ALL BUSINESS Assistance s.r.o.
Banská Bystrica · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
3 800 €tržby 2025 ▲ 65 %+3 407 €zisk 2025aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 16 000 €, výsledok hospodárenia 15 127 €
- 13 : tržby 25 595 €, výsledok hospodárenia -18 860 €
- 14 : tržby 2 050 €, výsledok hospodárenia 34 €
- 15 : tržby 113 674 €, výsledok hospodárenia -1 368 €
- 16 : tržby 62 455 €, výsledok hospodárenia 9 408 €
- 17 : tržby 48 700 €, výsledok hospodárenia 6 456 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -377 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -254 €
- 20 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 8 301 €
- 21 : tržby 3 800 €, výsledok hospodárenia 3 090 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -120 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 2 300 €, výsledok hospodárenia 1 955 €
- 25 : tržby 3 800 €, výsledok hospodárenia 3 407 €
ALL BUSINESS Assistance s.r.o. (IČO 36781088) mala v roku 2025 tržby 3 800 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ALL BUSINESS Assistance
V roku 2025 mala ALL BUSINESS Assistance priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ ALL BUSINESS Assistance
Podľa Registra právnických osôb koná za ALL BUSINESS Assistance 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
Spoločník ALL BUSINESS Assistance
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- JUDr. Dušan Paulík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| JUDr. Dušan Paulíkod 18. 6. 2009 | 6 971 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ALL BUSINESS Assistance
Za rok 2025 má ALL BUSINESS Assistance v závierke tržby 3 800 €, o 65,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 407 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 113 674 €.
Výkaz ziskov a strát ALL BUSINESS Assistance
Najvyššie tržby: rok 2015, 113 674 €. Najnižšie: rok 2014, 2 050 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 800 € |
| 2024 | 2 300 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 3 800 € |
| 2020 | 10 000 € |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 48 700 € |
| 2016 | 62 455 € |
| 2015 | 113 674 € |
| 2014 | 2 050 € |
| 2013 | 25 595 € |
| 2012 | 16 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 5 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 26 799 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 407 € |
| 2024 | 1 955 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −120 € |
| 2021 | 3 090 € |
| 2020 | 8 301 € |
| 2019 | −254 € |
| 2018 | −377 € |
| 2017 | 6 456 € |
| 2016 | 9 408 € |
| 2015 | −1 368 € |
| 2014 | 34 € |
| 2013 | −18 860 € |
| 2012 | 15 127 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ALL BUSINESS Assistance
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +89,7 %, medián odvetvia +9,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALL BUSINESS Assistance | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +89,7 % | +9,7 % |
| 2024 | +85,0 % | +6,9 % |
| 2023 | — | +6,2 % |
| 2022 | — | +5,7 % |
| 2021 | +81,3 % | +6,5 % |
| 2020 | +83,0 % | +5,9 % |
| 2019 | — | +4,9 % |
| 2018 | — | +4,7 % |
| 2017 | +13,3 % | +6,7 % |
| 2016 | +15,1 % | +6,6 % |
| 2015 | −1,2 % | +6,4 % |
| 2014 | +1,7 % | — |
| 2013 | −73,7 % | — |
| 2012 | +94,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2025 (+65,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +65,2 % |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | −62,0 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | −22,0 % |
| 2016 | −45,1 % |
| 2015 | +5 445,1 % |
| 2014 | −92,0 % |
| 2013 | +60,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ALL BUSINESS Assistance
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 830 €, vlastné imanie −4 694 € a záväzky 5 524 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 830 € | −4 694 € | 5 524 € |
| 2024 | 31 094 € | 20 229 € | 10 865 € |
| 2023 | 28 794 € | 18 274 € | 10 520 € |
| 2022 | 28 914 € | 18 308 € | 10 606 € |
| 2021 | 29 643 € | 18 428 € | 11 215 € |
| 2020 | 30 703 € | 15 338 € | 15 365 € |
| 2019 | 7 207 € | 7 037 € | 170 € |
| 2018 | 7 581 € | 7 291 € | 290 € |
| 2017 | 2 695 € | −20 661 € | 23 356 € |
| 2016 | 89 553 € | −27 118 € | 116 671 € |
| 2015 | 135 525 € | −36 527 € | 172 052 € |
| 2014 | 240 831 € | −35 159 € | 275 990 € |
| 2013 | 316 462 € | −35 193 € | 351 455 € |
| 2012 | 334 477 € | −16 333 € | 350 610 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ALL BUSINESS Assistance (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 800 € | 3 407 € | 830 € | −4 694 € | 5 524 € | 3 800 € | +89,7 % |
| 2024 | 2 300 € | 1 955 € | 31 094 € | 20 229 € | 10 865 € | 2 300 € | +85,0 % |
| 2023 | — | 0 € | 28 794 € | 18 274 € | 10 520 € | — | — |
| 2022 | — | −120 € | 28 914 € | 18 308 € | 10 606 € | −120 € | — |
| 2021 | 3 800 € | 3 090 € | 29 643 € | 18 428 € | 11 215 € | 3 628 € | +81,3 % |
| 2020 | 10 000 € | 8 301 € | 30 703 € | 15 338 € | 15 365 € | 9 830 € | +83,0 % |
| 2019 | — | −254 € | 7 207 € | 7 037 € | 170 € | −170 € | — |
| 2018 | — | −377 € | 7 581 € | 7 291 € | 290 € | −290 € | — |
| 2017 | 48 700 € | 6 456 € | 2 695 € | −20 661 € | 23 356 € | −33 518 € | +13,3 % |
| 2016 | 62 455 € | 9 408 € | 89 553 € | −27 118 € | 116 671 € | 10 452 € | +15,1 % |
| 2015 | 113 674 € | −1 368 € | 135 525 € | −36 527 € | 172 052 € | −328 € | −1,2 % |
| 2014 | 2 050 € | 34 € | 240 831 € | −35 159 € | 275 990 € | 1 076 € | +1,7 % |
| 2013 | 25 595 € | −18 860 € | 316 462 € | −35 193 € | 351 455 € | 22 395 € | −73,7 % |
| 2012 | 16 000 € | 15 127 € | 334 477 € | −16 333 € | 350 610 € | 15 038 € | +94,5 % |
Riziko: zaplatí ALL BUSINESS Assistance?
Peniaze od štátu: ALL BUSINESS Assistance
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ALL BUSINESS Assistance
Dátum vzniku ALL BUSINESS Assistance je 23. 5. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13100/S
- Nový štatutár: JUDr. Dušan PaulíkKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 16 000 € · majetok 334 477 €
- Nový spoločník: JUDr. Dušan PaulíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 800 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ALL BUSINESS Assistance
- poradenská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
- vedenie účtovníctva
- faktoring a forfaiting
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností
- obstarávanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov
- poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň
- automatizované spracovanie údajov
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti
- reklamné činnosti
- prieskum trhu a verejnej mienky
- kancelárske a sekretárske služby /vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb/
- tvorba internetových stránok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
ALL BUSINESS Assistance v odvetví informačné služby
ALL BUSINESS Assistance je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 381 € (2 076 závierok), ALL BUSINESS Assistance má 3 800 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 246 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ALL BUSINESS Assistance 69. z 72.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 163 €, polovica do 51 381 €, tri štvrtiny do 144 045 €; 10 % firiem má viac než 569 582 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 927 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 163 € |
| medián | 51 381 € |
| horný kvartil | 144 045 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 582 € |
| ALL BUSINESS Assistance | 3 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ALL BUSINESS Assistance
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ALL BUSINESS Assistance s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ALL BUSINESS Assistance | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 800 € | 51 381 € |
| 2024 | 2 300 € | 49 462 € |
| 2023 | — | 49 007 € |
| 2022 | — | 48 109 € |
| 2021 | 3 800 € | 47 280 € |
| 2020 | 10 000 € | 43 666 € |
| 2019 | — | 43 950 € |
| 2018 | — | 42 401 € |
| 2017 | 48 700 € | 39 839 € |
| 2016 | 62 455 € | 39 597 € |
| 2015 | 113 674 € | 37 822 € |
| 2014 | 2 050 € | — |
| 2013 | 25 595 € | — |
| 2012 | 16 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ALL BUSINESS Assistance | 3 800 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 52 515 € |
| medián kraja | 49 102 € |
| medián Slovenska | 51 381 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SPOLTAK s. r. o.Košice - mestská časť Krásna · tržby 8 252 € (2025)
- beros s.r.o.Zvolen · tržby 8 154 € (2025)
- Direct Development, s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 8 127 € (2025)
- SYNEX, s.r.o.Galanta · tržby 8 102 € (2025)
- Kreatis s.r.o.Banská Bystrica · tržby 8 075 € (2025)
- Emder s.r.o.Kysucké Nové Mesto · tržby 8 025 € (2025)
- Referatyzababku.sk, s. r. o.Žilina · tržby 8 021 € (2013)
- H - LOG s. r. o.Malé Dvorníky · tržby 8 000 € (2025)
- Bluefire, s.r.o.Kolíňany · tržby 8 000 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ALL BUSINESS Assistance, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ALL BUSINESS Assistance: Banská Bystrica
ALL BUSINESS Assistance sídli na adrese Kukučínova 18, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 493 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
ALL BUSINESS Assistance: IČO, sídlo a základné údaje
ALL BUSINESS Assistance s.r.o. (IČO 36781088) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 23. 5. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je JUDr. Dušan Paulík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 800 € a výsledok hospodárenia +3 407 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310) |
| Základné imanie | 6 971 € |
| Vznik | 23. 5. 2007 |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví informačné služby (SK NACE 63) ALL BUSINESS Assistance s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 800 €, typická firma odvetvia 51 381 € (medián z 2 076 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy ALL BUSINESS Assistance
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ALL BUSINESS Assistance
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ALL BUSINESS Assistance
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
idp s.r.o.ESTATE & EVENTS, s.r.o. "v konkurze"Poľnohospodárske družstvo podielnikov…Roľnícke družstvo v Dubovom „v konkurze“
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Banská Bystrica
HTEnergy s.r.o.CORETEQ Technology s.r.o.SCR interactive s.r.o.Aligra s.r.o.ORION EU s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.