VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AQVYS s.r.o.

Bratislava - Podunajské Biskupice · Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

78 153 €tržby 2025 ▼ 49 %+759 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

78 153 €tržby 2025 ▼ 49 %
+759 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 85 420 €, výsledok hospodárenia 13 448 €
  2. 13 : tržby 43 692 €, výsledok hospodárenia 3 722 €
  3. 14 : tržby 40 169 €, výsledok hospodárenia 1 830 €
  4. 15 : tržby 65 741 €, výsledok hospodárenia 5 208 €
  5. 16 : tržby 54 186 €, výsledok hospodárenia -14 164 €
  6. 17 : tržby 57 347 €, výsledok hospodárenia 6 114 €
  7. 18 : tržby 75 657 €, výsledok hospodárenia 10 805 €
  8. 19 : tržby 92 504 €, výsledok hospodárenia 799 €
  9. 20 : tržby 44 784 €, výsledok hospodárenia 660 €
  10. 21 : tržby 63 056 €, výsledok hospodárenia -5 691 €
  11. 22 : tržby 135 081 €, výsledok hospodárenia 9 570 €
  12. 23 : tržby 56 872 €, výsledok hospodárenia 1 532 €
  13. 24 : tržby 153 816 €, výsledok hospodárenia 2 008 €
  14. 25 : tržby 78 153 €, výsledok hospodárenia 759 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AQVYS s.r.o. (IČO 36819191) mala v roku 2025 tržby 78 153 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AQVYS

AQVYS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 694 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ AQVYS

Podľa Registra právnických osôb koná za AQVYS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník AQVYS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AQVYS
Podiely spoločníkov na vkladoch AQVYS Kamil Kytka 100,0 %. Spolu 6 639 €. Kamil Kytka: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Kamil Kytka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Kamil Kytkaod 11. 11. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AQVYS

Za rok 2025 má AQVYS v závierke tržby 78 153 €, o 49,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +759 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 153 816 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202578 tis. €▼ −49,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025759 €zisk
Majetok (aktíva) 202530 tis. €
Vlastné imanie 202518 tis. €
Záväzky 202513 tis. €41,1 % majetku
Pridaná hodnota 202510 tis. €
Zisková marža 2025+1,0 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov37 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AQVYS

Súvaha AQVYS

Všetky čísla zo závierok AQVYS (14 rokov)
Čísla zo závierok AQVYS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202578 153 €759 €30 458 €17 944 €12 514 €10 183 €+1,0 %
2024153 816 €2 008 €33 515 €17 185 €16 330 €−20 280 €+1,3 %
202356 872 €1 532 €18 010 €15 177 €2 833 €8 569 €+2,7 %
2022135 081 €9 570 €16 197 €13 646 €2 551 €18 297 €+7,1 %
202163 056 €−5 691 €13 284 €4 075 €9 209 €−701 €−9,0 %
202044 784 €660 €22 189 €9 766 €12 423 €8 411 €+1,5 %
201992 504 €799 €22 641 €9 106 €13 535 €5 898 €+0,9 %
201875 657 €10 805 €30 582 €8 307 €22 275 €14 666 €+14,3 %
201757 347 €6 114 €7 830 €502 €7 328 €−8 473 €+10,7 %
201654 186 €−14 164 €3 392 €−8 612 €12 004 €6 312 €−26,1 %
201565 741 €5 208 €19 523 €5 552 €13 971 €6 611 €+7,9 %
201440 169 €1 830 €3 591 €344 €3 247 €2 591 €+4,6 %
201343 692 €3 722 €7 940 €−1 487 €9 113 €2 554 €+8,5 %
201285 420 €13 448 €17 810 €−5 209 €22 633 €17 364 €+15,7 %

Riziko: zaplatí AQVYS?

Peniaze od štátu: AQVYS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AQVYS

Dátum vzniku AQVYS je 20. 8. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47418/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022427836
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 85 420 € · majetok 17 810 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 78 153 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AQVYS

  • plynoinštalatérstvo,
  • zváračské práce,
  • prípravné práce pre stavbu - zemné, výkopové a búracie práce,
  • maliarske a natieračské práce,
  • montáž sadrokartónu,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
  • administratívne práce,
  • vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

AQVYS v odvetví špecializované stavebné práce

AQVYS je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), AQVYS má 78 153 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 803 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AQVYS 400. z 742.

V odvetví v okrese Bratislava II2 803aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 528Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AQVYS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bratislava II ›

Sídlo AQVYS: Bratislava - Podunajské Biskupice

AQVYS sídli na adrese Vrakunská 43, 821 06 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 294 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830.

Subjektov v obci Bratislava - Podunajské Biskupice6 294aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví2 803okres Bratislava II

Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

AQVYS: IČO, sídlo a základné údaje

AQVYS s.r.o. (IČO 36819191) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 20. 8. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Kamil Kytka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 78 153 € a výsledok hospodárenia +759 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322)
Základné imanie6 639 €
Vznik20. 8. 2007
ObecBratislava - Podunajské Biskupice
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) AQVYS s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 78 153 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy AQVYS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AQVYS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AQVYS

  • Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 959 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 36 tis. €
  • Výhry konkurentov516firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 216 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice

Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.22) v okrese Bratislava II

TECHTEAM, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.ESCO Integra, s. r. o.ABC KLÍMA s.r.o.VSE Solutions s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk