Štatistiky Kompletné dáta o firme

KORVI SLOVAKIA s.r.o.

Veľké Úľany · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti

aktívna 19 rokov1 zamestnanec (2024)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 8. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

KORVI SLOVAKIA s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu19 rokov
zmluvy so štátom0

KORVI SLOVAKIA s.r.o. (IČO 36825280), sídlo Veľké Úľany, je v registri zapísaná od 29. 8. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci KORVI SLOVAKIA

V roku 2024 mala KORVI SLOVAKIA priemerne 1 zamestnanca.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ KORVI SLOVAKIA

Podľa Registra právnických osôb koná za KORVI SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Yvona Nytrovákonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločník KORVI SLOVAKIA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch KORVI SLOVAKIA
Podiely spoločníkov na vkladoch KORVI SLOVAKIA ATOLL DEVELOPMENT, a.s. 100,0 %. Spolu 718 649 €. ATOLL DEVELOPMENT, a.s.: 718 649 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • ATOLL DEVELOPMENT, a.s.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
ATOLL DEVELOPMENT, a.s.od 19. 1. 2011 718 649 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok KORVI SLOVAKIA

Závierky máme za 5 rokov (2020 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20240 €
Vlastné imanie 2024−7,06 mil. €
Záväzky 20247,06 mil. €
Súčet výsledkov za 5 rokov−38,9 mil. €2020 až 2024

Výkaz ziskov a strát KORVI SLOVAKIA

Súvaha KORVI SLOVAKIA

Všetky čísla zo závierok KORVI SLOVAKIA (5 rokov)
Čísla zo závierok KORVI SLOVAKIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024—−7 777 653 €0 €−7 059 004 €7 059 004 €——
2023—−7 777 653 €0 €−7 059 004 €7 059 004 €——
2022—−7 777 653 €0 €−7 059 004 €7 059 004 €——
2021—−7 777 653 €0 €−7 059 004 €7 059 004 €——
2020—−7 777 653 €0 €−7 059 004 €7 059 004 €——
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí KORVI SLOVAKIA?

Peniaze od štátu: KORVI SLOVAKIA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KORVI SLOVAKIA

Dátum vzniku KORVI SLOVAKIA je 29. 8. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2020. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24390/T
  2. Nový spoločník: ATOLL DEVELOPMENT, a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  3. Nový štatutár: Yvona NytrováKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020majetok 0 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KORVI SLOVAKIA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských, športových podujatí, kurzov a seminárov v rozsahu voľných živností
  • manažérska činnosť
  • administratívne práce a kopírovacie práce
  • poskytovanie software na základe zmluvy s autorom
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
  • správa počítačových sietí
  • prenájom nehnuteľností spojený s prenájmom hnuteľných vecí
  • obstarávanie služieb spojených s výkonom správy nehnuteľností
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • automatizované spracovanie dát
  • výroba, distribúcia a predaj liehu a liehových výrobkov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

KORVI SLOVAKIA v odvetví informačné služby

KORVI SLOVAKIA je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. V okrese Galanta je v tomto odvetví 111 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Galanta111aktívnych subjektov

Informácie a komunikácia v okrese Galanta ›

Sídlo KORVI SLOVAKIA: Veľké Úľany

KORVI SLOVAKIA sídli na adrese časť Nové Osady 79, 925 22 Veľké Úľany, okres Galanta. V obci Veľké Úľany je 786 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 307.

Subjektov v obci Veľké Úľany786aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 307aktívnych
V tom istom odvetví111okres Galanta

Veľké Úľany: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

KORVI SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje

KORVI SLOVAKIA s.r.o. (IČO 36825280) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Úľany, okres Galanta. Dátum vzniku je 29. 8. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Yvona Nytrová.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310)
Základné imanie718 649 €
Vznik29. 8. 2007
ObecVeľké Úľany
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Veľké Úľany

A + Z Rišňovský, Halász, s.r.o.Aga24 Online, s.r.o.MAXNETWORK, s.r.o.Čambál - Vincze, s.r.o.HBH Agro, s.r.o.Všetky firmy v obci Veľké Úľany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Galanta

LLARIK, s.r.o.LHosting, s.r.o.Amabel s.r.o.NETMALL s. r. o.PVFH s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť