METEO, s.r.o.
Bratislava - Karlova Ves
zaniknutá 16. 8. 2018
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 16. 8. 2018. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 19. 9. 2026
Tržby a zisk
METEO, s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 16. 8. 2018, tržby v registri nemá.
METEO, s.r.o. (IČO 36771759), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 3. 5. 2007 do 16. 8. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci METEO
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok METEO
Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát METEO
Zisk v 1 roku, strata v 5 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 864 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | −960 € |
| 2016 | −975 € |
| 2015 | −1 003 € |
| 2014 | −1 493 € |
| 2013 | −705 € |
| 2012 | 1 272 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha METEO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 57 679 €, vlastné imanie −23 863 € a záväzky 81 542 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 57 679 € | −23 863 € | 81 542 € |
| 2016 | 57 679 € | −22 903 € | 80 582 € |
| 2015 | 57 679 € | −21 928 € | 79 607 € |
| 2014 | 57 730 € | −20 925 € | 78 655 € |
| 2013 | 57 768 € | −19 432 € | 56 398 € |
| 2012 | 57 872 € | −18 727 € | 55 797 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok METEO (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | −960 € | 57 679 € | −23 863 € | 81 542 € | — | — |
| 2016 | — | −975 € | 57 679 € | −22 903 € | 80 582 € | −15 € | — |
| 2015 | — | −1 003 € | 57 679 € | −21 928 € | 79 607 € | −46 € | — |
| 2014 | — | −1 493 € | 57 730 € | −20 925 € | 78 655 € | −533 € | — |
| 2013 | — | −705 € | 57 768 € | −19 432 € | 56 398 € | −704 € | — |
| 2012 | — | 1 272 € | 57 872 € | −18 727 € | 55 797 € | −1 425 € | — |
Riziko: zaplatí METEO?
Peniaze od štátu: METEO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy METEO
Dátum vzniku METEO je 3. 5. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45744/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 57 872 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 6.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
METEO v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
METEO je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 204 aktívnych subjektov.
Sídlo METEO: Bratislava - Karlova Ves
METEO sídli na adrese Hlaváčiková 22/3107, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
METEO: IČO, sídlo a základné údaje
METEO, s.r.o. (IČO 36771759) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 3. 5. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 16. 8. 2018, po 11 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68320 |
| Vznik | 3. 5. 2007 |
| Zánik | 16. 8. 2018 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy METEO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu METEO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu METEO
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy429zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov537firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania2 908 zmlúv za 3 roky · 1 008 701 238 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.356 zmlúv za 3 roky · 30 001 € · naposledy 7. 10. 2026Mesto Košice184 zmlúv za 3 roky · 4 219 476 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 8 915 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Bratislava IV
EKOTERM, s.r.o.Corvus Slovakia, a. s.Green Point Offices s.r.o.Bory Mall Management, j. s. a.Bytový podnik Dúbravka, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.