M-KHL s.r.o.
Chorvátsky Grob · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
182 936 €tržby 2025 ▲ 38 %+35 281 €zisk 2025aktívna 19 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 9 989 €, výsledok hospodárenia 399 €
- 13 : tržby 15 098 €, výsledok hospodárenia 4 090 €
- 14 : tržby 21 301 €, výsledok hospodárenia 3 204 €
- 15 : tržby 28 889 €, výsledok hospodárenia 5 739 €
- 16 : tržby 40 544 €, výsledok hospodárenia 6 279 €
- 17 : tržby 43 519 €, výsledok hospodárenia 1 550 €
- 18 : tržby 49 532 €, výsledok hospodárenia 1 640 €
- 19 : tržby 68 507 €, výsledok hospodárenia 1 562 €
- 20 : tržby 79 788 €, výsledok hospodárenia 693 €
- 21 : tržby 78 291 €, výsledok hospodárenia 366 €
- 22 : tržby 104 347 €, výsledok hospodárenia 4 098 €
- 23 : tržby 114 215 €, výsledok hospodárenia -7 975 €
- 24 : tržby 132 511 €, výsledok hospodárenia 4 805 €
- 25 : tržby 182 936 €, výsledok hospodárenia 35 281 €
M-KHL s.r.o. (IČO 36826570) mala v roku 2025 tržby 182 936 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci M-KHL
M-KHL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 722 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 722 € | — |
| 2024 | — | 1 104 € | — |
| 2023 | — | 19 038 € | — |
| 2022 | — | 7 367 € | — |
| 2021 | — | 34 448 € | — |
| 2020 | — | 46 253 € | — |
| 2019 | — | 26 890 € | — |
| 2018 | — | 17 327 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konatelia M-KHL
Podľa Registra právnických osôb konajú za M-KHL 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločník M-KHL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Hana Nižňanská100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Hana Nižňanskáod 8. 7. 2017 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok M-KHL
Za rok 2025 má M-KHL v závierke tržby 182 936 €, o 38,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +35 281 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 182 936 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 8 698 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát M-KHL
Najvyššie tržby: rok 2025, 182 936 €. Najnižšie: rok 2012, 9 989 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 182 936 € |
| 2024 | 132 511 € |
| 2023 | 114 215 € |
| 2022 | 104 347 € |
| 2021 | 78 291 € |
| 2020 | 79 788 € |
| 2019 | 68 507 € |
| 2018 | 49 532 € |
| 2017 | 43 519 € |
| 2016 | 40 544 € |
| 2015 | 28 889 € |
| 2014 | 21 301 € |
| 2013 | 15 098 € |
| 2012 | 9 989 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 61 731 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 35 281 € |
| 2024 | 4 805 € |
| 2023 | −7 975 € |
| 2022 | 4 098 € |
| 2021 | 366 € |
| 2020 | 693 € |
| 2019 | 1 562 € |
| 2018 | 1 640 € |
| 2017 | 1 550 € |
| 2016 | 6 279 € |
| 2015 | 5 739 € |
| 2014 | 3 204 € |
| 2013 | 4 090 € |
| 2012 | 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- M-KHL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,3 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | M-KHL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,3 % | +12,3 % |
| 2024 | +3,6 % | +8,2 % |
| 2023 | −7,0 % | +6,9 % |
| 2022 | +3,9 % | +6,5 % |
| 2021 | +0,5 % | +6,7 % |
| 2020 | +0,9 % | +7,0 % |
| 2019 | +2,3 % | +5,4 % |
| 2018 | +3,3 % | +5,4 % |
| 2017 | +3,6 % | +7,4 % |
| 2016 | +15,5 % | +7,0 % |
| 2015 | +19,9 % | +7,1 % |
| 2014 | +15,0 % | — |
| 2013 | +27,1 % | — |
| 2012 | +4,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 12 z 13 rokov, najviac v roku 2013 (+51,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +38,1 % |
| 2024 | +16,0 % |
| 2023 | +9,5 % |
| 2022 | +33,3 % |
| 2021 | −1,9 % |
| 2020 | +16,5 % |
| 2019 | +38,3 % |
| 2018 | +13,8 % |
| 2017 | +7,3 % |
| 2016 | +40,3 % |
| 2015 | +35,6 % |
| 2014 | +41,1 % |
| 2013 | +51,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha M-KHL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 138 553 €, vlastné imanie 54 077 € a záväzky 84 476 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 138 553 € | 54 077 € | 84 476 € |
| 2024 | 65 352 € | 18 796 € | 46 556 € |
| 2023 | 80 293 € | 13 991 € | 66 302 € |
| 2022 | 94 935 € | 21 966 € | 72 969 € |
| 2021 | 92 780 € | 17 868 € | 74 912 € |
| 2020 | 60 439 € | 17 502 € | 42 937 € |
| 2019 | 49 910 € | 16 809 € | 33 101 € |
| 2018 | 47 148 € | 15 246 € | 31 902 € |
| 2017 | 31 024 € | 13 607 € | 17 417 € |
| 2016 | 33 821 € | 12 057 € | 21 764 € |
| 2015 | 26 299 € | 5 777 € | 20 522 € |
| 2014 | 23 703 € | 39 € | 23 664 € |
| 2013 | 16 717 € | −3 166 € | 19 883 € |
| 2012 | 10 659 € | −7 256 € | 17 915 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok M-KHL (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 182 936 € | 35 281 € | 138 553 € | 54 077 € | 84 476 € | 67 902 € | +19,3 % |
| 2024 | 132 511 € | 4 805 € | 65 352 € | 18 796 € | 46 556 € | 24 358 € | +3,6 % |
| 2023 | 114 215 € | −7 975 € | 80 293 € | 13 991 € | 66 302 € | 29 762 € | −7,0 % |
| 2022 | 104 347 € | 4 098 € | 94 935 € | 21 966 € | 72 969 € | 31 043 € | +3,9 % |
| 2021 | 78 291 € | 366 € | 92 780 € | 17 868 € | 74 912 € | 49 913 € | +0,5 % |
| 2020 | 79 788 € | 693 € | 60 439 € | 17 502 € | 42 937 € | 55 663 € | +0,9 % |
| 2019 | 68 507 € | 1 562 € | 49 910 € | 16 809 € | 33 101 € | 39 639 € | +2,3 % |
| 2018 | 49 532 € | 1 640 € | 47 148 € | 15 246 € | 31 902 € | 26 491 € | +3,3 % |
| 2017 | 43 519 € | 1 550 € | 31 024 € | 13 607 € | 17 417 € | 12 040 € | +3,6 % |
| 2016 | 40 544 € | 6 279 € | 33 821 € | 12 057 € | 21 764 € | 16 470 € | +15,5 % |
| 2015 | 28 889 € | 5 739 € | 26 299 € | 5 777 € | 20 522 € | 18 086 € | +19,9 % |
| 2014 | 21 301 € | 3 204 € | 23 703 € | 39 € | 23 664 € | 9 192 € | +15,0 % |
| 2013 | 15 098 € | 4 090 € | 16 717 € | −3 166 € | 19 883 € | 8 731 € | +27,1 % |
| 2012 | 9 989 € | 399 € | 10 659 € | −7 256 € | 17 915 € | 4 517 € | +4,0 % |
Riziko: zaplatí M-KHL?
Peniaze od štátu: M-KHL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy M-KHL
Dátum vzniku M-KHL je 4. 9. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47687/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022434722
- Nový štatutár: Hana NižňanskáKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 9 989 € · majetok 10 659 €
- Nový štatutár: Pavel NižňanskýKonateľ
- Nový spoločník: Hana NižňanskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 182 936 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti M-KHL
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,
- predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,
- prevádzkovanie internetovej čitárne,
- organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti,
- vedenie účtovníctva,
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
M-KHL v odvetví právne a účtovnícke činnosti
M-KHL je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 406 € (9 930 závierok), M-KHL má 182 936 €, čo je 4,0-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 684 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M-KHL 24. z 311.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 086 €, polovica do 45 406 €, tri štvrtiny do 93 690 €; 10 % firiem má viac než 262 028 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 086 € |
| medián | 45 406 € |
| horný kvartil | 93 690 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 028 € |
| M-KHL | 182 936 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- M-KHL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby M-KHL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | M-KHL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 182 936 € | 45 406 € |
| 2024 | 132 511 € | 42 730 € |
| 2023 | 114 215 € | 41 433 € |
| 2022 | 104 347 € | 38 780 € |
| 2021 | 78 291 € | 36 062 € |
| 2020 | 79 788 € | 35 049 € |
| 2019 | 68 507 € | 36 772 € |
| 2018 | 49 532 € | 35 507 € |
| 2017 | 43 519 € | 34 290 € |
| 2016 | 40 544 € | 33 068 € |
| 2015 | 28 889 € | 30 541 € |
| 2014 | 21 301 € | — |
| 2013 | 15 098 € | — |
| 2012 | 9 989 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| M-KHL | 182 936 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 34 745 € |
| medián kraja | 49 125 € |
| medián Slovenska | 45 406 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ANTEKO Tax a.s.Žilina · tržby 419 565 € (2025)
- Habán & Partners, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 418 499 € (2025)
- MK - SOFT SK, s.r.o.Ružomberok · tržby 418 095 € (2025)
- PREMAT, s.r.o.Nitra · tržby 417 172 € (2025)
- Advokátska kancelária VICTORIA, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 415 892 € (2025)
- DAMAL s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 415 207 € (2025)
- TKT Solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 414 206 € (2025)
- RUPIOSE s. r. o.Košice - mestská časť Pereš · tržby 414 054 € (2025)
- JP man, s.r.o.Nitra · tržby 413 034 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M-KHL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo M-KHL: Chorvátsky Grob
M-KHL sídli na adrese Chorvátska 64, 900 25 Chorvátsky Grob, okres Senec. V obci Chorvátsky Grob je 1 603 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Chorvátsky Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
M-KHL: IČO, sídlo a základné údaje
M-KHL s.r.o. (IČO 36826570) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, okres Senec. Dátum vzniku je 4. 9. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú Hana Nižňanská a Pavel Nižňanský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 182 936 € a výsledok hospodárenia +35 281 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 4. 9. 2007 |
| Obec | Chorvátsky Grob |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 8 698 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) M-KHL s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 182 936 €, typická firma odvetvia 45 406 €, čo je 4,0-násobok mediánu (medián z 9 930 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy M-KHL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu M-KHL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu M-KHL
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy262zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Chorvátsky Grobtypický nepokrytý dopyt 237 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 270 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 606 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BaK AUTO-MOTO s. r. o.FINISH MOTORSPORT s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Chorvátsky Grob
KeyChemical s. r. o.AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.hascon s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Chorvátsky Grob…Amplio s.r.o.Všetky firmy v obci Chorvátsky Grob ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Senec
SEDO, spol. s r.o. SENECNordic Candy s.r.o.EkoWin s.r.o.VMB Partners s.r.o.Účtovná a poradenská kancelária, spol. s…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.