VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Landlord, s.r.o.

Žilina · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

289 592 €tržby 2025 ▲ 9 %−116 426 €strata 2025

aktívna 19 rokov3 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

289 592 €tržby 2025 ▲ 9 %
−116 426 €strata 2025
  1. 12 : tržby 65 592 €, výsledok hospodárenia -27 313 €
  2. 13 : tržby 2 100 €, výsledok hospodárenia -20 266 €
  3. 14 : tržby 1 819 €, výsledok hospodárenia -18 945 €
  4. 15 : tržby 70 505 €, výsledok hospodárenia -65 113 €
  5. 16 : tržby 104 507 €, výsledok hospodárenia -402 025 €
  6. 17 : tržby 508 348 €, výsledok hospodárenia 67 552 €
  7. 18 : tržby 587 562 €, výsledok hospodárenia 2 518 €
  8. 19 : tržby 211 987 €, výsledok hospodárenia -211 272 €
  9. 20 : tržby 569 638 €, výsledok hospodárenia 81 109 €
  10. 21 : tržby 129 647 €, výsledok hospodárenia -200 449 €
  11. 22 : tržby 329 806 €, výsledok hospodárenia -705 €
  12. 23 : tržby 226 369 €, výsledok hospodárenia -34 209 €
  13. 24 : tržby 265 928 €, výsledok hospodárenia -34 210 €
  14. 25 : tržby 289 592 €, výsledok hospodárenia -116 426 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Landlord, s.r.o. (IČO 36775886) mala v roku 2025 tržby 289 592 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Landlord

V roku 2025 mala Landlord priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 44 637 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 877 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Nehnuteľnosti v okrese Žilina bola v roku 2025 1 835 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Landlord

Podľa Registra právnických osôb konajú za Landlord 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci Landlord

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Landlord
Podiely spoločníkov na vkladoch Landlord Sovereign Fund, a.s. 50,0 %, ARB invest s.r.o. 50,0 %. Spolu 6 639 €. Sovereign Fund, a.s.: 3 320 €, 50,0 %ARB invest s.r.o.: 3 319 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Sovereign Fund, a.s.50,0 %
  • ARB invest s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Sovereign Fund, a.s.od 9. 9. 2014 3 320 €50,0 %
ARB invest s.r.o.od 12. 2. 2026 3 319 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Landlord

Za rok 2025 má Landlord v závierke tržby 289 592 €, o 8,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −116 426 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 587 562 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025290 tis. €▲ +8,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−116 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20251,93 mil. €
Vlastné imanie 2025−187 tis. €
Záväzky 20252,11 mil. €109,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025108 tis. €
Zisková marža 2025−40,2 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−980 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Landlord

Súvaha Landlord

Všetky čísla zo závierok Landlord (14 rokov)
Čísla zo závierok Landlord po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025289 592 €−116 426 €1 926 641 €−186 683 €2 111 568 €107 685 €−40,2 %
2024265 928 €−34 210 €1 499 772 €−70 258 €1 568 626 €127 842 €−12,9 %
2023226 369 €−34 209 €1 515 390 €−36 047 €1 550 499 €129 016 €−15,1 %
2022329 806 €−705 €1 520 971 €−1 839 €1 522 087 €213 815 €−0,2 %
2021129 647 €−200 449 €1 618 606 €−1 134 €1 618 843 €57 567 €−154,6 %
2020569 638 €81 109 €2 167 899 €102 315 €2 065 584 €297 394 €+14,2 %
2019211 987 €−211 272 €2 167 618 €21 206 €2 146 333 €59 364 €−99,7 %
2018587 562 €2 518 €2 546 950 €232 478 €2 313 638 €222 213 €+0,4 %
2017508 348 €67 552 €2 192 747 €229 961 €1 961 222 €304 491 €+13,3 %
2016104 507 €−402 025 €2 105 599 €12 409 €2 085 079 €−140 146 €−384,7 %
201570 505 €−65 113 €1 836 974 €−90 565 €1 919 078 €−3 335 €−92,4 %
20141 819 €−18 945 €869 321 €−25 452 €893 937 €−6 542 €−1 041,5 %
20132 100 €−20 266 €281 552 €−6 507 €287 747 €−4 099 €−965,0 %
201265 592 €−27 313 €322 722 €13 759 €308 801 €1 479 €−41,6 %

Riziko: zaplatí Landlord?

Landlord a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Landlord z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202023. 4. 2020

História firmy Landlord

Dátum vzniku Landlord je 12. 5. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/64993/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022375509
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 65 592 € · majetok 322 722 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 12. 5. 2007.
  5. Nový spoločník: Sovereign Fund, a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 289 592 €.
  7. Nový štatutár: Mgr. Tomáš HladkýKonateľ
  8. Nový spoločník: ARB invest s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Landlord

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  • vedenie účtovníctva
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb
  • reklamné činnosti
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností
  • ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností
  • ekonomické poradenstvo
  • organizovanie školení, konferencií a seminárov v rozsahu voľných živností
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Landlord v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Landlord je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), Landlord má 289 592 €, čo je 6,4-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 168 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Landlord 121. z 710.

V odvetví v okrese Žilina1 168aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 660Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Landlord, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Žilina ›

Sídlo Landlord: Žilina

Landlord sídli na adrese Sládkovičova 6, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947. Na tej istej adrese je zapísaných 44 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 468aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 947aktívnych
V tom istom odvetví1 168okres Žilina
Na tej istej adrese44aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Landlord: IČO, sídlo a základné údaje

Landlord, s.r.o. (IČO 36775886) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 12. 5. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú JUDr. Patrik Kurimský, Mgr. Martin Jaroš a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 289 592 € a výsledok hospodárenia −116 426 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie6 639 €
Vznik12. 5. 2007
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Landlord, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 289 592 €, typická firma odvetvia 45 462 €, čo je 6,4-násobok mediánu (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy Landlord

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Landlord

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Landlord

  • Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LICITOR development, s.r.o.MEUM, a.s.KVETNICA, s.r.o.STK Property, s. r. o.Yelowatt, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Žilina

Palm Corp s.r.o.MLYNY, a.s.AUPARK KOŠICE, spol. s r.o.AUPARK Žilina, spol. s r.o.MIKOMIX, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk