VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

UNDYMED s.r.o.

Horné Saliby · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe

51 029 €tržby 2024 ▲ 1 %+3 775 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

51 029 €tržby 2024 ▲ 1 %
+3 775 €zisk 2024
  1. 12 : tržby 81 924 €, výsledok hospodárenia 26 880 €
  2. 13 : tržby 85 062 €, výsledok hospodárenia 29 210 €
  3. 14 : tržby 86 400 €, výsledok hospodárenia 20 881 €
  4. 15 : tržby 91 900 €, výsledok hospodárenia 15 701 €
  5. 16 : tržby 99 572 €, výsledok hospodárenia 19 904 €
  6. 17 : tržby 106 409 €, výsledok hospodárenia 18 508 €
  7. 18 : tržby 110 845 €, výsledok hospodárenia 19 926 €
  8. 19 : tržby 54 519 €, výsledok hospodárenia 15 277 €
  9. 20 : tržby 42 342 €, výsledok hospodárenia 8 461 €
  10. 21 : tržby 41 260 €, výsledok hospodárenia 10 606 €
  11. 22 : tržby 50 711 €, výsledok hospodárenia 11 299 €
  12. 23 : tržby 50 437 €, výsledok hospodárenia 5 566 €
  13. 24 : tržby 51 029 €, výsledok hospodárenia 3 775 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

UNDYMED s.r.o. (IČO 36795666) mala v roku 2024 tržby 51 029 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci UNDYMED

V roku 2024 mala UNDYMED priemerne 1,30 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 24 822 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ UNDYMED

Podľa Registra právnických osôb koná za UNDYMED 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník UNDYMED

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch UNDYMED
Podiely spoločníkov na vkladoch UNDYMED MUDr. Martin Undesser 100,0 %. Spolu 6 639 €. MUDr. Martin Undesser: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Martin Undesser100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Martin Undesserod 28. 2. 2023 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok UNDYMED

Za rok 2024 má UNDYMED v závierke tržby 51 029 €, o 1,2 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +3 775 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2018: 110 845 €.

Tržby 202451 tis. €▲ +1,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20243 775 €zisk
Majetok (aktíva) 2024259 tis. €
Vlastné imanie 2024231 tis. €
Záväzky 202428 tis. €10,9 % majetku
Pridaná hodnota 202441 tis. €
Zisková marža 2024+7,4 %medián odvetvia +16,0 %
Súčet výsledkov za 13 rokov206 tis. €2012 až 2024

Výkaz ziskov a strát UNDYMED

Súvaha UNDYMED

Všetky čísla zo závierok UNDYMED (13 rokov)
Čísla zo závierok UNDYMED po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202451 029 €3 775 €258 781 €230 643 €28 138 €40 766 €+7,4 %
202350 437 €5 566 €257 838 €226 868 €30 970 €42 910 €+11,0 %
202250 711 €11 299 €255 727 €221 302 €34 425 €43 273 €+22,3 %
202141 260 €10 606 €233 003 €210 002 €23 001 €34 204 €+25,7 %
202042 342 €8 461 €210 311 €199 396 €10 915 €34 366 €+20,0 %
201954 519 €15 277 €214 758 €206 212 €8 546 €45 142 €+28,0 %
2018110 845 €19 926 €204 357 €190 935 €13 422 €92 400 €+18,0 %
2017106 409 €18 508 €182 452 €171 009 €11 443 €89 122 €+17,4 %
201699 572 €19 904 €161 827 €152 501 €9 326 €86 366 €+20,0 %
201591 900 €15 701 €144 169 €132 597 €11 572 €71 320 €+17,1 %
201486 400 €20 881 €158 301 €116 895 €41 406 €68 699 €+24,2 %
201385 062 €29 210 €163 378 €128 545 €33 779 €70 777 €+34,3 %
201281 924 €26 880 €153 242 €136 145 €16 033 €67 895 €+32,8 %

Riziko: zaplatí UNDYMED?

UNDYMED a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 36 zmlúv s dodávateľom UNDYMED z rokov 2012 až 2025.

Zmluvy so štátom36Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20123. 1. 2012

História firmy UNDYMED

Dátum vzniku UNDYMED je 23. 6. 2007, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné meno: Ambulancia - MUDr. Ľudovít Undesser s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20247/T
  2. Nový štatutár: MUDr. Martin UndesserKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým Ambulancia - MUDr. Ľudovít Undesser s.r.o., odvtedy UNDYMED s.r.o.
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 23. 6. 2007.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 81 924 € · majetok 153 242 €
  6. Nový spoločník: MUDr. Martin UndesserSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 51 029 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti UNDYMED

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii kategórii lekár v špecializačnom odbore - všeobecné lekárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

UNDYMED v odvetví zdravotníctvo

UNDYMED je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 175 576 € (6 499 závierok), UNDYMED má 51 029 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 180 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je UNDYMED 89. z 97.

V odvetví v okrese Galanta180aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 499Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia176 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+16,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb UNDYMED, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Galanta ›

Sídlo UNDYMED: Horné Saliby

UNDYMED sídli na adrese 1081, 925 03 Horné Saliby, okres Galanta. V obci Horné Saliby je 549 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Horné Saliby549aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 311aktívnych
V tom istom odvetví180okres Galanta
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Horné Saliby: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

UNDYMED: IČO, sídlo a základné údaje

UNDYMED s.r.o. (IČO 36795666) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horné Saliby, okres Galanta. Dátum vzniku je 23. 6. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je MUDr. Martin Undesser. Za rok 2024 sú v závierke tržby 51 029 € a výsledok hospodárenia +3 775 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621)
Základné imanie6 639 €
Vznik23. 6. 2007
Skoršie názvyAmbulancia - MUDr. Ľudovít Undesser s.r.o.
ObecHorné Saliby
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) UNDYMED s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 51 029 €, typická firma odvetvia 175 576 € (medián z 6 499 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›

Sieť prepojení firmy UNDYMED

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu UNDYMED

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu UNDYMED

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
  • Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Horné Salibytypický nepokrytý dopyt 61 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DETI.SK, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Horné Saliby

SANEL s.r.o.Varemont, s.r.o.MONTÁŽNE SLUŽBY - SZOMOLAI s.r.o.S7 s.r.o.BETONMIX s.r.o.Všetky firmy v obci Horné Saliby ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Galanta

Mestská poliklinika Sereď, s.r.o.EMERICUS, s.r.o.G-Medics, s.r.o.CISÁR - MEDI s.r.o.VALSON s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk