PM STAVEX s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto
1 082 €tržby 2015−1 906 €strata 2015zaniknutá 1. 11. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 11. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 2 815 €
- 13 : tržby 24 750 €, výsledok hospodárenia -185 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 15 : tržby 1 082 €, výsledok hospodárenia -1 906 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -960 €
PM STAVEX s.r.o. (IČO 36815284), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 8. 8. 2007 do 1. 11. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci PM STAVEX
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok PM STAVEX
Za rok 2015 má PM STAVEX v závierke tržby 1 082 €, a výsledok hospodárenia −1 906 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2013: 24 750 €.
Výkaz ziskov a strát PM STAVEX
Najvyššie tržby: rok 2013, 24 750 €. Najnižšie: rok 2015, 1 082 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | — |
| 2015 | 1 082 € |
| 2014 | — |
| 2013 | 24 750 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −236 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −960 € |
| 2015 | −1 906 € |
| 2014 | — |
| 2013 | −185 € |
| 2012 | 2 815 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PM STAVEX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 4 548 €, vlastné imanie 3 588 € a záväzky 960 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 4 548 € | 3 588 € | 960 € |
| 2015 | 5 508 € | 4 548 € | 960 € |
| 2014 | 6 454 € | 6 454 € | — |
| 2013 | 7 147 € | 6 454 € | 693 € |
| 2012 | 41 812 € | 41 556 € | 256 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PM STAVEX (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | −960 € | 4 548 € | 3 588 € | 960 € | — | — |
| 2015 | 1 082 € | −1 906 € | 5 508 € | 4 548 € | 960 € | 99 € | −176,2 % |
| 2014 | — | — | 6 454 € | 6 454 € | — | — | — |
| 2013 | 24 750 € | −185 € | 7 147 € | 6 454 € | 693 € | −37 534 € | −0,7 % |
| 2012 | — | 2 815 € | 41 812 € | 41 556 € | 256 € | −336 € | — |
Riziko: zaplatí PM STAVEX?
Peniaze od štátu: PM STAVEX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PM STAVEX
Dátum vzniku PM STAVEX je 8. 8. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/122663/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 41 812 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
PM STAVEX v odvetví veľkoobchod
PM STAVEX je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 98 091 € (17 068 závierok), PM STAVEX má 1 082 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 950 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PM STAVEX 911. z 935.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 599 €, polovica do 98 091 €, tri štvrtiny do 536 353 €; 10 % firiem má viac než 2 426 040 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 327 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 599 € |
| medián | 98 091 € |
| horný kvartil | 536 353 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 426 040 € |
| PM STAVEX | 1 082 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PM STAVEX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PM STAVEX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PM STAVEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | 97 886 € |
| 2015 | 1 082 € | 98 091 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | 24 750 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| PM STAVEX | 1 082 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 116 960 € |
| medián kraja | 108 444 € |
| medián Slovenska | 98 091 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JR Team s. r. o.Komárno · tržby 2 375 € (2024)
- INGEMAX s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 2 369 € (2025)
- DELTA SYSTÉM, a.s.Handlová · tržby 2 366 € (2025)
- G E M E R L O V E X a.s.Rimavská Sobota · tržby 2 357 € (2019)
- IDME s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 350 € (2015)
- LRK Services s.r.o.Bratislava - mestská časť Rusovce · tržby 2 340 € (2020)
- HOLOGRAPHY EXCLUSIVE, a.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 340 € (2025)
- RUBYcon, s. r. o.Martin · tržby 2 332 € (2025)
- MANOPORY, s.r.o.Trhová Hradská · tržby 2 325 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PM STAVEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo PM STAVEX: Bratislava - Staré Mesto
PM STAVEX sídli na adrese Gorkého 12, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 154 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
PM STAVEX: IČO, sídlo a základné údaje
PM STAVEX s.r.o. (IČO 36815284) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 8. 8. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 11. 2024, po 17 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 1 082 € a výsledok hospodárenia −1 906 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46130 |
| Vznik | 8. 8. 2007 |
| Zánik | 1. 11. 2024 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PM STAVEX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PM STAVEX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PM STAVEX
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 000 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 694zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov99firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov10 zmlúv za 3 roky · 85 958 € · naposledy 20. 3. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.7 zmlúv za 3 roky · · naposledy 3. 9. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat6 zmlúv za 3 roky · 310 132 € · naposledy 25. 3. 2025 Všetkých 29 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.13) v okrese Bratislava I
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.