8,7 % |
| 2022 | 48 273 € | 3 665 € | 46 063 € | 25 045 € | 21 018 € | 8 259 € | +7,6 % |
| 2021 | 34 849 € | 241 € | 23 273 € | 21 380 € | 1 893 € | 5 592 € | +0,7 % |
| 2020 | 36 268 € | 3 549 € | 22 244 € | 21 139 € | 1 105 € | 6 427 € | +9,8 % |
| 2019 | 35 579 € | 1 227 € | 18 531 € | 17 590 € | 941 € | 2 489 € | +3,4 % |
| 2018 | 39 221 € | 5 224 € | 17 248 € | 16 363 € | 885 € | 5 845 € | +13,3 % |
| 2017 | 34 279 € | 2 400 € | 11 774 € | 11 140 € | 634 € | 2 995 € | +7,0 % |
| 2016 | 29 563 € | 1 836 € | 9 393 € | 8 740 € | 653 € | 2 406 € | +6,2 % |
| 2015 | 23 563 € | 338 € | 7 777 € | 6 904 € | 873 € | 1 082 € | +1,4 % |
| 2014 | 19 847 € | 1 510 € | 7 153 € | 6 566 € | 587 € | 2 123 € | +7,6 % |
| 2013 | 24 621 € | 388 € | 5 788 € | 5 055 € | 733 € | 640 € | +1,6 % |
| 2012 | 21 285 € | 1 366 € | 5 123 € | 4 656 € | 467 € | 7 053 € | +6,4 % |
Riziko: zaplatí m. b.?
Peniaze od štátu: m. b.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy m. b.
Dátum vzniku m. b. je 9. 10. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20519/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 21 285 € · majetok 5 123 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2022465126 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Ing. Mária BertováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 49 198 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti m. b.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- reklamná, propagačná a inzertná činnosť
- sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností
- vydavateľská činnosť
- vedenie účtovníctva
- administratívne a sekretárske práce vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb
- činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti zdravého životného štýlu
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- požičiavanie a prenájom motorových vozidiel
- finančný a operatívny leasing
- organizovanie školení, kurzov a seminárov
- organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
- organizovanie výstav
- prieskum trhu a verejnej mienky
- automatizované spracovanie dát
- maliarske, sklenárske a lakovacie práce
- demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy
- upratovacie práce a čistenie budov
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- správa bytového a nebytového fondu
- prevádzkovanie neverejného skladu
- vybavovanie colných formalít - zastupovanie v colnom konaní
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- tvorba web stránok
- faktoring a forfaiting
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
m. b. v odvetví právne a účtovnícke činnosti
m. b. je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), m. b. má 49 198 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 755 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je m. b. 131. z 263.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| m. b. | 49 198 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- m. b.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby m. b. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | m. b. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 198 € | 45 399 € |
| 2024 | 49 198 € | 42 733 € |
| 2023 | 49 198 € | 41 433 € |
| 2022 | 48 273 € | 38 765 € |
| 2021 | 34 849 € | 36 071 € |
| 2020 | 36 268 € | 35 043 € |
| 2019 | 35 579 € | 36 772 € |
| 2018 | 39 221 € | 35 500 € |
| 2017 | 34 279 € | 34 290 € |
| 2016 | 29 563 € | 33 064 € |
| 2015 | 23 563 € | 30 550 € |
| 2014 | 19 847 € | — |
| 2013 | 24 621 € | — |
| 2012 | 21 285 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| m. b. | 49 198 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 49 054 € |
| medián kraja | 43 119 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- advokátska kancelária čipák & partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 322 € (2025)
- Účtovnícka kancelária s. r. o.Čadca · tržby 119 243 € (2025)
- Morgan Swiss Capital Investment s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 200 € (2025)
- VAT-TAX EU s.r.o.Topoľčany · tržby 119 199 € (2025)
- ARTON spol. s r.o.Detva · tržby 119 180 € (2025)
- BITEC s.r.o.Senec · tržby 119 122 € (2025)
- ATAX SERVICE s.r.o.Vinica · tržby 119 120 € (2025)
- focused law s.r.o.Tomášov · tržby 119 108 € (2025)
- KOČIŠ & PARTNERS s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 094 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb m. b., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo m. b.: Košice - Staré Mesto
m. b. sídli na adrese Orlia 11, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
m. b.: IČO, sídlo a základné údaje
m. b., s.r.o. (IČO 36844691) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 9. 10. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Ing. Mária Bertová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 198 € a výsledok hospodárenia +4 264 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 9. 10. 2007 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) m. b., s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 198 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy m. b.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu m. b.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu m. b.
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 271 zmlúv za 3 roky · 13 205 730 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 607 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Košice I
Holcim European Business Services s.r.o.AURIOL spol. s r.o.Timothy bussiness s.r.o.Philotes s.r.o.Mmax T s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.