GoMerch s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Veľkoobchod s odpadom a šrotom
1 566 020 €tržby 2024 ▼ 28 %+1 897 €zisk 2024aktívna 19 rokov15 zamestnancov (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 52 360 €, výsledok hospodárenia 14 383 €
- 13 : tržby 64 252 €, výsledok hospodárenia 7 666 €
- 14 : tržby 56 252 €, výsledok hospodárenia 9 398 €
- 15 : tržby 71 546 €, výsledok hospodárenia 5 527 €
- 16 : tržby 20 785 €, výsledok hospodárenia -4 813 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -97 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 335 €
- 19 : tržby 700 150 €, výsledok hospodárenia 32 961 €
- 20 : tržby 2 012 195 €, výsledok hospodárenia 206 305 €
- 21 : tržby 2 883 945 €, výsledok hospodárenia 237 656 €
- 22 : tržby 2 426 036 €, výsledok hospodárenia 161 086 €
- 23 : tržby 2 162 218 €, výsledok hospodárenia 22 792 €
- 24 : tržby 1 566 020 €, výsledok hospodárenia 1 897 €
GoMerch s. r. o. (IČO 36744034) mala v roku 2024 tržby 1 566 020 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GoMerch
V roku 2024 mala GoMerch priemerne 15 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 260 061 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 022 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava I bola v roku 2024 1 914 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 15 | 260 061 € | 183 978 € |
| 2023 | 15 | 230 698 € | 165 775 € |
| 2022 | 15 | 214 868 € | 158 196 € |
| 2021 | 12 | 176 424 € | 133 830 € |
| 2020 | 11 | 93 457 € | 71 065 € |
| 2019 | — | 11 586 € | 8 694 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2024 a priemerná hrubá mzda
- GoMerch, mzdové náklady na zamestnanca1 022 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava I1 914 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava I2 329 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 575 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 71 % 183 978 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 64 067 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ GoMerch
Podľa Registra právnických osôb koná za GoMerch 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník GoMerch
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Tibor Jurisa100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Tibor Jurisaod 16. 5. 2019 | 7 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GoMerch
Za rok 2024 má GoMerch v závierke tržby 1 566 020 €, o 27,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 897 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2021: 2 883 945 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 11 822 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GoMerch
Najvyššie tržby: rok 2021, 2 883 945 €. Najnižšie: rok 2016, 20 785 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 1 566 020 € |
| 2023 | 2 162 218 € |
| 2022 | 2 426 036 € |
| 2021 | 2 883 945 € |
| 2020 | 2 012 195 € |
| 2019 | 700 150 € |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 20 785 € |
| 2015 | 71 546 € |
| 2014 | 56 252 € |
| 2013 | 64 252 € |
| 2012 | 52 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 3 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 690 426 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 1 897 € |
| 2023 | 22 792 € |
| 2022 | 161 086 € |
| 2021 | 237 656 € |
| 2020 | 206 305 € |
| 2019 | 32 961 € |
| 2018 | −4 335 € |
| 2017 | −97 € |
| 2016 | −4 813 € |
| 2015 | 5 527 € |
| 2014 | 9 398 € |
| 2013 | 7 666 € |
| 2012 | 14 383 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GoMerch
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GoMerch | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +0,1 % | +2,3 % |
| 2023 | +1,1 % | +1,9 % |
| 2022 | +6,6 % | +2,1 % |
| 2021 | +8,2 % | +2,0 % |
| 2020 | +10,3 % | +1,6 % |
| 2019 | +4,7 % | +1,5 % |
| 2018 | — | +1,6 % |
| 2017 | — | +2,2 % |
| 2016 | −23,2 % | +2,0 % |
| 2015 | +7,7 % | +1,7 % |
| 2014 | +16,7 % | — |
| 2013 | +11,9 % | — |
| 2012 | +27,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2020 (+187,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −27,6 % |
| 2023 | −10,9 % |
| 2022 | −15,9 % |
| 2021 | +43,3 % |
| 2020 | +187,4 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | −70,9 % |
| 2015 | +27,2 % |
| 2014 | −12,5 % |
| 2013 | +22,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GoMerch
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 2 525 152 €, vlastné imanie 356 523 € a záväzky 2 167 681 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2 525 152 € | 356 523 € | 2 167 681 € |
| 2023 | 2 814 080 € | 354 626 € | 2 459 454 € |
| 2022 | 2 437 680 € | 661 999 € | 1 775 681 € |
| 2021 | 2 516 494 € | 617 372 € | 1 899 122 € |
| 2020 | 1 075 067 € | 365 838 € | 709 229 € |
| 2019 | 455 085 € | 159 532 € | 295 553 € |
| 2018 | 66 430 € | 66 210 € | 220 € |
| 2017 | 71 927 € | 70 545 € | 1 382 € |
| 2016 | 72 070 € | 70 642 € | 1 428 € |
| 2015 | 77 874 € | 75 456 € | 2 418 € |
| 2014 | 78 625 € | 69 928 € | 8 697 € |
| 2013 | 68 501 € | 60 530 € | 7 971 € |
| 2012 | 59 951 € | 52 863 € | 7 088 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GoMerch (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 566 020 € | 1 897 € | 2 525 152 € | 356 523 € | 2 167 681 € | 586 024 € | +0,1 % |
| 2023 | 2 162 218 € | 22 792 € | 2 814 080 € | 354 626 € | 2 459 454 € | 712 514 € | +1,1 % |
| 2022 | 2 426 036 € | 161 086 € | 2 437 680 € | 661 999 € | 1 775 681 € | 759 626 € | +6,6 % |
| 2021 | 2 883 945 € | 237 656 € | 2 516 494 € | 617 372 € | 1 899 122 € | 717 090 € | +8,2 % |
| 2020 | 2 012 195 € | 206 305 € | 1 075 067 € | 365 838 € | 709 229 € | 377 663 € | +10,3 % |
| 2019 | 700 150 € | 32 961 € | 455 085 € | 159 532 € | 295 553 € | 74 995 € | +4,7 % |
| 2018 | — | −4 335 € | 66 430 € | 66 210 € | 220 € | −673 € | — |
| 2017 | — | −97 € | 71 927 € | 70 545 € | 1 382 € | −1 961 € | — |
| 2016 | 20 785 € | −4 813 € | 72 070 € | 70 642 € | 1 428 € | −908 € | −23,2 % |
| 2015 | 71 546 € | 5 527 € | 77 874 € | 75 456 € | 2 418 € | 8 731 € | +7,7 % |
| 2014 | 56 252 € | 9 398 € | 78 625 € | 69 928 € | 8 697 € | 14 581 € | +16,7 % |
| 2013 | 64 252 € | 7 666 € | 68 501 € | 60 530 € | 7 971 € | 12 444 € | +11,9 % |
| 2012 | 52 360 € | 14 383 € | 59 951 € | 52 863 € | 7 088 € | 5 963 € | +27,5 % |
Riziko: zaplatí GoMerch?
GoMerch a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom GoMerch v objeme 9 600 € z roku 2023. Najväčší objem je s odberateľom Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 9 600 € v 1 zmluve.
História firmy GoMerch
Dátum vzniku GoMerch je 24. 2. 2007, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné meno: Global Eco Trade, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/137852/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022326834
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 52 360 € · majetok 59 951 €
- Nový štatutár: Tibor JurisaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Global Eco Trade, s.r.o., odvtedy GoMerch s. r. o.
- Nový spoločník: Tibor JurisaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 9 600 €. Firma vznikla 24. 2. 2007.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 1 566 020 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GoMerch
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- poradenská činnosť v oblasti ekológie okrem integrovanej prevencie a kontroly znečisťovania životného prostredia
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti odpadov a výrobkov z nich
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t. vrátane prípojného vozidla
- marketingové služby
- výskum trhu a verejnej mienky
- reklamná a propagačná a inzertná činnosť
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom strojov, prístrojov a zaiadení
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Fotografické služby
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Keramická výroba
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Odevná výroba
- Textilná výroba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
GoMerch v odvetví veľkoobchod
GoMerch je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s odpadom a šrotom. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 139 348 € (15 039 závierok), GoMerch má 1 566 020 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 948 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GoMerch 161. z 934.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 30 965 €, polovica do 139 348 €, tri štvrtiny do 753 082 €; 10 % firiem má viac než 3 776 389 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 339 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 30 965 € |
| medián | 139 348 € |
| horný kvartil | 753 082 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 776 389 € |
| GoMerch | 1 566 020 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GoMerch
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GoMerch s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GoMerch | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 1 566 020 € | 139 348 € |
| 2023 | 2 162 218 € | 134 590 € |
| 2022 | 2 426 036 € | 133 142 € |
| 2021 | 2 883 945 € | 117 726 € |
| 2020 | 2 012 195 € | 111 877 € |
| 2019 | 700 150 € | 120 229 € |
| 2018 | — | 118 244 € |
| 2017 | — | 106 142 € |
| 2016 | 20 785 € | 97 867 € |
| 2015 | 71 546 € | 98 124 € |
| 2014 | 56 252 € | — |
| 2013 | 64 252 € | — |
| 2012 | 52 360 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| GoMerch | 1 566 020 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 116 722 € |
| medián kraja | 142 888 € |
| medián Slovenska | 139 348 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- C.A.F. spol. s r.o.Trnava · tržby 3 919 714 € (2025)
- ICEL, s.r.o.Ladomerská Vieska · tržby 3 912 593 € (2025)
- RiadIT s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 3 905 876 € (2019)
- DANUBIO FRUIT s. r. o.Galanta · tržby 3 902 166 € (2023)
- REMA TIP TOP INCO - SK, spol. s r.o.Ladomerská Vieska · tržby 3 900 889 € (2025)
- SLOVPAP SK s. r. o.Žilina · tržby 3 897 207 € (2025)
- PS STAVEBNINY, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 892 898 € (2025)
- T.G.B. Food Import - Export, s.r.o.Stropkov · tržby 3 891 404 € (2025)
- Sewon C&S, s. r. o.Trnava · tržby 3 882 350 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GoMerch, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo GoMerch: Bratislava - Staré Mesto
GoMerch sídli na adrese Bottova 2A, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 110 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
GoMerch: IČO, sídlo a základné údaje
GoMerch s. r. o. (IČO 36744034) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 24. 2. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Tibor Jurisa. Za rok 2024 sú v závierke tržby 1 566 020 € a výsledok hospodárenia +1 897 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s odpadom a šrotom (SK NACE 4687) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 24. 2. 2007 |
| Skoršie názvy | Global Eco Trade, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 11 822 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) GoMerch s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 1 566 020 €, typická firma odvetvia 139 348 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 15 039 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy GoMerch
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GoMerch
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GoMerch
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 12 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 671zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 13 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou37 zmlúv za 3 roky · 405 406 € · naposledy 23. 7. 2026Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja14 zmlúv za 3 roky · 26 429 € · naposledy 19. 5. 2025Obec Zohor10 zmlúv za 3 roky · 6 228 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 471 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Velamo s.r.o.GM company s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.77) v okrese Bratislava I
METAL & WASTE k. s.JY, s. r. o.BTS Technology, s.r.o.INTEGROUP, s.r.o.DE-S-PE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.