VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Q - ZETT, spol. s r.o.

Kľačno · Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami

82 022 €tržby 2025 ▼ 54 %−30 725 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

82 022 €tržby 2025 ▼ 54 %
−30 725 €strata 2025
  1. 13 : tržby 189 272 €, výsledok hospodárenia 8 964 €
  2. 14 : tržby 187 570 €, výsledok hospodárenia 2 041 €
  3. 15 : tržby 162 344 €, výsledok hospodárenia -9 231 €
  4. 16 : tržby 210 665 €, výsledok hospodárenia -156 €
  5. 17 : tržby 210 436 €, výsledok hospodárenia 8 194 €
  6. 18 : tržby 231 662 €, výsledok hospodárenia 955 €
  7. 19 : tržby 202 430 €, výsledok hospodárenia 616 €
  8. 20 : tržby 187 098 €, výsledok hospodárenia -3 139 €
  9. 21 : tržby 171 096 €, výsledok hospodárenia -2 830 €
  10. 22 : tržby 213 244 €, výsledok hospodárenia 5 166 €
  11. 23 : tržby 154 292 €, výsledok hospodárenia -2 694 €
  12. 24 : tržby 178 741 €, výsledok hospodárenia 5 311 €
  13. 25 : tržby 82 022 €, výsledok hospodárenia -30 725 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Q - ZETT, spol. s r.o. (IČO 36842052) mala v roku 2025 tržby 82 022 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Q - ZETT

Q - ZETT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 19 615 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Q - ZETT

Podľa Registra právnických osôb koná za Q - ZETT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci Q - ZETT

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Q - ZETT
Podiely spoločníkov na vkladoch Q - ZETT Ing. Katarína Minichová 50,0 %, Oto Minich 50,0 %. Spolu 6 639 €. Ing. Katarína Minichová: 3 320 €, 50,0 %Oto Minich: 3 319 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Katarína Minichová50,0 %
  • Oto Minich50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Katarína Minichováod 26. 8. 2011 3 320 €50,0 %
Oto Minichod 26. 8. 2011 3 319 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Q - ZETT

Za rok 2025 má Q - ZETT v závierke tržby 82 022 €, o 54,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −30 725 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 231 662 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202582 tis. €▼ −54,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−31 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202560 tis. €
Vlastné imanie 202520 tis. €
Záväzky 202540 tis. €66,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−5 658 €
Zisková marža 2025−37,5 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−18 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Q - ZETT

Súvaha Q - ZETT

Všetky čísla zo závierok Q - ZETT (13 rokov)
Čísla zo závierok Q - ZETT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202582 022 €−30 725 €59 625 €19 792 €39 833 €−5 658 €−37,5 %
2024178 741 €5 311 €78 938 €50 517 €28 421 €36 193 €+3,0 %
2023154 292 €−2 694 €62 398 €45 205 €17 193 €30 761 €−1,7 %
2022213 244 €5 166 €75 861 €47 900 €27 961 €32 354 €+2,4 %
2021171 096 €−2 830 €80 796 €42 734 €38 062 €24 150 €−1,7 %
2020187 098 €−3 139 €81 020 €45 564 €35 456 €25 076 €−1,7 %
2019202 430 €616 €78 602 €48 703 €29 899 €26 407 €+0,3 %
2018231 662 €955 €97 831 €48 087 €49 744 €29 621 €+0,4 %
2017210 436 €8 194 €88 612 €47 133 €41 479 €22 581 €+3,9 %
2016210 665 €−156 €134 333 €64 902 €69 431 €21 635 €−0,1 %
2015162 344 €−9 231 €103 282 €65 058 €38 224 €14 459 €−5,7 %
2014187 570 €2 041 €127 777 €74 289 €53 488 €25 032 €+1,1 %
2013189 272 €8 964 €107 862 €72 249 €34 655 €34 465 €+4,7 %

Riziko: zaplatí Q - ZETT?

Peniaze od štátu: Q - ZETT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Q - ZETT

Dátum vzniku Q - ZETT je 3. 10. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/18320/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022454467
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 189 272 € · majetok 107 862 €
  4. Nový spoločník: Ing. Katarína MinichováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 82 022 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Q - ZETT

  • zasielateľstvo
  • veľkoobchod a maloobchod
  • prenájom hnuteľných vecí
  • sprostredkovanie obchodu
  • sprostredkovanie dopravy
  • reklamná a propagačná činnosť
  • organizovanie kurzov a školení
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • stolárstvo
  • zámočníctvo
  • oprava a údržba zariadení detských ihrísk
  • Včelárstvo – chov včiel
  • Spracovanie medu, včelieho vosku
  • Výrobu medoviny (s obsahom alkoholu do 15%)
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Q - ZETT v odvetví maloobchod

Q - ZETT je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), Q - ZETT má 82 022 €, čo je 84 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 1 437 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Q - ZETT 184. z 350.

V odvetví v okrese Prievidza1 437aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Q - ZETT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Prievidza ›

Sídlo Q - ZETT: Kľačno

Q - ZETT sídli na adrese 347, 972 15 Kľačno, okres Prievidza. V obci Kľačno je 156 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 832.

Subjektov v obci Kľačno156aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 832aktívnych
V tom istom odvetví1 437okres Prievidza

Kľačno: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

Q - ZETT: IČO, sídlo a základné údaje

Q - ZETT, spol. s r.o. (IČO 36842052) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kľačno, okres Prievidza. Dátum vzniku je 3. 10. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Ing. Katarína Minichová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 82 022 € a výsledok hospodárenia −30 725 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755)
Základné imanie6 639 €
Vznik3. 10. 2007
ObecKľačno
OkresOkres Prievidza
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Q - ZETT, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 82 022 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›

Sieť prepojení firmy Q - ZETT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Q - ZETT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Q - ZETT

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy777zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Kľačnotypický nepokrytý dopyt 24 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Včelia akadémia

Najväčšie firmy v obci Kľačno

IMKROV s.r.o.KLAK, s.r.o.Duo - Log s.r.o.FM – Trans SK, s.r.o.Mika M&M s. r. o.Všetky firmy v obci Kľačno ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.59) v okrese Prievidza

Dibaq SK s.r.o.DREWUD s. r. o.VALENTTI s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk