VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

L REAL, s.r.o.

Púchov · Nešpecializovaný veľkoobchod

322 520 €tržby 2025 ▼ 50 %−267 076 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

322 520 €tržby 2025 ▼ 50 %
−267 076 €strata 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 674 €
  2. 13 : tržby 31 638 €, výsledok hospodárenia -3 764 €
  3. 14 : tržby 36 682 €, výsledok hospodárenia -1 240 €
  4. 15 : tržby 23 729 €, výsledok hospodárenia -3 076 €
  5. 16 : tržby 27 229 €, výsledok hospodárenia -14 797 €
  6. 17 : tržby 45 529 €, výsledok hospodárenia -16 616 €
  7. 18 : tržby 67 000 €, výsledok hospodárenia -2 490 €
  8. 19 : tržby 124 000 €, výsledok hospodárenia 869 €
  9. 20 : tržby 177 500 €, výsledok hospodárenia 117 €
  10. 21 : tržby 18 456 €, výsledok hospodárenia -340 083 €
  11. 22 : tržby 5 393 457 €, výsledok hospodárenia 623 272 €
  12. 23 : tržby 706 628 €, výsledok hospodárenia 205 714 €
  13. 24 : tržby 649 990 €, výsledok hospodárenia 5 337 €
  14. 25 : tržby 322 520 €, výsledok hospodárenia -267 076 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

L REAL, s.r.o. (IČO 36771333) mala v roku 2025 tržby 322 520 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci L REAL

L REAL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 25 709 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ L REAL

Podľa Registra právnických osôb koná za L REAL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník L REAL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch L REAL
Podiely spoločníkov na vkladoch L REAL Matúš Luhový 100,0 %. Spolu 6 640 €. Matúš Luhový: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Matúš Luhový100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Matúš Luhovýod 28. 6. 2013 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok L REAL

Za rok 2025 má L REAL v závierke tržby 322 520 €, o 50,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −267 076 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 5 393 457 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025323 tis. €▼ −50,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−267 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20252,24 mil. €
Vlastné imanie 2025484 tis. €
Záväzky 20251,75 mil. €78,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025−36 tis. €
Zisková marža 2025−82,8 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov178 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát L REAL

Súvaha L REAL

Všetky čísla zo závierok L REAL (14 rokov)
Čísla zo závierok L REAL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025322 520 €−267 076 €2 235 160 €483 832 €1 751 328 €−36 338 €−82,8 %
2024649 990 €5 337 €2 415 170 €750 908 €1 664 262 €142 092 €+0,8 %
2023706 628 €205 714 €1 883 895 €745 571 €1 138 324 €436 789 €+29,1 %
20225 393 457 €623 272 €2 345 231 €539 857 €1 805 374 €1 243 248 €+11,6 %
202118 456 €−340 083 €3 679 591 €−83 415 €3 763 006 €9 936 €−1 842,7 %
2020177 500 €117 €287 111 €256 668 €30 443 €9 869 €+0,1 %
2019124 000 €869 €48 238 €−1 753 €49 991 €15 159 €+0,7 %
201867 000 €−2 490 €103 832 €−2 622 €106 454 €−2 202 €−3,7 %
201745 529 €−16 616 €99 844 €97 741 €2 103 €−15 267 €−36,5 %
201627 229 €−14 797 €90 011 €89 362 €649 €−11 418 €−54,3 %
201523 729 €−3 076 €89 127 €30 320 €58 807 €−2 117 €−13,0 %
201436 682 €−1 240 €89 480 €33 397 €56 083 €−1 241 €−3,4 %
201331 638 €−3 764 €88 627 €34 636 €53 991 €−3 628 €−11,9 %
2012—−7 674 €88 645 €38 399 €50 246 €−7 550 €—

Riziko: zaplatí L REAL?

L REAL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom L REAL v objeme 5 861 € z rokov 2020 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica: 5 861 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv5 861 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202030. 10. 2020

História firmy L REAL

Dátum vzniku L REAL je 1. 5. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17774/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022458768
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 88 645 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica, hodnota zmluvy 5 861 €. Firma vznikla 1. 5. 2007.
  5. Nový spoločník: Matúš LuhovýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 322 520 €.
  7. Nový štatutár: Christopher Jan LuhovýKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti L REAL

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • výskum trhu a verejnej mienky
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb
  • poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • administratívne práce
  • prenájom motorových vozidiel
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných ako základných služieb spojených s prenájmom
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

L REAL v odvetví veľkoobchod

L REAL je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), L REAL má 322 520 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 325 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je L REAL 39. z 97.

V odvetví v okrese Púchov325aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb L REAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Púchov ›

Sídlo L REAL: Púchov

L REAL sídli na adrese Novonosická 1861/144, 020 01 Púchov-Horné Kočkovce, okres Púchov. V obci Púchov je 3 065 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 123. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Púchov3 065aktívnych
Subjektov v okrese Púchov6 123aktívnych
V tom istom odvetví325okres Púchov
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›

L REAL: IČO, sídlo a základné údaje

L REAL, s.r.o. (IČO 36771333) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, okres Púchov. Dátum vzniku je 1. 5. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Christopher Jan Luhový. Za rok 2025 sú v závierke tržby 322 520 € a výsledok hospodárenia −267 076 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie6 640 €
Vznik1. 5. 2007
ObecPúchov
OkresOkres Púchov
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) L REAL, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 322 520 €, typická firma odvetvia 138 877 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›

Sieť prepojení firmy L REAL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu L REAL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu L REAL

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 86 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy603zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Púchovtypický nepokrytý dopyt 665 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ML real s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Púchov

MIKONA, s r.o.Mäsokombinát Púchov, a.s.Krásno Slovakia, s.r.o.LABANT, spol. s r.o.FERRMONT, a.s.Všetky firmy v obci Púchov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Púchov

ATC-JR, s.r.o.ALVE SLOVAKIA, s.r.o.Karimtech, s. r. o.JÁGRIK Metal, s.r.o.PNEUNÁRADIE AC, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk