VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CA UNITRAVEL, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

444 579 €tržby 2025 ▼ 15 %+44 975 €zisk 2025

aktívna 19 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

444 579 €tržby 2025 ▼ 15 %
+44 975 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 14 : tržby 624 465 €, výsledok hospodárenia -733 €
  3. 15 : tržby 407 436 €, výsledok hospodárenia -4 926 €
  4. 16 : tržby 473 577 €, výsledok hospodárenia -1 637 €
  5. 17 : tržby 566 693 €, výsledok hospodárenia 11 995 €
  6. 18 : tržby 489 810 €, výsledok hospodárenia 25 304 €
  7. 19 : tržby 447 720 €, výsledok hospodárenia 10 167 €
  8. 20 : tržby 44 192 €, výsledok hospodárenia -23 127 €
  9. 21 : tržby 40 808 €, výsledok hospodárenia -9 107 €
  10. 22 : tržby 390 359 €, výsledok hospodárenia -5 276 €
  11. 23 : tržby 415 547 €, výsledok hospodárenia -1 747 €
  12. 24 : tržby 521 126 €, výsledok hospodárenia 26 197 €
  13. 25 : tržby 444 579 €, výsledok hospodárenia 44 975 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CA UNITRAVEL, s.r.o. (IČO 36770108) mala v roku 2025 tržby 444 579 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci CA UNITRAVEL

V roku 2025 mala CA UNITRAVEL priemerne 1,50 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 6 411 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ CA UNITRAVEL

Podľa Registra právnických osôb koná za CA UNITRAVEL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník CA UNITRAVEL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch CA UNITRAVEL
Podiely spoločníkov na vkladoch CA UNITRAVEL Denisa Fitošová 100,0 %. Spolu 6 639 €. Denisa Fitošová: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Denisa Fitošová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Denisa Fitošováod 15. 8. 2022 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok CA UNITRAVEL

Za rok 2025 má CA UNITRAVEL v závierke tržby 444 579 €, o 14,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +44 975 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 624 465 €.

Tržby 2025445 tis. €▼ −14,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202545 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025355 tis. €
Vlastné imanie 202547 tis. €
Záväzky 2025308 tis. €86,8 % majetku
Pridaná hodnota 202559 tis. €
Zisková marža 2025+10,1 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov72 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát CA UNITRAVEL

Súvaha CA UNITRAVEL

Všetky čísla zo závierok CA UNITRAVEL (13 rokov)
Čísla zo závierok CA UNITRAVEL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025444 579 €44 975 €354 644 €46 636 €308 008 €59 297 €+10,1 %
2024521 126 €26 197 €212 162 €1 661 €210 501 €47 639 €+5,0 %
2023415 547 €−1 747 €255 207 €−24 536 €279 743 €29 368 €−0,4 %
2022390 359 €−5 276 €203 164 €−22 789 €225 953 €14 789 €−1,4 %
202140 808 €−9 107 €196 799 €−17 513 €214 312 €−29 775 €−22,3 %
202044 192 €−23 127 €212 099 €−8 406 €220 505 €−18 403 €−52,3 %
2019447 720 €10 167 €125 921 €14 722 €111 199 €27 821 €+2,3 %
2018489 810 €25 304 €207 093 €4 554 €202 539 €47 782 €+5,2 %
2017566 693 €11 995 €194 105 €−20 749 €214 854 €40 477 €+2,1 %
2016473 577 €−1 637 €187 625 €−32 745 €220 370 €24 982 €−0,3 %
2015407 436 €−4 926 €89 947 €−31 109 €121 056 €29 670 €−1,2 %
2014624 465 €−733 €55 271 €−24 437 €62 213 €31 652 €−0,1 %
2013—0 €130 985 €−23 704 €187 191 €——

Riziko: zaplatí CA UNITRAVEL?

CA UNITRAVEL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom CA UNITRAVEL z roku 2020.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20206. 6. 2020

História firmy CA UNITRAVEL

Dátum vzniku CA UNITRAVEL je 27. 4. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45688/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022370438
  3. Nový štatutár: Denisa FitošováKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 130 985 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov. Firma vznikla 27. 4. 2007.
  6. Nový spoločník: Denisa FitošováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 444 579 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti CA UNITRAVEL

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • činnosť ekonomických a organizačných poradcov,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • prenájom spotrebného a priemyselného tovaru v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • prenájom audio, video, filmových, technických zariadení a fotoaparátov,
  • administratívne a sekretárske práce,
  • technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti,
  • inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/,
  • prevádzkovanie cestovnej agentúry,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t,
  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby,
  • prevádzkovanie cestovnej kancelárie,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

CA UNITRAVEL v odvetví administratívne a kancelárske služby

CA UNITRAVEL je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 358 závierok), CA UNITRAVEL má 444 579 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 5 963 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CA UNITRAVEL 397. z 2 804.

V odvetví v okrese Bratislava II5 963aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 358Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CA UNITRAVEL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo CA UNITRAVEL: Bratislava - Ružinov

CA UNITRAVEL sídli na adrese Bajzova 4, 821 08 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví5 963okres Bratislava II
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

CA UNITRAVEL: IČO, sídlo a základné údaje

CA UNITRAVEL, s.r.o. (IČO 36770108) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 27. 4. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Denisa Fitošová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 444 579 € a výsledok hospodárenia +44 975 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie6 639 €
Vznik27. 4. 2007
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) CA UNITRAVEL, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 444 579 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 24 358 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy CA UNITRAVEL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CA UNITRAVEL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CA UNITRAVEL

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 111 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 100 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II

KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk