VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

C - TEQ s.r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

59 436 €tržby 2025 ▲ 30 %+1 340 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

59 436 €tržby 2025 ▲ 30 %
+1 340 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 24 303 €, výsledok hospodárenia -5 607 €
  2. 13 : tržby 16 757 €, výsledok hospodárenia -533 €
  3. 14 : tržby 50 400 €, výsledok hospodárenia 4 867 €
  4. 15 : tržby 16 115 €, výsledok hospodárenia 5 423 €
  5. 16 : tržby 21 338 €, výsledok hospodárenia 4 713 €
  6. 17 : tržby 25 200 €, výsledok hospodárenia 5 169 €
  7. 18 : tržby 29 650 €, výsledok hospodárenia 7 765 €
  8. 19 : tržby 61 200 €, výsledok hospodárenia 36 252 €
  9. 20 : tržby 40 800 €, výsledok hospodárenia 21 096 €
  10. 21 : tržby 51 417 €, výsledok hospodárenia 27 304 €
  11. 22 : tržby 61 200 €, výsledok hospodárenia 35 387 €
  12. 23 : tržby 34 023 €, výsledok hospodárenia -17 702 €
  13. 24 : tržby 45 779 €, výsledok hospodárenia 6 754 €
  14. 25 : tržby 59 436 €, výsledok hospodárenia 1 340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

C - TEQ s.r.o. (IČO 36747165) mala v roku 2025 tržby 59 436 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci C - TEQ

V roku 2025 mala C - TEQ priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2016 boli -19 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.

Konateľ C - TEQ

Podľa Registra právnických osôb koná za C - TEQ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník C - TEQ

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok C - TEQ

Za rok 2025 má C - TEQ v závierke tržby 59 436 €, o 29,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 340 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 61 200 €.

Tržby 202559 tis. €▲ +29,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 340 €zisk
Majetok (aktíva) 2025501 tis. €
Vlastné imanie 2025129 tis. €
Záväzky 2025372 tis. €74,2 % majetku
Pridaná hodnota 202529 tis. €
Zisková marža 2025+2,3 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov132 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát C - TEQ

Súvaha C - TEQ

Všetky čísla zo závierok C - TEQ (14 rokov)
Čísla zo závierok C - TEQ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202559 436 €1 340 €500 593 €129 026 €371 567 €28 506 €+2,3 %
202445 779 €6 754 €501 101 €127 686 €373 415 €24 351 €+14,8 %
202334 023 €−17 702 €509 629 €120 933 €388 698 €374 €−52,0 %
202261 200 €35 387 €496 754 €138 635 €358 119 €60 044 €+57,8 %
202151 417 €27 304 €472 667 €103 247 €369 420 €49 752 €+53,1 %
202040 800 €21 096 €463 107 €75 943 €387 164 €39 954 €+51,7 %
201961 200 €36 252 €469 265 €54 847 €414 418 €60 149 €+59,2 %
201829 650 €7 765 €473 727 €18 595 €455 132 €23 953 €+26,2 %
201725 200 €5 169 €490 969 €17 185 €473 784 €20 325 €+20,5 %
201621 338 €4 713 €505 204 €12 015 €493 189 €16 129 €+22,1 %
201516 115 €5 423 €340 432 €11 410 €329 022 €−347 €+33,7 %
201450 400 €4 867 €17 652 €5 987 €11 665 €10 244 €+9,7 %
201316 757 €−533 €9 876 €1 120 €8 756 €3 056 €−3,2 %
201224 303 €−5 607 €14 458 €1 652 €12 806 €−1 593 €−23,1 %

Riziko: zaplatí C - TEQ?

Peniaze od štátu: C - TEQ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy C - TEQ

Dátum vzniku C - TEQ je 2. 3. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44882/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022332268
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 24 303 € · majetok 14 458 €
  4. Nový štatutár: Filip ŠvancarKonateľ
  5. Nový spoločník: Filip ŠvancarSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 59 436 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti C - TEQ

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • kúpa a predaj výpočtovej techniky,
  • oprava a údržba kancelárskej, reprodukčnej, výpočtovej tehcniky a elektroniky v rozsahu bezpečného napätia,
  • montáž a opravy elektronických strojov a prístrojov v rozsahu bezpečného napätia,
  • prenájom informačných systémov,
  • automatizované spracovanie dát,
  • správa informačných systémov v rozsahu voľnej živnosti,
  • výroba, správa výpočtovej, komunikačnej a kancelárskej techniky,
  • systémová údržba softvéru,
  • usporadúvanie odborných kurzov, školení a iných vzdelávacích podujatí vrátane lektorských činností v rozsahu voľnej živnosti,
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi,
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

C - TEQ v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

C - TEQ je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), C - TEQ má 59 436 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je C - TEQ 465. z 1 084.

V odvetví v okrese Bratislava III1 935aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 660Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb C - TEQ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava III ›

Sídlo C - TEQ: Bratislava - Nové Mesto

C - TEQ sídli na adrese Kominárska 23/1, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 592aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví1 935okres Bratislava III
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

C - TEQ: IČO, sídlo a základné údaje

C - TEQ s.r.o. (IČO 36747165) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 2. 3. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Filip Švancar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 59 436 € a výsledok hospodárenia +1 340 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie6 639 €
Vznik2. 3. 2007
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) C - TEQ s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 59 436 €, typická firma odvetvia 45 462 € (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy C - TEQ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu C - TEQ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu C - TEQ

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 311 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PAT a MAT autoservis s.r.o.VTS - elektro, s.r.o.Media TAXI s. r. o. v likvidácii

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava III

POLUS, a.s.STOP.SHOP. Slovakia s.r.o.Immo - Log - SK Alpha s. r. o.EURO INVEST spol. s r.o.TH Správa, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk