VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CopyPrint štúdio, s.r.o.

Sliač

30 188 €tržby 2014 ▼ 49 %−4 533 €strata 2014

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 11. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 188 €tržby 2014 ▼ 49 %
−4 533 €strata 2014
  1. 12 : tržby 40 526 €, výsledok hospodárenia 5 867 €
  2. 13 : tržby 59 171 €, výsledok hospodárenia 12 457 €
  3. 14 : tržby 30 188 €, výsledok hospodárenia -4 533 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CopyPrint štúdio, s.r.o. (IČO 36805149), sídlo Sliač, je v registri zapísaná od 17. 7. 2007 do 20. 11. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci CopyPrint štúdio

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok CopyPrint štúdio

Za rok 2014 má CopyPrint štúdio v závierke tržby 30 188 €, o 49,0 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −4 533 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2013: 59 171 €.

Tržby 201430 tis. €▼ −49,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2014−4 533 €strata
Majetok (aktíva) 201451 tis. €
Vlastné imanie 201415 tis. €
Záväzky 201435 tis. €69,5 % majetku
Pridaná hodnota 20147 914 €
Zisková marža 2014−15,0 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 3 roky14 tis. €2012 až 2014

Výkaz ziskov a strát CopyPrint štúdio

Súvaha CopyPrint štúdio

Všetky čísla zo závierok CopyPrint štúdio (3 roky)
Čísla zo závierok CopyPrint štúdio po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201430 188 €−4 533 €50 617 €15 460 €35 157 €7 914 €−15,0 %
201359 171 €12 457 €52 393 €23 851 €28 389 €20 637 €+21,1 %
201240 526 €5 867 €36 004 €11 394 €24 610 €12 479 €+14,5 %

Riziko: zaplatí CopyPrint štúdio?

CopyPrint štúdio a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom CopyPrint štúdio z roku 2012.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201226. 1. 2012

História firmy CopyPrint štúdio

Dátum vzniku CopyPrint štúdio je 17. 7. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13348/S
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen. Firma vznikla 17. 7. 2007.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 40 526 € · majetok 36 004 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 30 188 €.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

CopyPrint štúdio v odvetví informačné služby

CopyPrint štúdio je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63). V okrese Zvolen je v tomto odvetví 79 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CopyPrint štúdio 19. z 23.

V odvetví v okrese Zvolen79aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CopyPrint štúdio, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Zvolen ›

Sídlo CopyPrint štúdio: Sliač

CopyPrint štúdio sídli na adrese ČSA 963/1, 962 31 Sliač, okres Zvolen. V obci Sliač je 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sliač829aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 367aktívnych
V tom istom odvetví79okres Zvolen
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Sliač: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

CopyPrint štúdio: IČO, sídlo a základné údaje

CopyPrint štúdio, s.r.o. (IČO 36805149) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sliač, okres Zvolen. Dátum vzniku je 17. 7. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 11. 2015, po 8 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 30 188 € a výsledok hospodárenia −4 533 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 63110
Vznik17. 7. 2007
Zánik20. 11. 2015
ObecSliač
OkresOkres Zvolen
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy CopyPrint štúdio

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CopyPrint štúdio

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CopyPrint štúdio

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Sliačtypický nepokrytý dopyt 167 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sliač

ASCOMP spol.s r.o.BAD, s.r.o.KÚPELE SLIAČ a.s.R-DAS, s. r. o.Gynpor s.r.o.Všetky firmy v obci Sliač ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Zvolen

GIS Services, s.r.o.DRS Tech, s. r. o.MAKS-servis s.r.o.HanyTech s.r.o.IterSoft SK, s.r.o. Zvolen

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk