VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Dentilux, s.r.o.

Kráľovský Chlmec · Činnosti zubnej lekárskej praxe

224 139 €tržby 2025 ▼ 2 %+10 486 €zisk 2025

aktívna 19 rokov5 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

224 139 €tržby 2025 ▼ 2 %
+10 486 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 124 214 €, výsledok hospodárenia -1 462 €
  2. 14 : tržby 131 042 €, výsledok hospodárenia 5 617 €
  3. 15 : tržby 133 173 €, výsledok hospodárenia 13 649 €
  4. 16 : tržby 141 663 €, výsledok hospodárenia 14 205 €
  5. 17 : tržby 143 650 €, výsledok hospodárenia 14 746 €
  6. 18 : tržby 153 194 €, výsledok hospodárenia 8 470 €
  7. 19 : tržby 157 694 €, výsledok hospodárenia 10 141 €
  8. 20 : tržby 152 971 €, výsledok hospodárenia 2 603 €
  9. 21 : tržby 182 000 €, výsledok hospodárenia 6 762 €
  10. 22 : tržby 194 695 €, výsledok hospodárenia 22 969 €
  11. 23 : tržby 216 785 €, výsledok hospodárenia 21 837 €
  12. 24 : tržby 228 611 €, výsledok hospodárenia 15 386 €
  13. 25 : tržby 224 139 €, výsledok hospodárenia 10 486 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Dentilux, s.r.o. (IČO 36766267) mala v roku 2025 tržby 224 139 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Dentilux

V roku 2025 mala Dentilux priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 128 555 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 573 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Trebišov bola v roku 2025 1 857 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ Dentilux

Podľa Registra právnických osôb koná za Dentilux 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci Dentilux

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Dentilux
Podiely spoločníkov na vkladoch Dentilux MUDr. Andrea Kovácsová 50,0 %, MUDr. Ladislav Kovács 50,0 %. Spolu 6 640 €. MUDr. Andrea Kovácsová: 3 320 €, 50,0 %MUDr. Ladislav Kovács: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • MUDr. Andrea Kovácsová50,0 %
  • MUDr. Ladislav Kovács50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Andrea Kovácsováod 12. 6. 2009 3 320 €50,0 %
MUDr. Ladislav Kovácsod 12. 6. 2009 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Dentilux

Za rok 2025 má Dentilux v závierke tržby 224 139 €, o 2,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 486 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 228 611 €.

Tržby 2025224 tis. €▼ −2,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202510 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202589 tis. €
Vlastné imanie 202538 tis. €
Záväzky 202551 tis. €57,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025165 tis. €
Zisková marža 2025+4,7 %medián odvetvia +15,6 %
Súčet výsledkov za 13 rokov145 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát Dentilux

Súvaha Dentilux

Všetky čísla zo závierok Dentilux (13 rokov)
Čísla zo závierok Dentilux po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025224 139 €10 486 €89 492 €38 474 €51 018 €164 686 €+4,7 %
2024228 611 €15 386 €106 774 €49 825 €56 949 €155 950 €+6,7 %
2023216 785 €21 837 €96 172 €34 439 €61 733 €154 483 €+10,1 %
2022194 695 €22 969 €75 146 €42 333 €32 813 €135 889 €+11,8 %
2021182 000 €6 762 €52 235 €19 364 €32 871 €120 418 €+3,7 %
2020152 971 €2 603 €80 231 €47 087 €33 144 €114 390 €+1,7 %
2019157 694 €10 141 €94 118 €57 268 €36 850 €115 468 €+6,4 %
2018153 194 €8 470 €112 946 €63 005 €49 941 €114 052 €+5,5 %
2017143 650 €14 746 €119 246 €63 986 €55 260 €102 184 €+10,3 %
2016141 663 €14 205 €87 627 €49 240 €38 387 €106 506 €+10,0 %
2015133 173 €13 649 €87 763 €35 035 €52 728 €99 214 €+10,2 %
2014131 042 €5 617 €95 076 €21 386 €73 690 €87 904 €+4,3 %
2013124 214 €−1 462 €99 986 €15 769 €84 217 €79 254 €−1,2 %

Riziko: zaplatí Dentilux?

Dentilux a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 61 zmlúv s dodávateľom Dentilux v objeme 3 691 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov: 3 691 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom61Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv3 691 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20125. 1. 2012

História firmy Dentilux

Dátum vzniku Dentilux je 18. 4. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19697/V
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 18. 4. 2007.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 124 214 € · majetok 99 986 €
  4. Nový spoločník: MUDr. Andrea KovácsováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 224 139 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Dentilux

  • maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
  • veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • organizovanie školení, kurzov a seminárov
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • reklamná a propagačná činnosť
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia s odborným zameraním stomatológia
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulancia s odborným zameraním všeobecné lekárstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Dentilux v odvetví zdravotníctvo

Dentilux je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), Dentilux má 224 139 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 145 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Dentilux 29. z 105.

V odvetví v okrese Trebišov145aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Dentilux, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Trebišov ›

Sídlo Dentilux: Kráľovský Chlmec

Dentilux sídli na adrese Svätušská 30/29, 077 01 Kráľovský Chlmec, okres Trebišov. V obci Kráľovský Chlmec je 787 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 844.

Subjektov v obci Kráľovský Chlmec787aktívnych
Subjektov v okrese Trebišov9 844aktívnych
V tom istom odvetví145okres Trebišov

Kráľovský Chlmec: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›

Dentilux: IČO, sídlo a základné údaje

Dentilux, s.r.o. (IČO 36766267) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kráľovský Chlmec, okres Trebišov. Dátum vzniku je 18. 4. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je MUDr. Ladislav Kovács. Za rok 2025 sú v závierke tržby 224 139 € a výsledok hospodárenia +10 486 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623)
Základné imanie6 640 €
Vznik18. 4. 2007
ObecKráľovský Chlmec
OkresOkres Trebišov
Účtovných závierok v registri16

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) Dentilux, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 224 139 €, typická firma odvetvia 182 628 € (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trebišov ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Trebišov ›

Sieť prepojení firmy Dentilux

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Dentilux

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Dentilux

  • Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy485zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
  • Diery na trhu18odvetví chýba v meste Kráľovský Chlmectypický nepokrytý dopyt 147 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kráľovský Chlmec

ERFOLG s.r.o.Nemocnica s poliklinikou n.o. Kráľovský…BOXÝ-RS s. r. o.FBR s. r. o.Lekáreň FICARIA s.r.o.Všetky firmy v obci Kráľovský Chlmec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Trebišov

ČERMÁK - NOVOSAD s.r.o.DENT - STOM s.r.o.MAR-Dent, s.r.o.KirályDent s.r.o.A&Tdent s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk