TATRAGOLF, s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
3 462 €tržby 2024 ▼ 32 %+1 281 €zisk 2024aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -31 254 €
- 14 : tržby 150 €, výsledok hospodárenia -37 361 €
- 15 : tržby 966 €, výsledok hospodárenia -8 240 €
- 16 : tržby 4 602 €, výsledok hospodárenia -6 021 €
- 17 : tržby 12 669 €, výsledok hospodárenia 121 €
- 18 : tržby 12 060 €, výsledok hospodárenia 5 300 €
- 19 : tržby 6 392 €, výsledok hospodárenia 320 €
- 20 : tržby 4 317 €, výsledok hospodárenia 346 €
- 21 : tržby 3 707 €, výsledok hospodárenia 175 €
- 22 : tržby 3 990 €, výsledok hospodárenia 152 €
- 23 : tržby 5 082 €, výsledok hospodárenia 123 €
- 24 : tržby 3 462 €, výsledok hospodárenia 1 281 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 3 179 €
TATRAGOLF, s.r.o. (IČO 36844349) mala v roku 2024 tržby 3 462 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TATRAGOLF
V roku 2025 mala TATRAGOLF priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia TATRAGOLF
Podľa Registra právnických osôb konajú za TATRAGOLF 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci TATRAGOLF
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok TATRAGOLF
Za rok 2024 má TATRAGOLF v závierke tržby 3 462 €, o 31,9 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 281 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 12 669 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát TATRAGOLF
Najvyššie tržby: rok 2017, 12 669 €. Najnižšie: rok 2014, 150 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 3 462 € |
| 2023 | 5 082 € |
| 2022 | 3 990 € |
| 2021 | 3 707 € |
| 2020 | 4 317 € |
| 2019 | 6 392 € |
| 2018 | 12 060 € |
| 2017 | 12 669 € |
| 2016 | 4 602 € |
| 2015 | 966 € |
| 2014 | 150 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −71 879 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 179 € |
| 2024 | 1 281 € |
| 2023 | 123 € |
| 2022 | 152 € |
| 2021 | 175 € |
| 2020 | 346 € |
| 2019 | 320 € |
| 2018 | 5 300 € |
| 2017 | 121 € |
| 2016 | −6 021 € |
| 2015 | −8 240 € |
| 2014 | −37 361 € |
| 2013 | −31 254 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TATRAGOLF
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +37,0 %, medián odvetvia +6,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TATRAGOLF | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +9,1 % |
| 2024 | +37,0 % | +6,6 % |
| 2023 | +2,4 % | +5,9 % |
| 2022 | +3,8 % | +5,7 % |
| 2021 | +4,7 % | +6,2 % |
| 2020 | +8,0 % | +5,5 % |
| 2019 | +5,0 % | +4,8 % |
| 2018 | +43,9 % | +5,5 % |
| 2017 | +1,0 % | +7,1 % |
| 2016 | — | +6,6 % |
| 2015 | — | +7,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2016 (+376,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −31,9 % |
| 2023 | +27,4 % |
| 2022 | +7,6 % |
| 2021 | −14,1 % |
| 2020 | −32,5 % |
| 2019 | −47,0 % |
| 2018 | −4,8 % |
| 2017 | +175,3 % |
| 2016 | +376,4 % |
| 2015 | +544,0 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TATRAGOLF
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 907 802 €, vlastné imanie 43 051 € a záväzky 864 751 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 907 802 € | 43 051 € | 864 751 € |
| 2024 | 904 283 € | 39 872 € | 864 411 € |
| 2023 | 900 887 € | 38 592 € | 862 295 € |
| 2022 | 899 862 € | 38 491 € | 861 371 € |
| 2021 | 898 370 € | 38 339 € | 860 031 € |
| 2020 | 915 587 € | 38 164 € | 877 423 € |
| 2019 | 899 928 € | 9 206 € | 890 722 € |
| 2018 | 905 982 € | 8 887 € | 897 095 € |
| 2017 | 876 159 € | 3 587 € | 872 572 € |
| 2016 | 860 762 € | −256 534 € | 1 117 296 € |
| 2015 | 865 585 € | −250 514 € | 1 116 099 € |
| 2014 | 867 296 € | −242 273 € | 1 109 569 € |
| 2013 | 857 936 € | −204 912 € | 1 062 848 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TATRAGOLF (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 179 € | 907 802 € | 43 051 € | 864 751 € | −71 € | — |
| 2024 | 3 462 € | 1 281 € | 904 283 € | 39 872 € | 864 411 € | −393 € | +37,0 % |
| 2023 | 5 082 € | 123 € | 900 887 € | 38 592 € | 862 295 € | −148 € | +2,4 % |
| 2022 | 3 990 € | 152 € | 899 862 € | 38 491 € | 861 371 € | 318 € | +3,8 % |
| 2021 | 3 707 € | 175 € | 898 370 € | 38 339 € | 860 031 € | 389 € | +4,7 % |
| 2020 | 4 317 € | 346 € | 915 587 € | 38 164 € | 877 423 € | 1 037 € | +8,0 % |
| 2019 | 6 392 € | 320 € | 899 928 € | 9 206 € | 890 722 € | 1 076 € | +5,0 % |
| 2018 | 12 060 € | 5 300 € | 905 982 € | 8 887 € | 897 095 € | 6 412 € | +43,9 % |
| 2017 | 12 669 € | 121 € | 876 159 € | 3 587 € | 872 572 € | 1 796 € | +1,0 % |
| 2016 | 4 602 € | −6 021 € | 860 762 € | −256 534 € | 1 117 296 € | −4 870 € | −130,8 % |
| 2015 | 966 € | −8 240 € | 865 585 € | −250 514 € | 1 116 099 € | −6 987 € | −853,0 % |
| 2014 | 150 € | −37 361 € | 867 296 € | −242 273 € | 1 109 569 € | −5 867 € | −24 907,3 % |
| 2013 | — | −31 254 € | 857 936 € | −204 912 € | 1 062 848 € | −5 606 € | — |
Riziko: zaplatí TATRAGOLF?
Peniaze od štátu: TATRAGOLF
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TATRAGOLF
Dátum vzniku TATRAGOLF je 6. 10. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48281/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022460836
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 857 936 €
- Nový spoločník: KYRIE, a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: NELLY Reality III, s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TATRAGOLF
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- inžinierska činnosť - obstarávateľské služby v stavebníctve,
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- obstarávateľské služby spojené so správou a údržbou nehnuteľností,
- leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľské služby spojené s prenájmom,
- technicko - organizačné zabezpečenie kultúrnych, prezentačných, športových podujatí a výstav v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná, propagačná a inzertná činnosť,
- administratívne práce,
- marketing,
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- prevádzkovanie garáží a odstavných plôch pre motorové vozidlá, ktoré slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti,
- poradenská a konzultačná činnosť v stavebníctve v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),
- prenájom strojov, prístrojov, zariadení a spotrebného tovaru,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
TATRAGOLF v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
TATRAGOLF je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 638 € (7 346 závierok), TATRAGOLF má 3 462 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 595 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TATRAGOLF 615. z 645.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 318 €, polovica do 49 638 €, tri štvrtiny do 160 734 €; 10 % firiem má viac než 541 522 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 400 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 318 € |
| medián | 49 638 € |
| horný kvartil | 160 734 € |
| 10 % firiem má viac než | 541 522 € |
| TATRAGOLF | 3 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TATRAGOLF
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TATRAGOLF s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TATRAGOLF | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 51 421 € |
| 2024 | 3 462 € | 49 638 € |
| 2023 | 5 082 € | 49 328 € |
| 2022 | 3 990 € | 48 114 € |
| 2021 | 3 707 € | 46 534 € |
| 2020 | 4 317 € | 44 180 € |
| 2019 | 6 392 € | 47 030 € |
| 2018 | 12 060 € | 47 224 € |
| 2017 | 12 669 € | 46 170 € |
| 2016 | 4 602 € | 44 651 € |
| 2015 | 966 € | 46 258 € |
| 2014 | 150 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| TATRAGOLF | 3 462 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 67 471 € |
| medián kraja | 53 000 € |
| medián Slovenska | 49 638 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IPAIR s. r. o.Žilina · tržby 8 365 € (2025)
- MOVYROB, s.r.o.Prešov · tržby 8 365 € (2025)
- Serviceman s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 8 361 € (2025)
- Hardcost s. r. o.Malacky · tržby 8 350 € (2025)
- DM-SM, s. r. o.Sereď · tržby 8 350 € (2025)
- KACC projekt s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 8 325 € (2025)
- Projektujeme s. r. o.Zvolen · tržby 8 322 € (2025)
- R E K O S T A V group, s. r. o.Stupava · tržby 8 320 € (2024)
- Charisma plan s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 8 309 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TATRAGOLF, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo TATRAGOLF: Bratislava - Ružinov
TATRAGOLF sídli na adrese Ivánska cesta 10, 821 04 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
TATRAGOLF: IČO, sídlo a základné údaje
TATRAGOLF, s.r.o. (IČO 36844349) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 6. 10. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú Ing. Roman Trebichavský a Ing. Rostislav Melichárek. Za rok 2024 sú v závierke tržby 3 462 € a výsledok hospodárenia +1 281 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112) |
| Základné imanie | 33 196 € |
| Vznik | 6. 10. 2007 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) TATRAGOLF, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 3 462 €, typická firma odvetvia 49 638 € (medián z 7 346 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy TATRAGOLF
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TATRAGOLF
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TATRAGOLF
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov107firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 34 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava256 zmlúv za 3 roky · 3 422 653 € · naposledy 29. 9. 2026STREDOSLOVENSKÁ VODÁRENSKÁ SPOLOČNOSŤ, a. s.195 zmlúv za 3 roky · 2 331 022 € · naposledy 14. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.173 zmlúv za 3 roky · 224 504 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 3 006 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KYRIE, a.s.Hraničná Development s.r.o.DALTON, a.s.Hraničná, s.r.o.META trade, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Bratislava II
MH Invest, s.r.o.Bauder s. r. o.AutoRevolution, s.r.o.ENIPRO, a.s.Framatome Controls s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.