Herbalnor Slovakia, s. r. o.
Blažovce
2 050 €tržby 2012−653 €strata 2012zaniknutá 3. 5. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 3. 5. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 050 €, výsledok hospodárenia -653 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -934 €
Herbalnor Slovakia, s. r. o. (IČO 36834874), sídlo Blažovce, je v registri zapísaná od 19. 9. 2007 do 3. 5. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2012.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Herbalnor Slovakia
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Herbalnor Slovakia
Za rok 2012 má Herbalnor Slovakia v závierke tržby 2 050 €, a výsledok hospodárenia −653 €.
Výkaz ziskov a strát Herbalnor Slovakia
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −1 587 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | −934 € |
| 2012 | −653 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Herbalnor Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 12 880 €, vlastné imanie −72 130 € a záväzky 85 010 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 12 880 € | −72 130 € | 85 010 € |
| 2012 | 13 137 € | −71 142 € | 84 279 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Herbalnor Slovakia (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | — | −934 € | 12 880 € | −72 130 € | 85 010 € | −839 € | — |
| 2012 | 2 050 € | −653 € | 13 137 € | −71 142 € | 84 279 € | −62 € | −31,9 % |
Riziko: zaplatí Herbalnor Slovakia?
Peniaze od štátu: Herbalnor Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Herbalnor Slovakia
Dátum vzniku Herbalnor Slovakia je 19. 9. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19499/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 050 € · majetok 13 137 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Herbalnor Slovakia v odvetví maloobchod
Herbalnor Slovakia je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Turčianske Teplice je v tomto odvetví 195 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Herbalnor Slovakia 48. z 50.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Midel Engineering s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 4 785 € (2025)
- DES s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 4 780 € (2025)
- Tenox s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 770 € (2025)
- K & K technik s.r.o.Trnava · tržby 4 763 € (2025)
- Monika Peregrinová s.r.o.Trebišov · tržby 4 761 € (2025)
- AMA - Trade Slovakia, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 4 756 € (2025)
- HASKA-Trans, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 4 750 € (2025)
- SOLIS SK s. r. o.Ružomberok · tržby 4 740 € (2025)
- by rory s. r. o.Bratislava - mestská časť Jarovce · tržby 4 722 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Herbalnor Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Turčianske Teplice ›
Sídlo Herbalnor Slovakia: Blažovce
Herbalnor Slovakia sídli na adrese Blažovce 53, 038 44 Blažovce, okres Turčianske Teplice. V obci Blažovce je 23 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 456.
Blažovce: obyvatelia a dáta ›Okres Turčianske Teplice ›Adresár firiem v okrese Turčianske Teplice ›
Herbalnor Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
Herbalnor Slovakia, s. r. o. (IČO 36834874) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Blažovce, okres Turčianske Teplice. Dátum vzniku je 19. 9. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 3. 5. 2017, po 9 rokoch. Za rok 2012 sú v závierke tržby 2 050 € a výsledok hospodárenia −653 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47789 |
| Vznik | 19. 9. 2007 |
| Zánik | 3. 5. 2017 |
| Obec | Blažovce |
| Okres | Okres Turčianske Teplice |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Herbalnor Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Herbalnor Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Herbalnor Slovakia
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 000 €
- Výhry konkurentov94firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Blažovce
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR525 zmlúv za 3 roky · 3 439 688 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra368 zmlúv za 3 roky · 2 863 658 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline355 zmlúv za 3 roky · 2 949 967 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 048 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Blažovce
SEBA GROUP s.r.o.Xerra s.r.o.Obec BlažovceVšetky firmy v obci Blažovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Turčianske Teplice
ZE - TEC, s.r.o.R & M plus, s. r. o.MB elektro - kovo, s.r.o.FEROVIA s.r.o.Cor Center, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.