Across Area, s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Staré Mesto
87 883 €tržby 2019 ▼ 22 %−20 003 €strata 2019zaniknutá 23. 1. 2025
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 1. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 8 362 €, výsledok hospodárenia 7 539 €
- 14 : tržby 7 712 €, výsledok hospodárenia 5 681 €
- 15 : tržby 4 652 €, výsledok hospodárenia 2 754 €
- 16 : tržby 4 953 €, výsledok hospodárenia -1 665 €
- 17 : tržby 3 808 €, výsledok hospodárenia -2 961 €
- 18 : tržby 112 962 €, výsledok hospodárenia -17 945 €
- 19 : tržby 87 883 €, výsledok hospodárenia -20 003 €
Across Area, s.r.o. v likvidácii (IČO 36802654), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 11. 7. 2007 do 23. 1. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Across Area, s.r.o.
osobné náklady v roku 2019 boli 5 633 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 5 633 € | — |
| 2018 | — | 48 354 € | — |
| 2013 | — | 0 € | 0 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Across Area, s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Across Area, s.r.o.
Za rok 2019 má Across Area, s.r.o. v závierke tržby 87 883 €, o 22,2 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −20 003 €. Závierky máme za 7 rokov (2013 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2018: 112 962 €.
Výkaz ziskov a strát Across Area, s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2018, 112 962 €. Najnižšie: rok 2017, 3 808 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 87 883 € |
| 2018 | 112 962 € |
| 2017 | 3 808 € |
| 2016 | 4 953 € |
| 2015 | 4 652 € |
| 2014 | 7 712 € |
| 2013 | 8 362 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −26 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | −20 003 € |
| 2018 | −17 945 € |
| 2017 | −2 961 € |
| 2016 | −1 665 € |
| 2015 | 2 754 € |
| 2014 | 5 681 € |
| 2013 | 7 539 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Across Area, s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −22,8 %, medián odvetvia +3,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Across Area, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | −22,8 % | +3,2 % |
| 2018 | −15,9 % | +3,6 % |
| 2017 | −77,8 % | +5,1 % |
| 2016 | −33,6 % | +4,6 % |
| 2015 | +59,2 % | +4,2 % |
| 2014 | +73,7 % | — |
| 2013 | +90,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2016 (+6,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2019 | −22,2 % |
| 2018 | +2 866,4 % |
| 2017 | −23,1 % |
| 2016 | +6,5 % |
| 2015 | −39,7 % |
| 2014 | −7,8 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Across Area, s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 48 743 €, vlastné imanie −32 274 € a záväzky 81 017 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 48 743 € | −32 274 € | 81 017 € |
| 2018 | 12 266 € | −12 270 € | 24 536 € |
| 2017 | 9 175 € | 5 674 € | 3 501 € |
| 2016 | 9 882 € | 8 635 € | 1 247 € |
| 2015 | 11 820 € | 10 301 € | 1 519 € |
| 2014 | 19 628 € | 18 577 € | 1 051 € |
| 2013 | 13 220 € | 12 895 € | 325 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Across Area, s.r.o. (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 87 883 € | −20 003 € | 48 743 € | −32 274 € | 81 017 € | −10 173 € | −22,8 % |
| 2018 | 112 962 € | −17 945 € | 12 266 € | −12 270 € | 24 536 € | 28 622 € | −15,9 % |
| 2017 | 3 808 € | −2 961 € | 9 175 € | 5 674 € | 3 501 € | −1 189 € | −77,8 % |
| 2016 | 4 953 € | −1 665 € | 9 882 € | 8 635 € | 1 247 € | −499 € | −33,6 % |
| 2015 | 4 652 € | 2 754 € | 11 820 € | 10 301 € | 1 519 € | 3 783 € | +59,2 % |
| 2014 | 7 712 € | 5 681 € | 19 628 € | 18 577 € | 1 051 € | 5 748 € | +73,7 % |
| 2013 | 8 362 € | 7 539 € | 13 220 € | 12 895 € | 325 € | 7 605 € | +90,2 % |
Riziko: zaplatí Across Area, s.r.o.?
Peniaze od štátu: Across Area, s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Across Area, s.r.o.
Dátum vzniku Across Area, s.r.o. je 11. 7. 2007. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46861/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 8 362 € · majetok 13 220 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 7, posledné tržby 87 883 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Across Area, s.r.o. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Across Area, s.r.o. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 41 634 € (11 497 závierok), Across Area, s.r.o. má 87 883 €, čo je 2,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Across Area, s.r.o. 779. z 1 901.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 382 €, polovica do 41 634 €, tri štvrtiny do 147 491 €; 10 % firiem má viac než 523 443 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 474 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 382 € |
| medián | 41 634 € |
| horný kvartil | 147 491 € |
| 10 % firiem má viac než | 523 443 € |
| Across Area, s.r.o. | 87 883 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Across Area, s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Across Area, s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Across Area, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 87 883 € | 41 634 € |
| 2018 | 112 962 € | 41 053 € |
| 2017 | 3 808 € | 40 920 € |
| 2016 | 4 953 € | 41 407 € |
| 2015 | 4 652 € | 40 006 € |
| 2014 | 7 712 € | — |
| 2013 | 8 362 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Across Area, s.r.o. | 87 883 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
| medián kraja | 42 839 € |
| medián Slovenska | 41 634 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DELTA Rent, s.r.o.Levice · tržby 208 436 € (2025)
- ANTISHOP, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 208 334 € (2025)
- EELVF IV Slovakia B1 (Senec) s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 333 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov 26. novembra 1508Humenné · tržby 208 203 € (2025)
- KB Global Development s.r.o.Galanta · tržby 207 878 € (2025)
- W Real s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 207 864 € (2025)
- SUPER-SPIRIT s.r.o.Modra · tržby 207 864 € (2025)
- BENCONT GROUP, a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 207 818 € (2025)
- Therm comfort spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 207 756 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Across Area, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Across Area, s.r.o.: Bratislava - Staré Mesto
Across Area, s.r.o. sídli na adrese Mostová 2, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857. Na tej istej adrese je zapísaných 219 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Across Area, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
Across Area, s.r.o. v likvidácii (IČO 36802654) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 11. 7. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 1. 2025, po 17 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 87 883 € a výsledok hospodárenia −20 003 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68310 |
| Vznik | 11. 7. 2007 |
| Zánik | 23. 1. 2025 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Across Area, s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Across Area, s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Across Area, s.r.o.
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava195 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 15. 10. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava I
CBRE s.r.o.JTRE a.s.INVEST 30 - Kubániho dvory Zvolen a.s.DANUBE SHIPPING, s.r.o.LIVING PARK PRO a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.