VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MAGNETA, s.r.o.

Dunajská Streda · Administratívne a pomocné činnosti

17 290 €tržby 2025 ▼ 9 %+5 179 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

17 290 €tržby 2025 ▼ 9 %
+5 179 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 28 919 €, výsledok hospodárenia 1 172 €
  2. 13 : tržby 25 813 €, výsledok hospodárenia 922 €
  3. 14 : tržby 27 832 €, výsledok hospodárenia -538 €
  4. 15 : tržby 22 884 €, výsledok hospodárenia 526 €
  5. 16 : tržby 19 845 €, výsledok hospodárenia -3 101 €
  6. 17 : tržby 16 325 €, výsledok hospodárenia 2 166 €
  7. 18 : tržby 14 750 €, výsledok hospodárenia 258 €
  8. 19 : tržby 21 890 €, výsledok hospodárenia -81 €
  9. 20 : tržby 22 958 €, výsledok hospodárenia 4 591 €
  10. 21 : tržby 21 650 €, výsledok hospodárenia -390 €
  11. 22 : tržby 30 300 €, výsledok hospodárenia -275 €
  12. 23 : tržby 25 270 €, výsledok hospodárenia -1 767 €
  13. 24 : tržby 18 990 €, výsledok hospodárenia -298 €
  14. 25 : tržby 17 290 €, výsledok hospodárenia 5 179 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MAGNETA, s.r.o. (IČO 36841447) mala v roku 2025 tržby 17 290 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MAGNETA

V roku 2025 mala MAGNETA priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli -55 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ MAGNETA

Podľa Registra právnických osôb koná za MAGNETA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník MAGNETA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MAGNETA
Podiely spoločníkov na vkladoch MAGNETA László Zsemlye 100,0 %. Spolu 6 640 €. László Zsemlye: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • László Zsemlye100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
László Zsemlyeod 20. 6. 2013 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MAGNETA

Za rok 2025 má MAGNETA v závierke tržby 17 290 €, o 9,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 179 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 30 300 €.

Tržby 202517 tis. €▼ −9,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 179 €zisk
Majetok (aktíva) 202550 tis. €
Vlastné imanie 202522 tis. €
Záväzky 202527 tis. €55,1 % majetku
Pridaná hodnota 20258 987 €
Zisková marža 2025+30,0 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov8 364 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát MAGNETA

Súvaha MAGNETA

Všetky čísla zo závierok MAGNETA (14 rokov)
Čísla zo závierok MAGNETA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202517 290 €5 179 €49 731 €22 312 €27 419 €8 987 €+30,0 %
202418 990 €−298 €35 432 €17 133 €18 299 €10 174 €−1,6 %
202325 270 €−1 767 €39 932 €17 430 €22 502 €11 215 €−7,0 %
202230 300 €−275 €27 395 €17 167 €10 228 €11 191 €−0,9 %
202121 650 €−390 €27 463 €17 672 €9 791 €9 337 €−1,8 %
202022 958 €4 591 €30 262 €18 063 €12 199 €13 069 €+20,0 %
201921 890 €−81 €27 052 €13 473 €13 579 €10 467 €−0,4 %
201814 750 €258 €14 697 €13 554 €1 143 €4 571 €+1,7 %
201716 325 €2 166 €14 997 €13 327 €1 670 €5 494 €+13,3 %
201619 845 €−3 101 €13 832 €6 708 €7 124 €4 816 €−15,6 %
201522 884 €526 €15 361 €9 808 €5 553 €10 491 €+2,3 %
201427 832 €−538 €17 215 €8 962 €8 253 €7 215 €−1,9 %
201325 813 €922 €22 035 €9 354 €12 681 €6 141 €+3,6 %
201228 919 €1 172 €9 902 €8 950 €952 €4 979 €+4,1 %

Riziko: zaplatí MAGNETA?

Peniaze od štátu: MAGNETA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MAGNETA

Dátum vzniku MAGNETA je 2. 10. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20726/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 28 919 € · majetok 9 902 €
  3. Nový spoločník: László ZsemlyeSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 17 290 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MAGNETA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovanie v obasti dopravy
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky
  • upratovacie práce
  • baliaca činnosť
  • vydavateľská činnosť
  • nájom a prenájom nehnuteľností a nebytových priestorov
  • nájom a prenájom hnuteľných vecí
  • vedenie účtovníctva
  • administratívne a sekretárske práce
  • obstarávanie služieb spojených so správou a údržbou nehnuteľností
  • tlmočnícke a prekladateľské služby v rozsahu voľnej živnosti
  • grafický design
  • prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

MAGNETA v odvetví administratívne a kancelárske služby

MAGNETA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), MAGNETA má 17 290 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 746 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAGNETA 468. z 689.

V odvetví v okrese Dunajská Streda1 746aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 400Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAGNETA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Dunajská Streda ›

Sídlo MAGNETA: Dunajská Streda

MAGNETA sídli na adrese Neratovické nám. 2144/6, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 636 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dunajská Streda6 636aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 238aktívnych
V tom istom odvetví1 746okres Dunajská Streda
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

MAGNETA: IČO, sídlo a základné údaje

MAGNETA, s.r.o. (IČO 36841447) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 2. 10. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je László Zsemlye. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 290 € a výsledok hospodárenia +5 179 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Základné imanie6 640 €
Vznik2. 10. 2007
ObecDunajská Streda
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) MAGNETA, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 290 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›

Sieť prepojení firmy MAGNETA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MAGNETA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MAGNETA

  • Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 134 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy57zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
  • Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 500 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda

METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Dunajská Streda

WERTHEIM Administration, s.r.o.UniBrands SK s.r.o.ORVIEN s.r.o.WHC Outsourcing, s.r.o.PÁLMA - VARGA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk