Automotive Development & Solutions s.r.o.
Košice - Juh · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
27 005 €tržby 2025 ▲ 20 %+14 298 €zisk 2025aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 12 050 €, výsledok hospodárenia 359 €
- 15 : tržby 17 650 €, výsledok hospodárenia 2 642 €
- 16 : tržby 20 737 €, výsledok hospodárenia -1 104 €
- 17 : tržby 16 000 €, výsledok hospodárenia 281 €
- 18 : tržby 12 410 €, výsledok hospodárenia -2 508 €
- 19 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia -398 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 21 : tržby 4 232 €, výsledok hospodárenia 329 €
- 22 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -84 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
- 24 : tržby 22 411 €, výsledok hospodárenia 1 870 €
- 25 : tržby 27 005 €, výsledok hospodárenia 14 298 €
Automotive Development & Solutions s.r.o. (IČO 36811211) mala v roku 2025 tržby 27 005 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Automotive Development & Solutions
V roku 2025 mala Automotive Development & Solutions priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Automotive Development & Solutions
Podľa Registra právnických osôb koná za Automotive Development & Solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Automotive Development & Solutions
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Zdeněk Trifa100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zdeněk Trifaod 6. 2. 2021 | 8 302 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Automotive Development & Solutions
Za rok 2025 má Automotive Development & Solutions v závierke tržby 27 005 €, o 20,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 298 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 27 005 €.
Výkaz ziskov a strát Automotive Development & Solutions
Najvyššie tržby: rok 2025, 27 005 €. Najnižšie: rok 2019, 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 27 005 € |
| 2024 | 22 411 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 1 200 € |
| 2021 | 4 232 € |
| 2020 | — |
| 2019 | 300 € |
| 2018 | 12 410 € |
| 2017 | 16 000 € |
| 2016 | 20 737 € |
| 2015 | 17 650 € |
| 2014 | 12 050 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 6 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 15 517 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 14 298 € |
| 2024 | 1 870 € |
| 2023 | −84 € |
| 2022 | −84 € |
| 2021 | 329 € |
| 2020 | −84 € |
| 2019 | −398 € |
| 2018 | −2 508 € |
| 2017 | 281 € |
| 2016 | −1 104 € |
| 2015 | 2 642 € |
| 2014 | 359 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Automotive Development & Solutions
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +52,9 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Automotive Development & Solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +52,9 % | +10,2 % |
| 2024 | +8,3 % | +6,5 % |
| 2023 | — | +4,8 % |
| 2022 | −7,0 % | +4,2 % |
| 2021 | +7,8 % | +4,7 % |
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | — | +3,7 % |
| 2018 | −20,2 % | +4,3 % |
| 2017 | +1,8 % | +5,7 % |
| 2016 | −5,3 % | +5,6 % |
| 2015 | +15,0 % | +4,9 % |
| 2014 | +3,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2015 (+46,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +20,5 % |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −71,6 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −97,6 % |
| 2018 | −22,4 % |
| 2017 | −22,8 % |
| 2016 | +17,5 % |
| 2015 | +46,5 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Automotive Development & Solutions
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 26 158 €, vlastné imanie 24 579 € a záväzky 1 579 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26 158 € | 24 579 € | 1 579 € |
| 2024 | 23 121 € | 10 281 € | 12 840 € |
| 2023 | 8 408 € | 8 408 € | — |
| 2022 | 8 492 € | 8 492 € | — |
| 2021 | 8 576 € | 8 576 € | — |
| 2020 | 8 426 € | 8 246 € | 180 € |
| 2019 | 8 510 € | 8 330 € | 180 € |
| 2018 | 8 728 € | 8 728 € | — |
| 2017 | 11 837 € | 11 237 € | 600 € |
| 2016 | 11 436 € | 10 956 € | 480 € |
| 2015 | 12 988 € | 12 059 € | 929 € |
| 2014 | 10 669 € | 9 418 € | 1 251 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Automotive Development & Solutions (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 005 € | 14 298 € | 26 158 € | 24 579 € | 1 579 € | 16 244 € | +52,9 % |
| 2024 | 22 411 € | 1 870 € | 23 121 € | 10 281 € | 12 840 € | 2 229 € | +8,3 % |
| 2023 | — | −84 € | 8 408 € | 8 408 € | — | — | — |
| 2022 | 1 200 € | −84 € | 8 492 € | 8 492 € | — | — | −7,0 % |
| 2021 | 4 232 € | 329 € | 8 576 € | 8 576 € | — | 446 € | +7,8 % |
| 2020 | — | −84 € | 8 426 € | 8 246 € | 180 € | — | — |
| 2019 | 300 € | −398 € | 8 510 € | 8 330 € | 180 € | −314 € | −132,7 % |
| 2018 | 12 410 € | −2 508 € | 8 728 € | 8 728 € | — | −2 424 € | −20,2 % |
| 2017 | 16 000 € | 281 € | 11 837 € | 11 237 € | 600 € | 845 € | +1,8 % |
| 2016 | 20 737 € | −1 104 € | 11 436 € | 10 956 € | 480 € | −893 € | −5,3 % |
| 2015 | 17 650 € | 2 642 € | 12 988 € | 12 059 € | 929 € | 3 974 € | +15,0 % |
| 2014 | 12 050 € | 359 € | 10 669 € | 9 418 € | 1 251 € | 543 € | +3,0 % |
Riziko: zaplatí Automotive Development & Solutions?
Peniaze od štátu: Automotive Development & Solutions
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Automotive Development & Solutions
Dátum vzniku Automotive Development & Solutions je 28. 7. 2007, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné meno: PCM servis, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/59362/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 12 050 € · majetok 10 669 €
- Nový štatutár: Zdeněk TrifaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým PCM servis, s.r.o., odvtedy Automotive Development & Solutions s.r.o.
- Nový spoločník: Zdeněk TrifaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 27 005 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Automotive Development & Solutions
- spracovanie projektov pre čerpanie finančných prostriedkov z fondov Európskej únie a iných fondov
- prieskum trhu a verejnej mienky
- vypracovanie analýz, strategických dokumentov a podkladov
- spracovanie grafických podkladov počítačovou technikou
- manažérska činnosť spojená s realizáciou projektov financovaných z fondov Európskej únie a iných fondov
- ekonomické a organizačné poradenstvo
- poradenská činnosť, koordinácia a finančné zúčtovanie projektov
- prekladateľské a tlmočnícke činnosti
- organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť obchodu, služieb, výroby, dopravy v rozsahu voľných živností
- poradenská činnosť pri príprave a realizácii projektov, v rozsahu voľnej živnosti
- administratívne práce
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Automotive Development & Solutions v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Automotive Development & Solutions je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), Automotive Development & Solutions má 27 005 €, čo je 58 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 600 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Automotive Development & Solutions 179. z 272.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| Automotive Development & Solutions | 27 005 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Automotive Development & Solutions
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Automotive Development & Solutions s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Automotive Development & Solutions | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 27 005 € | 46 749 € |
| 2024 | 22 411 € | 42 193 € |
| 2023 | — | 41 565 € |
| 2022 | 1 200 € | 40 572 € |
| 2021 | 4 232 € | 38 055 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | 300 € | 38 640 € |
| 2018 | 12 410 € | 37 063 € |
| 2017 | 16 000 € | 36 071 € |
| 2016 | 20 737 € | 34 200 € |
| 2015 | 17 650 € | 33 470 € |
| 2014 | 12 050 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Automotive Development & Solutions | 27 005 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 40 820 € |
| medián kraja | 40 010 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MASTER STONE s. r. o.Topoľnica · tržby 68 230 € (2025)
- SAFIS, s.r.o.Nitra · tržby 68 224 € (2025)
- Ekoservis RM, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 68 200 € (2025)
- FiRM s.r.o.Poprad · tržby 68 182 € (2021)
- Bearning, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 178 € (2025)
- Herbology s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 146 € (2025)
- Guman s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 68 112 € (2025)
- MERKAMA s. r. o.Turčianske Teplice · tržby 68 080 € (2017)
- GV Consulting s.r.o.Košeca · tržby 68 079 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Automotive Development & Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Automotive Development & Solutions: Košice - Juh
Automotive Development & Solutions sídli na adrese Werferova 6, 040 11 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 700 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 477 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Automotive Development & Solutions: IČO, sídlo a základné údaje
Automotive Development & Solutions s.r.o. (IČO 36811211) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 28. 7. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Zdeněk Trifa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 005 € a výsledok hospodárenia +14 298 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 8 302 € |
| Vznik | 28. 7. 2007 |
| Skoršie názvy | PCM servis, s.r.o. |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Automotive Development & Solutions s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 005 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy Automotive Development & Solutions
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Automotive Development & Solutions
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Automotive Development & Solutions
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy265zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Zdok mix s. r. o.Losid Group s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Košice IV
CHRISTAL s. r. o.DER SERVICE s. r. o.ECHO BARRIER s.r.o.PHARMAPOST, s. r. o.HSH Group s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.