ERP Software Consulting & Co. K.S.
Bratislava - Staré Mesto · Činnosti priemyselného a módneho dizajnu
39 480 €tržby 2024+27 509 €zisk 2024aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 132 556 €, výsledok hospodárenia 84 587 €
- 13 : tržby 119 425 €, výsledok hospodárenia 70 594 €
- 14 : tržby 138 320 €, výsledok hospodárenia 93 281 €
- 15 : tržby 88 901 €, výsledok hospodárenia 48 267 €
- 16 : tržby 188 105 €, výsledok hospodárenia 140 514 €
- 17 : tržby 158 496 €, výsledok hospodárenia 119 414 €
- 18 : tržby 132 000 €, výsledok hospodárenia 95 548 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 39 480 €, výsledok hospodárenia 27 509 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
ERP Software Consulting & Co. K.S. (IČO 36787833) mala v roku 2024 tržby 39 480 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ERP Software Consulting & Co.
V roku 2025 mala ERP Software Consulting & Co. priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Štatutári ERP Software Consulting & Co.
Podľa Registra právnických osôb konajú za ERP Software Consulting & Co. 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci ERP Software Consulting & Co.
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Rüdiger Werner Andreas Bremm100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Rüdiger Werner Andreas Bremmod 5. 7. 2012 | 332 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ERP Software Consulting & Co.
Za rok 2024 má ERP Software Consulting & Co. v závierke tržby 39 480 €, a výsledok hospodárenia +27 509 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 188 105 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ERP Software Consulting & Co.
Najvyššie tržby: rok 2016, 188 105 €. Najnižšie: rok 2024, 39 480 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 39 480 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 132 000 € |
| 2017 | 158 496 € |
| 2016 | 188 105 € |
| 2015 | 88 901 € |
| 2014 | 138 320 € |
| 2013 | 119 425 € |
| 2012 | 132 556 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 679 374 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | 27 509 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 95 548 € |
| 2017 | 119 414 € |
| 2016 | 140 514 € |
| 2015 | 48 267 € |
| 2014 | 93 281 € |
| 2013 | 70 594 € |
| 2012 | 84 587 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ERP Software Consulting & Co.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +69,7 %, medián odvetvia +5,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ERP Software Consulting & Co. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +9,3 % |
| 2024 | +69,7 % | +5,3 % |
| 2023 | — | +4,5 % |
| 2022 | — | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,2 % |
| 2020 | — | +3,6 % |
| 2019 | — | +3,6 % |
| 2018 | +72,4 % | +4,1 % |
| 2017 | +75,3 % | +5,7 % |
| 2016 | +74,7 % | +5,6 % |
| 2015 | +54,3 % | +5,3 % |
| 2014 | +67,4 % | — |
| 2013 | +59,1 % | — |
| 2012 | +63,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2016 (+111,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | −16,7 % |
| 2017 | −15,7 % |
| 2016 | +111,6 % |
| 2015 | −35,7 % |
| 2014 | +15,8 % |
| 2013 | −9,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ERP Software Consulting & Co.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie −340 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | −340 € | 340 € |
| 2024 | 27 841 € | 27 841 € | 0 € |
| 2023 | 332 € | 332 € | 0 € |
| 2022 | 332 € | 332 € | 0 € |
| 2021 | 332 € | 332 € | 0 € |
| 2020 | 332 € | 332 € | — |
| 2019 | 332 € | 332 € | 0 € |
| 2018 | 313 303 € | 215 294 € | 98 009 € |
| 2017 | 189 569 € | 119 746 € | 69 823 € |
| 2016 | 206 355 € | 140 846 € | 65 509 € |
| 2015 | 98 145 € | 48 599 € | 49 546 € |
| 2014 | 718 161 € | 685 659 € | 32 502 € |
| 2013 | 638 936 € | 592 378 € | 46 558 € |
| 2012 | 548 912 € | 521 784 € | 27 128 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ERP Software Consulting & Co. (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 0 € | −340 € | 340 € | — | — |
| 2024 | 39 480 € | 27 509 € | 27 841 € | 27 841 € | 0 € | 34 280 € | +69,7 % |
| 2023 | — | 0 € | 332 € | 332 € | 0 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 332 € | 332 € | 0 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 332 € | 332 € | 0 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 332 € | 332 € | — | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 332 € | 332 € | 0 € | — | — |
| 2018 | 132 000 € | 95 548 € | 313 303 € | 215 294 € | 98 009 € | 126 880 € | +72,4 % |
| 2017 | 158 496 € | 119 414 € | 189 569 € | 119 746 € | 69 823 € | 153 436 € | +75,3 % |
| 2016 | 188 105 € | 140 514 € | 206 355 € | 140 846 € | 65 509 € | 183 105 € | +74,7 % |
| 2015 | 88 901 € | 48 267 € | 98 145 € | 48 599 € | 49 546 € | 71 263 € | +54,3 % |
| 2014 | 138 320 € | 93 281 € | 718 161 € | 685 659 € | 32 502 € | 122 584 € | +67,4 % |
| 2013 | 119 425 € | 70 594 € | 638 936 € | 592 378 € | 46 558 € | 100 734 € | +59,1 % |
| 2012 | 132 556 € | 84 587 € | 548 912 € | 521 784 € | 27 128 € | 115 533 € | +63,8 % |
Riziko: zaplatí ERP Software Consulting & Co.?
Peniaze od štátu: ERP Software Consulting & Co.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ERP Software Consulting & Co.
Dátum vzniku ERP Software Consulting & Co. je 7. 6. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiKomanditná spoločnosť · Sr/663/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022393813
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 132 556 € · majetok 548 912 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ERP Software Consulting & Co.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná, propagačná a výstavnícká činnosť,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- technicko-organizačné zabezpečenie školení, kurzov a seminárov v rozsahu voľnej živnosti,
- obstarávanie služieb spojených so správou nehnutel'ností,
- administratívne, kopírovacie a rozmnožovacie práce,
- automatizované spracovanie dát,
- školiaca činnosť v oblasti výpočtovej techniky v rozsahu voľnej živnosti,
- zhotovovanie www stránok a ich následná aktualizácia,
- registrácia internetových domén, ich správa a prevádzkovanie,
- poskytovanie softwéru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
- výroba a vývoj počítačových programov - software (podľa zákona o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom č. 618/2003 Z.z. Autorský zákon),
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
ERP Software Consulting & Co. v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
ERP Software Consulting & Co. je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť činnosti priemyselného a módneho dizajnu. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 518 € (3 782 závierok), ERP Software Consulting & Co. má 39 480 €, čo je 100 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 877 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ERP Software Consulting & Co. 193. z 343.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 428 €, polovica do 39 518 €, tri štvrtiny do 108 064 €; 10 % firiem má viac než 382 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 618 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 428 € |
| medián | 39 518 € |
| horný kvartil | 108 064 € |
| 10 % firiem má viac než | 382 234 € |
| ERP Software Consulting & Co. | 39 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ERP Software Consulting & Co.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ERP Software Consulting & Co. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ERP Software Consulting & Co. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 41 901 € |
| 2024 | 39 480 € | 39 518 € |
| 2023 | — | 37 543 € |
| 2022 | — | 34 993 € |
| 2021 | — | 32 450 € |
| 2020 | — | 29 380 € |
| 2019 | — | 32 986 € |
| 2018 | 132 000 € | 34 356 € |
| 2017 | 158 496 € | 32 756 € |
| 2016 | 188 105 € | 32 550 € |
| 2015 | 88 901 € | 33 271 € |
| 2014 | 138 320 € | — |
| 2013 | 119 425 € | — |
| 2012 | 132 556 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| ERP Software Consulting & Co. | 39 480 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 46 806 € |
| medián kraja | 40 500 € |
| medián Slovenska | 39 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FAMA Development s.r.o.Zvolen · tržby 90 164 € (2025)
- Gateway to Europe s.r.o.Moldava nad Bodvou · tržby 90 000 € (2025)
- Proficonsult spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 90 000 € (2025)
- MEMO photo agency s.r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 89 864 € (2025)
- TOPSAFE s. r. o.Bohdanovce nad Trnavou · tržby 89 662 € (2025)
- CONSTRUCTION Consulting & Services, a. s.Žilina · tržby 89 640 € (2025)
- Kodasoft s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 89 554 € (2025)
- Netinvest s. r. o.Žilina · tržby 89 538 € (2025)
- VALAŠKY s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 89 157 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ERP Software Consulting & Co., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›
Sídlo ERP Software Consulting & Co.: Bratislava - Staré Mesto
ERP Software Consulting & Co. sídli na adrese Štefánikova 7, 811 06 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 82 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
ERP Software Consulting & Co.: IČO, sídlo a základné údaje
ERP Software Consulting & Co. K.S. (IČO 36787833) je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 7. 6. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú ERP Softwareconsulting s.r.o. a Rüdiger Werner Andreas Bremm. Za rok 2024 sú v závierke tržby 39 480 € a výsledok hospodárenia +27 509 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Komanditná spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti priemyselného a módneho dizajnu (SK NACE 7411) |
| Základné imanie | 332 € |
| Vznik | 7. 6. 2007 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 19 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) ERP Software Consulting & Co. K.S. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 39 480 €, typická firma odvetvia 39 518 € (medián z 3 782 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy ERP Software Consulting & Co.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ERP Software Consulting & Co.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ERP Software Consulting & Co.
- Tendre21súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 500 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 600 €
- Výhry konkurentov124firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen35 zmlúv za 3 roky · 267 646 € · naposledy 12. 8. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.28 zmlúv za 3 roky · 64 920 € · naposledy 15. 9. 2026Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. Anglická verzia názvu je: Creative Institute Trenčín, n.o.20 zmlúv za 3 roky · 60 750 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 178 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.10) v okrese Bratislava I
HYDROCHEM, s.r.o.LUXON Company s.r.o.Talaron, s.r.o.minimalic, s.r.o.AT Group, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.