AGROROM - EXPERT, s.r.o.
Komárno · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
6 142 €tržby 2025 ▲ 33 %+5 178 €zisk 2025aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 60 869 €, výsledok hospodárenia -7 223 €
- 13 : tržby 52 215 €, výsledok hospodárenia -7 591 €
- 14 : tržby 32 496 €, výsledok hospodárenia -3 717 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 168 €
- 16 : tržby 1 350 €, výsledok hospodárenia -1 777 €
- 17 : tržby 12 299 €, výsledok hospodárenia -218 €
- 18 : tržby 29 449 €, výsledok hospodárenia 9 500 €
- 19 : tržby 22 563 €, výsledok hospodárenia 6 696 €
- 20 : tržby 22 071 €, výsledok hospodárenia 7 585 €
- 21 : tržby 19 740 €, výsledok hospodárenia 7 564 €
- 22 : tržby 15 643 €, výsledok hospodárenia 821 €
- 23 : tržby 21 852 €, výsledok hospodárenia 9 345 €
- 24 : tržby 4 633 €, výsledok hospodárenia 3 675 €
- 25 : tržby 6 142 €, výsledok hospodárenia 5 178 €
AGROROM - EXPERT, s.r.o. (IČO 36811815) mala v roku 2025 tržby 6 142 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci AGROROM - EXPERT
osobné náklady v roku 2012 boli 4 357 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2012
- Mzdy 86 % 3 747 €
- Odvody zamestnávateľa 12 % 503 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2012 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Konateľ AGROROM - EXPERT
Podľa Registra právnických osôb koná za AGROROM - EXPERT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník AGROROM - EXPERT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Gábor Farkas100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Gábor Farkasod 24. 8. 2017 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AGROROM - EXPERT
Za rok 2025 má AGROROM - EXPERT v závierke tržby 6 142 €, o 32,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 178 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 60 869 €.
Výkaz ziskov a strát AGROROM - EXPERT
Najvyššie tržby: rok 2012, 60 869 €. Najnižšie: rok 2016, 1 350 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 142 € |
| 2024 | 4 633 € |
| 2023 | 21 852 € |
| 2022 | 15 643 € |
| 2021 | 19 740 € |
| 2020 | 22 071 € |
| 2019 | 22 563 € |
| 2018 | 29 449 € |
| 2017 | 12 299 € |
| 2016 | 1 350 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 32 496 € |
| 2013 | 52 215 € |
| 2012 | 60 869 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 26 670 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 178 € |
| 2024 | 3 675 € |
| 2023 | 9 345 € |
| 2022 | 821 € |
| 2021 | 7 564 € |
| 2020 | 7 585 € |
| 2019 | 6 696 € |
| 2018 | 9 500 € |
| 2017 | −218 € |
| 2016 | −1 777 € |
| 2015 | −3 168 € |
| 2014 | −3 717 € |
| 2013 | −7 591 € |
| 2012 | −7 223 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AGROROM - EXPERT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +84,3 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AGROROM - EXPERT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +84,3 % | +2,4 % |
| 2024 | +79,3 % | +2,3 % |
| 2023 | +42,8 % | +1,9 % |
| 2022 | +5,2 % | +2,1 % |
| 2021 | +38,3 % | +2,0 % |
| 2020 | +34,4 % | +1,6 % |
| 2019 | +29,7 % | +1,5 % |
| 2018 | +32,3 % | +1,6 % |
| 2017 | −1,8 % | +2,2 % |
| 2016 | — | +2,0 % |
| 2015 | — | +1,7 % |
| 2014 | −11,4 % | — |
| 2013 | −14,5 % | — |
| 2012 | −11,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 10 rokov, najviac v roku 2018 (+139,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +32,6 % |
| 2024 | −78,8 % |
| 2023 | +39,7 % |
| 2022 | −20,8 % |
| 2021 | −10,6 % |
| 2020 | −2,2 % |
| 2019 | −23,4 % |
| 2018 | +139,4 % |
| 2017 | +811,0 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | −37,8 % |
| 2013 | −14,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AGROROM - EXPERT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 315 310 €, vlastné imanie 77 631 € a záväzky 237 679 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 315 310 € | 77 631 € | 237 679 € |
| 2024 | 312 923 € | 72 453 € | 240 470 € |
| 2023 | 311 830 € | 68 779 € | 243 051 € |
| 2022 | 330 998 € | 59 434 € | 271 564 € |
| 2021 | 304 655 € | 58 613 € | 246 042 € |
| 2020 | 301 583 € | 51 049 € | 250 534 € |
| 2019 | 291 061 € | 43 464 € | 247 597 € |
| 2018 | 286 297 € | 36 767 € | 249 530 € |
| 2017 | 274 505 € | 27 268 € | 247 237 € |
| 2016 | 215 387 € | 27 486 € | 187 901 € |
| 2015 | 214 009 € | 29 262 € | 184 747 € |
| 2014 | 79 171 € | 31 194 € | 47 977 € |
| 2013 | 136 320 € | 34 911 € | 101 409 € |
| 2012 | 149 673 € | 42 502 € | 107 171 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AGROROM - EXPERT (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 142 € | 5 178 € | 315 310 € | 77 631 € | 237 679 € | 6 142 € | +84,3 % |
| 2024 | 4 633 € | 3 675 € | 312 923 € | 72 453 € | 240 470 € | 4 493 € | +79,3 % |
| 2023 | 21 852 € | 9 345 € | 311 830 € | 68 779 € | 243 051 € | 11 887 € | +42,8 % |
| 2022 | 15 643 € | 821 € | 330 998 € | 59 434 € | 271 564 € | 1 413 € | +5,2 % |
| 2021 | 19 740 € | 7 564 € | 304 655 € | 58 613 € | 246 042 € | 9 882 € | +38,3 % |
| 2020 | 22 071 € | 7 585 € | 301 583 € | 51 049 € | 250 534 € | 11 330 € | +34,4 % |
| 2019 | 22 563 € | 6 696 € | 291 061 € | 43 464 € | 247 597 € | 9 279 € | +29,7 % |
| 2018 | 29 449 € | 9 500 € | 286 297 € | 36 767 € | 249 530 € | 12 655 € | +32,3 % |
| 2017 | 12 299 € | −218 € | 274 505 € | 27 268 € | 247 237 € | 1 022 € | −1,8 % |
| 2016 | 1 350 € | −1 777 € | 215 387 € | 27 486 € | 187 901 € | −77 € | −131,6 % |
| 2015 | — | −3 168 € | 214 009 € | 29 262 € | 184 747 € | −1 352 € | — |
| 2014 | 32 496 € | −3 717 € | 79 171 € | 31 194 € | 47 977 € | 11 010 € | −11,4 % |
| 2013 | 52 215 € | −7 591 € | 136 320 € | 34 911 € | 101 409 € | 17 281 € | −14,5 % |
| 2012 | 60 869 € | −7 223 € | 149 673 € | 42 502 € | 107 171 € | 38 215 € | −11,9 % |
Riziko: zaplatí AGROROM - EXPERT?
Peniaze od štátu: AGROROM - EXPERT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AGROROM - EXPERT
Dátum vzniku AGROROM - EXPERT je 31. 7. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20381/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 60 869 € · majetok 149 673 €
- Nový štatutár: Gábor FarkasKonateľ
- Nový spoločník: Gábor FarkasSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2022419960 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 6 142 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AGROROM - EXPERT
- veľkoobchod a maloobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti
- reklamná a propagačná činnosť
- automatizované spracovanie dát
- tlmočnícke služby a preklady
- prenájom a požičiavanie motorových vozidiel
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení, tovaru osobnej potreby a potrieb pre domácnosť
- prieskum trhu a verejnej mienky
- podnikateľské poradenstvo
- poradenská činnosť v oblasti poľnohospodárskej výroby
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- poľnohospodárska výroba
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba strojov pre hospodárske odvetvia
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Fotografické služby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
AGROROM - EXPERT v odvetví veľkoobchod
AGROROM - EXPERT je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), AGROROM - EXPERT má 6 142 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 283 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AGROROM - EXPERT 520. z 593.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| AGROROM - EXPERT | 6 142 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AGROROM - EXPERT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AGROROM - EXPERT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AGROROM - EXPERT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 142 € | 139 070 € |
| 2024 | 4 633 € | 139 431 € |
| 2023 | 21 852 € | 134 898 € |
| 2022 | 15 643 € | 133 458 € |
| 2021 | 19 740 € | 117 751 € |
| 2020 | 22 071 € | 112 044 € |
| 2019 | 22 563 € | 120 438 € |
| 2018 | 29 449 € | 118 275 € |
| 2017 | 12 299 € | 106 248 € |
| 2016 | 1 350 € | 97 883 € |
| 2015 | — | 98 123 € |
| 2014 | 32 496 € | — |
| 2013 | 52 215 € | — |
| 2012 | 60 869 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AGROROM - EXPERT | 6 142 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 87 249 € |
| medián kraja | 125 565 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LMT Insurance, s.r.o.Vysoká pri Morave · tržby 14 669 € (2025)
- LoVe reality s. r. o.Žilina · tržby 14 653 € (2025)
- HFTM s. r. o.Michaľany · tržby 14 634 € (2025)
- BEAVER s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 632 € (2025)
- PRO SOLAR, s.r.o.Pezinok · tržby 14 631 € (2025)
- OVOLAGÚNA, spoločnosť s ručením obmedzeným KošiceKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 617 € (2025)
- tramIT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 610 € (2025)
- Koháry s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 600 € (2013)
- PROGRES24, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 14 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AGROROM - EXPERT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›
Sídlo AGROROM - EXPERT: Komárno
AGROROM - EXPERT sídli na adrese Senný trh 3116/7, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 384 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
AGROROM - EXPERT: IČO, sídlo a základné údaje
AGROROM - EXPERT, s.r.o. (IČO 36811815) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 31. 7. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Gábor Farkas. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 142 € a výsledok hospodárenia +5 178 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 31. 7. 2007 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) AGROROM - EXPERT, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 142 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy AGROROM - EXPERT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AGROROM - EXPERT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AGROROM - EXPERT
- Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy68zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 900 €
- Výhry konkurentov178firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava320 zmlúv za 3 roky · 4 528 139 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.203 zmlúv za 3 roky · 93 206 € · naposledy 25. 9. 2026Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach80 zmlúv za 3 roky · 2 061 751 € · naposledy 18. 8. 2026 Všetkých 1 290 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Komárno
Global Trans Sped, s.r.o.TEREZIA COMPANY s. r. o.BIOSTAR Marcelová, s.r.o.JORK - SK, spol. s r.o.ROAD PARTNER s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.