VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GARLEN s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Veľkoobchod s textilom

64 278 €tržby 2025 ▼ 29 %−16 835 €strata 2025

aktívna 19 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

64 278 €tržby 2025 ▼ 29 %
−16 835 €strata 2025
  1. 12 : tržby 314 257 €, výsledok hospodárenia 1 339 €
  2. 13 : tržby 297 213 €, výsledok hospodárenia -2 164 €
  3. 14 : tržby 258 567 €, výsledok hospodárenia -13 114 €
  4. 15 : tržby 201 040 €, výsledok hospodárenia -13 094 €
  5. 16 : tržby 180 815 €, výsledok hospodárenia -3 073 €
  6. 17 : tržby 192 046 €, výsledok hospodárenia 1 149 €
  7. 18 : tržby 179 033 €, výsledok hospodárenia -2 028 €
  8. 19 : tržby 177 621 €, výsledok hospodárenia 92 €
  9. 20 : tržby 126 370 €, výsledok hospodárenia -3 619 €
  10. 21 : tržby 101 492 €, výsledok hospodárenia -5 247 €
  11. 22 : tržby 102 112 €, výsledok hospodárenia -9 558 €
  12. 23 : tržby 96 646 €, výsledok hospodárenia -20 288 €
  13. 24 : tržby 90 524 €, výsledok hospodárenia -8 757 €
  14. 25 : tržby 64 278 €, výsledok hospodárenia -16 835 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GARLEN s.r.o. (IČO 36812200) mala v roku 2025 tržby 64 278 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GARLEN

V roku 2025 mala GARLEN priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 20 295 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ GARLEN

Podľa Registra právnických osôb koná za GARLEN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník GARLEN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GARLEN
Podiely spoločníkov na vkladoch GARLEN Ing. Jana Tomčíková 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Jana Tomčíková: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Jana Tomčíková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Jana Tomčíkováod 1. 6. 2022 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GARLEN

Za rok 2025 má GARLEN v závierke tržby 64 278 €, o 29,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −16 835 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 314 257 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202564 tis. €▼ −29,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−17 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025553 tis. €
Vlastné imanie 2025−59 tis. €
Záväzky 2025613 tis. €110,7 % majetku
Pridaná hodnota 20254 501 €
Zisková marža 2025−26,2 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−95 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GARLEN

Súvaha GARLEN

Všetky čísla zo závierok GARLEN (14 rokov)
Čísla zo závierok GARLEN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202564 278 €−16 835 €553 234 €−59 301 €612 535 €4 501 €−26,2 %
202490 524 €−8 757 €528 592 €−42 466 €571 058 €19 169 €−9,7 %
202396 646 €−20 288 €488 154 €−33 709 €521 863 €9 549 €−21,0 %
2022102 112 €−9 558 €460 899 €−13 422 €474 321 €5 668 €−9,4 %
2021101 492 €−5 247 €434 920 €−3 864 €438 784 €6 714 €−5,2 %
2020126 370 €−3 619 €444 495 €1 383 €443 112 €44 240 €−2,9 %
2019177 621 €92 €457 166 €5 002 €452 164 €38 952 €+0,1 %
2018179 033 €−2 028 €476 441 €4 909 €471 532 €37 777 €−1,1 %
2017192 046 €1 149 €429 802 €6 938 €422 864 €35 068 €+0,6 %
2016180 815 €−3 073 €450 946 €5 788 €445 158 €28 959 €−1,7 %
2015201 040 €−13 094 €456 831 €8 862 €447 969 €21 561 €−6,5 %
2014258 567 €−13 114 €370 054 €21 956 €348 098 €26 606 €−5,1 %
2013297 213 €−2 164 €339 127 €35 070 €304 057 €−19 022 €−0,7 %
2012314 257 €1 339 €341 723 €37 233 €304 490 €13 804 €+0,4 %

Riziko: zaplatí GARLEN?

GARLEN a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom GARLEN z roku 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20205. 5. 2020

História firmy GARLEN

Dátum vzniku GARLEN je 1. 8. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47203/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022430828
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 314 257 € · majetok 341 723 €
  4. Nový štatutár: Ing. Jana TomčíkováKonateľ
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica. Firma vznikla 1. 8. 2007.
  6. Nový spoločník: Ing. Jana TomčíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 64 278 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GARLEN

  • kúpa, predaj a sprostredkovanie tovaru v rozsahu voľnej živnosti,
  • marketing,
  • Poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

GARLEN v odvetví veľkoobchod

GARLEN je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s textilom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), GARLEN má 64 278 €, čo je 46 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 950 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GARLEN 573. z 935.

V odvetví v okrese Bratislava I1 950aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GARLEN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›

Sídlo GARLEN: Bratislava - Staré Mesto

GARLEN sídli na adrese Slávičie údolie 1575/22, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví1 950okres Bratislava I
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

GARLEN: IČO, sídlo a základné údaje

GARLEN s.r.o. (IČO 36812200) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 1. 8. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Ing. Jana Tomčíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 64 278 € a výsledok hospodárenia −16 835 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s textilom (SK NACE 4641)
Základné imanie6 640 €
Vznik1. 8. 2007
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) GARLEN s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 64 278 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy GARLEN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GARLEN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GARLEN

  • Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy1 688zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov156firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 18 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.41) v okrese Bratislava I

softissimo, s. r. o.SAFE TRADING, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk