JS Advisory, s.r.o.
Senec · Počítačové programovanie
101 763 €tržby 2020−4 172 €strata 2020aktívna 19 rokov3 zamestnanci (2020)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 30 766 €, výsledok hospodárenia 14 816 €
- 13 : tržby 26 783 €, výsledok hospodárenia 5 278 €
- 14 : tržby 5 700 €, výsledok hospodárenia -3 925 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 413 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby 101 763 €, výsledok hospodárenia -4 172 €
JS Advisory, s.r.o. (IČO 36745049), sídlo Senec, je v registri zapísaná od 27. 2. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JS Advisory
V roku 2020 mala JS Advisory priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 32 751 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 673 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Informácie a komunikácia v okrese Senec bola v roku 2020 2 461 €.
Mesačne na zamestnanca v roku 2020 a priemerná hrubá mzda
- JS Advisory, odhad zo závierky673 €
- Informácie a komunikácia v okrese Senec2 461 €
- Všetky odvetvia v okrese Senec1 284 €
- Informácie a komunikácia na Slovensku2 154 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2020, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Informácie a komunikácia, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2020 (PDF), výkaz 2020 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ JS Advisory
Podľa Registra právnických osôb koná za JS Advisory 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločník JS Advisory
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jana Macejáková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jana Macejákováod 21. 11. 2018 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JS Advisory
Za rok 2020 má JS Advisory v závierke tržby 101 763 €, a výsledok hospodárenia −4 172 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2020: 101 763 €.
Výkaz ziskov a strát JS Advisory
Najvyššie tržby: rok 2020, 101 763 €. Najnižšie: rok 2014, 5 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 101 763 € |
| 2019 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | 5 700 € |
| 2013 | 26 783 € |
| 2012 | 30 766 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 584 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −4 172 € |
| 2019 | 0 € |
| 2015 | −9 413 € |
| 2014 | −3 925 € |
| 2013 | 5 278 € |
| 2012 | 14 816 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JS Advisory
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −4,1 %, medián odvetvia +9,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JS Advisory | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | −4,1 % | +9,2 % |
| 2019 | — | +6,5 % |
| 2015 | — | +7,4 % |
| 2014 | −68,9 % | — |
| 2013 | +19,7 % | — |
| 2012 | +48,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JS Advisory
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 32 709 €, vlastné imanie 23 155 € a záväzky 9 554 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 32 709 € | 23 155 € | 9 554 € |
| 2019 | 27 883 € | 27 327 € | 556 € |
| 2015 | 34 361 € | 28 843 € | 5 518 € |
| 2014 | 40 557 € | 34 331 € | 6 226 € |
| 2013 | 44 632 € | 38 256 € | 6 339 € |
| 2012 | 43 128 € | 32 979 € | 10 149 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JS Advisory (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 101 763 € | −4 172 € | 32 709 € | 23 155 € | 9 554 € | 15 163 € | −4,1 % |
| 2019 | — | 0 € | 27 883 € | 27 327 € | 556 € | — | — |
| 2015 | — | −9 413 € | 34 361 € | 28 843 € | 5 518 € | — | — |
| 2014 | 5 700 € | −3 925 € | 40 557 € | 34 331 € | 6 226 € | 4 037 € | −68,9 % |
| 2013 | 26 783 € | 5 278 € | 44 632 € | 38 256 € | 6 339 € | 13 610 € | +19,7 % |
| 2012 | 30 766 € | 14 816 € | 43 128 € | 32 979 € | 10 149 € | 25 085 € | +48,2 % |
Riziko: zaplatí JS Advisory?
JS Advisory a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom JS Advisory z roku 2020.
História firmy JS Advisory
Dátum vzniku JS Advisory je 27. 2. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/134018/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 30 766 € · majetok 43 128 €
- Nový štatutár: Jana MacejákováKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica. Firma vznikla 27. 2. 2007.
- Nový spoločník: Jana MacejákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JS Advisory
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- sprostredovanie obchodu, dopravy a výroby v rozsahu voľných živností
- reklamná a propagačná činnosť spojená s inzerciou
- ekonomické a organizačné poradenstvo
- vedenie účtovníctva
- faktoring a forfaiting
- kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
- poskytovanie verejne dostupných informácií
- vydávanie periodických a neperiodických publikácií
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
- automatizované spracovanie dát
- organizovanie odborných konzultácií, kurzov, seminárov a školení v rozsahu voľných živností
- finančný leasing
- prieskum trhu a verejnej mienky
- spracovanie projektov pre čerpanie finančných prostriedkov fondov Európskej únie
- tlmočnícke a prekladateľské činnosti okrem činností, na ktoré právny predpis vyžaduje osobitné povolanie
- tvorba webových stránok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
JS Advisory v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
JS Advisory je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 45 727 € (7 754 závierok), JS Advisory má 101 763 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 926 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JS Advisory 68. z 479.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 156 €, polovica do 45 727 €, tri štvrtiny do 105 861 €; 10 % firiem má viac než 410 536 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 600 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 156 € |
| medián | 45 727 € |
| horný kvartil | 105 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 410 536 € |
| JS Advisory | 101 763 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JS Advisory
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JS Advisory s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JS Advisory | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 101 763 € | 45 727 € |
| 2019 | — | 45 067 € |
| 2015 | — | 41 270 € |
| 2014 | 5 700 € | — |
| 2013 | 26 783 € | — |
| 2012 | 30 766 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| JS Advisory | 101 763 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 53 095 € |
| medián kraja | 52 655 € |
| medián Slovenska | 45 727 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- quick solution s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 240 000 € (2022)
- PATECCO SLOVAKIA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 240 000 € (2025)
- Raidenstorm s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 927 € (2025)
- Geetoo Technology SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 926 € (2025)
- TRAVELDATA s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 871 € (2025)
- Gaboušek s. r. o.Pezinok · tržby 239 846 € (2025)
- ShadowTeam s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 239 706 € (2025)
- SIOX s.r.o.Trnava · tržby 239 548 € (2025)
- Ozonius s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 405 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JS Advisory, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JS Advisory: Senec
JS Advisory sídli na adrese Slávičia 5360/16, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 806 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592.
Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
JS Advisory: IČO, sídlo a základné údaje
JS Advisory, s.r.o. (IČO 36745049) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 27. 2. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Jana Macejáková. Za rok 2020 sú v závierke tržby 101 763 € a výsledok hospodárenia −4 172 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 27. 2. 2007 |
| Obec | Senec |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) JS Advisory, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 101 763 €, typická firma odvetvia 45 727 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 7 754 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy JS Advisory
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JS Advisory
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JS Advisory
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 315 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SPO - LUNA, s.r.o.MASTRAV, spol. s r.o.
Najväčšie firmy v obci Senec
Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Senec
IN2CORE s.r.o.FT Projekt, spol. s r. o.MDK, s.r.o.KMB s. r. o.IoT Industries Slovakia s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.