VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SEBEX Slovakia s.r.o.

Košice - Džungľa · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

0 €tržby 2025−494 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2025
−494 €strata 2025
  1. 12 : tržby 2 600 €, výsledok hospodárenia -2 072 €
  2. 13 : tržby 32 500 €, výsledok hospodárenia 3 391 €
  3. 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -3 439 €
  4. 15 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -4 914 €
  5. 16 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 302 €
  6. 17 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -10 741 €
  7. 18 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -74 €
  8. 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby 6 667 €, výsledok hospodárenia 5 500 €
  12. 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 366 €
  13. 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 040 €
  14. 25 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -494 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SEBEX Slovakia s.r.o. (IČO 36766348), sídlo Košice - mestská časť Džungľa, je v registri zapísaná od 19. 4. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SEBEX Slovakia

V roku 2025 mala SEBEX Slovakia priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ SEBEX Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za SEBEX Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník SEBEX Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SEBEX Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch SEBEX Slovakia Doc. Ing. Dušan Šebo, CSc. 100,0 %. Spolu 9 960 €. Doc. Ing. Dušan Šebo, CSc.: 9 960 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Doc. Ing. Dušan Šebo, CSc.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Doc. Ing. Dušan Šebo, CSc.od 21. 1. 2023 9 960 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SEBEX Slovakia

Za rok 2025 má SEBEX Slovakia v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −494 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 32 500 €.

Tržby 20250 €
Výsledok hospodárenia 2025−494 €strata
Majetok (aktíva) 20252 083 €
Vlastné imanie 20251 743 €
Záväzky 2025340 €16,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−58 €
Súčet výsledkov za 14 rokov−15 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát SEBEX Slovakia

Súvaha SEBEX Slovakia

Všetky čísla zo závierok SEBEX Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok SEBEX Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20250 €−494 €2 083 €1 743 €340 €−58 €—
20240 €−1 040 €2 578 €2 238 €340 €−604 €—
20230 €−1 366 €3 278 €3 278 €0 €−1 285 €—
20226 667 €5 500 €5 614 €4 644 €970 €6 526 €+82,5 %
20210 €0 €4 €−856 €860 €0 €—
20200 €0 €4 €−856 €860 €0 €—
20190 €0 €4 €−856 €860 €0 €—
20180 €−74 €4 €−856 €860 €0 €—
20170 €−10 741 €178 €−782 €960 €−3 982 €—
20162 500 €302 €20 242 €9 959 €10 283 €1 342 €+12,1 %
20150 €−4 914 €21 058 €9 657 €11 401 €−3 881 €—
20140 €−3 439 €24 854 €14 571 €10 283 €−2 400 €—
201332 500 €3 391 €27 728 €18 010 €9 718 €3 888 €+10,4 %
20122 600 €−2 072 €21 542 €14 619 €6 923 €−2 004 €−79,7 %

Riziko: zaplatí SEBEX Slovakia?

Peniaze od štátu: SEBEX Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SEBEX Slovakia

Dátum vzniku SEBEX Slovakia je 19. 4. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19699/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022363937
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 600 € · majetok 21 542 €
  4. Nový spoločník: Doc. Ing. Dušan Šebo, CSc.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SEBEX Slovakia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadení Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo finančný a operatívny prenájom
  • faktoring a forfaiting výskum, vývoj, výroba a montáž technologických celkov a zariadení na čistenie vôd
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied výroba a inštalácia zariadení na ochranu životného prostredia
  • navrhovanie strojárenských a elektrotechnických zariadení výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovu
  • zhotovovanie jednoduchých kovových konštrukcií a výrobkov z kovu mechanická úprava kovov a plechov (ohýbanie, rezanie, strihanie)
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností prieskum trhu a verejnej mienky
  • organizovanie kurzov, seminárov a školení organizovanie výstav a veľtrhov
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť vydavateľská činnosť grafický dizajn nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora neverejné skladovanie
  • vedenie účtovníctva činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

SEBEX Slovakia v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

SEBEX Slovakia je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. V okrese Košice I je v tomto odvetví 837 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice I837aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Košice I ›

Sídlo SEBEX Slovakia: Košice - Džungľa

SEBEX Slovakia sídli na adrese Severné nábrežie 41/2517, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Džungľa je 159 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Džungľa159aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 502aktívnych
V tom istom odvetví837okres Košice I
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Košice - Džungľa: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

SEBEX Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

SEBEX Slovakia s.r.o. (IČO 36766348) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Džungľa, okres Košice I. Dátum vzniku je 19. 4. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Doc. Ing. Dušan Šebo, CSc.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −494 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie9 960 €
Vznik19. 4. 2007
ObecKošice - Džungľa
OkresOkres Košice I
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy SEBEX Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SEBEX Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SEBEX Slovakia

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v obci Košice - Džungľatypický nepokrytý dopyt 285 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Džungľa

SEOL, spol. s r.o.AMSTAV Slovakia, spol. s r.o.OSFER, s.r.o.RD-System Slovakia spol. s r.o.NOVÁTOR spol. s r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Džungľa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Košice I

DON CAPITAL s.r.o.CTR Multicenter Košice a.s.CTR Business center Košice a.s.KIMEX Group s.r.o.teamative Digital, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk