VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ARCADE INVEST, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Nešpecializovaný veľkoobchod

335 €tržby 2018 ▼ 50 %+10 003 €zisk 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

335 €tržby 2018 ▼ 50 %
+10 003 €zisk 2018
  1. 13 : tržby 350 335 €, výsledok hospodárenia 13 097 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -82 628 €
  3. 15 : tržby 1 005 €, výsledok hospodárenia -35 495 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -183 580 €
  5. 17 : tržby 670 €, výsledok hospodárenia -125 331 €
  6. 18 : tržby 335 €, výsledok hospodárenia 10 003 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 17 732 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 184 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -19 977 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -50 743 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -45 247 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  14. 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ARCADE INVEST, s.r.o. (IČO 36797804), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 28. 6. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ARCADE INVEST

V roku 2026 mala ARCADE INVEST priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 2 626 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2026 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Konatelia ARCADE INVEST

Podľa Registra právnických osôb konajú za ARCADE INVEST 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci ARCADE INVEST

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ARCADE INVEST
Podiely spoločníkov na vkladoch ARCADE INVEST Alexander Loshkarev 90,9 %, Mikhail Loshkarev 9,1 %. Spolu 21 912 €. Alexander Loshkarev: 19 920 €, 90,9 %Mikhail Loshkarev: 1 992 €, 9,1 %90,9 % najväčší podiel
  • Alexander Loshkarev90,9 %
  • Mikhail Loshkarev9,1 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Alexander Loshkarevod 7. 2. 2019 19 920 €90,9 %
Mikhail Loshkarevod 17. 8. 2010 1 992 €9,1 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ARCADE INVEST

Za rok 2018 má ARCADE INVEST v závierke tržby 335 €, o 50,0 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +10 003 €. Závierky máme za 14 rokov (2013 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2013: 350 335 €.

Tržby 2018335 €▼ −50,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 201810 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20260 €
Vlastné imanie 2026−25 tis. €
Záväzky 202625 tis. €
Zisková marža 2018+2 986,0 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−504 tis. €2013 až 2026

Výkaz ziskov a strát ARCADE INVEST

Súvaha ARCADE INVEST

Všetky čísla zo závierok ARCADE INVEST (14 rokov)
Čísla zo závierok ARCADE INVEST po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2026—−340 €0 €−24 585 €24 585 €——
2025—−340 €0 €−24 245 €24 245 €——
2024—−4 €0 €−23 905 €23 905 €——
2023—−45 247 €129 €−23 901 €24 030 €−60 €—
2022—−50 743 €45 276 €21 347 €23 929 €−675 €—
2021—−19 977 €146 366 €8 745 €137 621 €−1 105 €—
2020—−1 184 €236 408 €−111 278 €347 686 €−885 €—
2019—17 732 €235 571 €−159 730 €395 301 €——
2018335 €10 003 €685 990 €13 145 €672 845 €35 €+2 986,0 %
2017670 €−125 331 €689 987 €3 142 €686 845 €−2 301 €−18 706,1 %
2016—−183 580 €1 155 227 €−121 526 €1 276 753 €−2 963 €—
20151 005 €−35 495 €1 319 829 €60 824 €1 259 005 €−6 463 €−3 531,8 %
2014—−82 628 €1 324 026 €96 318 €1 227 708 €−12 162 €—
2013350 335 €13 097 €1 357 434 €178 946 €1 178 488 €36 137 €+3,7 %

Riziko: zaplatí ARCADE INVEST?

Peniaze od štátu: ARCADE INVEST

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ARCADE INVEST

Dátum vzniku ARCADE INVEST je 28. 6. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/132267/B
  2. Nový štatutár: Alexander LoshkarevKonateľ
  3. Nový štatutár: Mikhail LoshkarevKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 350 335 € · majetok 1 357 434 €
  5. Nový spoločník: Mikhail LoshkarevSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ARCADE INVEST

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  • finančný leasing
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než záklaných služieb spojených s prenájmom
  • reklamná a propagačná činnosť
  • kancelárske a sekretárske služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

ARCADE INVEST v odvetví veľkoobchod

ARCADE INVEST je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 118 244 € (16 260 závierok), ARCADE INVEST má 335 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 948 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ARCADE INVEST 924. z 934.

V odvetví v okrese Bratislava I1 948aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 260Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia118 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ARCADE INVEST, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›

Sídlo ARCADE INVEST: Bratislava - Staré Mesto

ARCADE INVEST sídli na adrese Vajanského nábrežie 59/17, č.b. 14, 811 02 Bratislava - Staré mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 460aktívnych
V tom istom odvetví1 948okres Bratislava I

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

ARCADE INVEST: IČO, sídlo a základné údaje

ARCADE INVEST, s.r.o. (IČO 36797804) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 28. 6. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú Alexander Loshkarev a Mikhail Loshkarev. Za rok 2018 sú v závierke tržby 335 € a výsledok hospodárenia +10 003 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie21 912 €
Vznik28. 6. 2007
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ARCADE INVEST, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 335 €, typická firma odvetvia 118 244 € (medián z 16 260 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy ARCADE INVEST

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ARCADE INVEST

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ARCADE INVEST

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava I

Caeles Trade, s. r. o.ECO PRODUKT s. r. o.TICHELMANN SK s. r. o.SDS - Smart Delivery Service SK, s.r.o.LOGREK s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk