VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

eSource spol. s r.o.

Žilina · Počítačové programovanie

49 936 €tržby 2025 ▼ 6 %+8 834 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

49 936 €tržby 2025 ▼ 6 %
+8 834 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 14 520 €, výsledok hospodárenia -908 €
  2. 13 : tržby 49 623 €, výsledok hospodárenia 2 427 €
  3. 14 : tržby 85 671 €, výsledok hospodárenia 3 241 €
  4. 15 : tržby 151 804 €, výsledok hospodárenia 17 978 €
  5. 16 : tržby 123 335 €, výsledok hospodárenia 32 736 €
  6. 17 : tržby 240 698 €, výsledok hospodárenia 61 352 €
  7. 18 : tržby 23 874 €, výsledok hospodárenia -27 023 €
  8. 19 : tržby 17 751 €, výsledok hospodárenia -14 136 €
  9. 20 : tržby 11 870 €, výsledok hospodárenia -3 550 €
  10. 21 : tržby 47 698 €, výsledok hospodárenia 10 665 €
  11. 22 : tržby 23 630 €, výsledok hospodárenia 10 414 €
  12. 23 : tržby 33 504 €, výsledok hospodárenia 7 030 €
  13. 24 : tržby 53 145 €, výsledok hospodárenia 39 434 €
  14. 25 : tržby 49 936 €, výsledok hospodárenia 8 834 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

eSource spol. s r.o. (IČO 36818542) mala v roku 2025 tržby 49 936 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci eSource

eSource má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 734 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ eSource

Podľa Registra právnických osôb koná za eSource 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločník eSource

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch eSource
Podiely spoločníkov na vkladoch eSource Peter Ondruš 100,0 %. Spolu 6 640 €. Peter Ondruš: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Ondruš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Ondrušod 26. 11. 2010 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok eSource

Za rok 2025 má eSource v závierke tržby 49 936 €, o 6,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 834 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 240 698 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 984 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202550 tis. €▼ −6,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 834 €zisk
Majetok (aktíva) 2025191 tis. €
Vlastné imanie 2025156 tis. €
Záväzky 202535 tis. €18,4 % majetku
Pridaná hodnota 20259 549 €
Zisková marža 2025+17,7 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov148 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov984 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát eSource

Súvaha eSource

Všetky čísla zo závierok eSource (14 rokov)
Čísla zo závierok eSource po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 936 €8 834 €190 973 €155 768 €35 205 €9 549 €+17,7 %
202453 145 €39 434 €198 070 €146 934 €51 136 €50 042 €+74,2 %
202333 504 €7 030 €164 263 €107 500 €56 763 €10 911 €+21,0 %
202223 630 €10 414 €161 568 €100 469 €61 099 €14 073 €+44,1 %
202147 698 €10 665 €170 027 €90 056 €79 971 €14 803 €+22,4 %
202011 870 €−3 550 €174 653 €79 390 €95 263 €7 992 €−29,9 %
201917 751 €−14 136 €142 138 €82 941 €59 197 €−2 002 €−79,6 %
201823 874 €−27 023 €170 326 €97 077 €73 249 €−16 148 €−113,2 %
2017240 698 €61 352 €173 699 €124 099 €49 600 €76 484 €+25,5 %
2016123 335 €32 736 €103 836 €62 747 €41 089 €48 365 €+26,5 %
2015151 804 €17 978 €84 175 €30 011 €54 164 €29 672 €+11,8 %
201485 671 €3 241 €20 236 €12 033 €8 203 €10 369 €+3,8 %
201349 623 €2 427 €16 266 €8 791 €7 475 €9 620 €+4,9 %
201214 520 €−908 €10 822 €6 364 €4 458 €4 847 €−6,3 %

Riziko: zaplatí eSource?

eSource a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom eSource v objeme 9 600 € z roku 2015. Najväčší objem je s odberateľom Technická univerzita v Košiciach: 9 600 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv9 600 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201510. 6. 2015

História firmy eSource

Dátum vzniku eSource je 15. 8. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19336/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022428166
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 14 520 € · majetok 10 822 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Technická univerzita v Košiciach, hodnota zmluvy 9 600 €. Firma vznikla 15. 8. 2007.
  5. Nový spoločník: Peter OndrušSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 49 936 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti eSource

  • poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)
  • poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)
  • spracovanie údajov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • výskum a vývoj v oblasti technických vied
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

eSource v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

eSource je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), eSource má 49 936 €, čo je 93 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 125 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je eSource 336. z 608.

V odvetví v okrese Žilina1 125aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb eSource, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Žilina ›

Sídlo eSource: Žilina

eSource sídli na adrese Moyzesova 905/5, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 468aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 947aktívnych
V tom istom odvetví1 125okres Žilina
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

eSource: IČO, sídlo a základné údaje

eSource spol. s r.o. (IČO 36818542) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 15. 8. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Peter Ondruš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 936 € a výsledok hospodárenia +8 834 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Základné imanie6 640 €
Vznik15. 8. 2007
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov984 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) eSource spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 936 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy eSource

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu eSource

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu eSource

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 95 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Aeroklub Prievidza, občianske združenie

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Žilina

Scheidt & Bachmann Slovensko s.r.o.TransData s.r.o.GoodRequest, s.r.o.PROSOFT, spol. s r.o.M2M Solutions, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk