AUTOBAZAR.EU s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom
10 705 €tržby 2016 ▼ 99 %−3 676 €strata 2016zaniknutá 23. 8. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 8. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 030 450 €, výsledok hospodárenia 2 264 €
- 13 : tržby 1 044 602 €, výsledok hospodárenia 6 313 €
- 14 : tržby 1 062 147 €, výsledok hospodárenia 5 257 €
- 15 : tržby 903 567 €, výsledok hospodárenia -12 840 €
- 16 : tržby 10 705 €, výsledok hospodárenia -3 676 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -316 600 €
AUTOBAZAR.EU s.r.o. (IČO 36741922), sídlo Nové Mesto nad Váhom, je v registri zapísaná od 20. 2. 2007 do 23. 8. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci AUTOBAZAR.EU
osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 0 € | 0 € |
| 2013 | — | 0 € | 0 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci AUTOBAZAR.EU
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok AUTOBAZAR.EU
Za rok 2016 má AUTOBAZAR.EU v závierke tržby 10 705 €, o 98,8 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −3 676 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2014: 1 062 147 €.
Výkaz ziskov a strát AUTOBAZAR.EU
Najvyššie tržby: rok 2014, 1 062 147 €. Najnižšie: rok 2016, 10 705 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2017 | — |
| 2016 | 10 705 € |
| 2015 | 903 567 € |
| 2014 | 1 062 147 € |
| 2013 | 1 044 602 € |
| 2012 | 1 030 450 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: −319 282 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | −316 600 € |
| 2016 | −3 676 € |
| 2015 | −12 840 € |
| 2014 | 5 257 € |
| 2013 | 6 313 € |
| 2012 | 2 264 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AUTOBAZAR.EU
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −34,3 %, medián odvetvia +3,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AUTOBAZAR.EU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | — | +3,7 % |
| 2016 | −34,3 % | +3,7 % |
| 2015 | −1,4 % | +3,8 % |
| 2014 | +0,5 % | — |
| 2013 | +0,6 % | — |
| 2012 | +0,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2014 (+1,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2017 | — |
| 2016 | −98,8 % |
| 2015 | −14,9 % |
| 2014 | +1,7 % |
| 2013 | +1,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AUTOBAZAR.EU
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 127 €, vlastné imanie −216 664 € a záväzky 216 791 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 127 € | −216 664 € | 216 791 € |
| 2016 | 101 774 € | 99 936 € | 1 838 € |
| 2015 | 150 523 € | 103 612 € | 43 787 € |
| 2014 | 225 687 € | 116 452 € | 105 650 € |
| 2013 | 401 524 € | 111 196 € | 282 720 € |
| 2012 | 456 296 € | 104 883 € | 346 889 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AUTOBAZAR.EU (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | −316 600 € | 127 € | −216 664 € | 216 791 € | −23 € | — |
| 2016 | 10 705 € | −3 676 € | 101 774 € | 99 936 € | 1 838 € | −2 403 € | −34,3 % |
| 2015 | 903 567 € | −12 840 € | 150 523 € | 103 612 € | 43 787 € | −7 723 € | −1,4 % |
| 2014 | 1 062 147 € | 5 257 € | 225 687 € | 116 452 € | 105 650 € | 221 € | +0,5 % |
| 2013 | 1 044 602 € | 6 313 € | 401 524 € | 111 196 € | 282 720 € | 19 955 € | +0,6 % |
| 2012 | 1 030 450 € | 2 264 € | 456 296 € | 104 883 € | 346 889 € | 14 743 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí AUTOBAZAR.EU?
Peniaze od štátu: AUTOBAZAR.EU
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AUTOBAZAR.EU
Dátum vzniku AUTOBAZAR.EU je 20. 2. 2007. Skoršie obchodné meno: AUTOBAZAR.EU s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17546/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 030 450 € · majetok 456 296 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017Závierok máme 6.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Zmena názvuAUTOBAZAR.EU s.r.o → AUTOBAZAR.EU s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
AUTOBAZAR.EU v odvetví reklama a prieskum trhu
AUTOBAZAR.EU je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 37 467 € (4 942 závierok), AUTOBAZAR.EU má 10 705 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 163 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AUTOBAZAR.EU 38. z 43.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 409 €, polovica do 37 467 €, tri štvrtiny do 124 055 €; 10 % firiem má viac než 515 870 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 302 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 409 € |
| medián | 37 467 € |
| horný kvartil | 124 055 € |
| 10 % firiem má viac než | 515 870 € |
| AUTOBAZAR.EU | 10 705 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AUTOBAZAR.EU
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AUTOBAZAR.EU s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AUTOBAZAR.EU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | — | 38 067 € |
| 2016 | 10 705 € | 37 467 € |
| 2015 | 903 567 € | 36 369 € |
| 2014 | 1 062 147 € | — |
| 2013 | 1 044 602 € | — |
| 2012 | 1 030 450 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| AUTOBAZAR.EU | 10 705 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Mesto nad Váhom | 68 588 € |
| medián kraja | 37 998 € |
| medián Slovenska | 37 467 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NAFLEX s. r. o.Topoľčany · tržby 25 649 € (2025)
- MD Cor s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 25 640 € (2025)
- mardo-ski s. r. o.Budimír · tržby 25 624 € (2025)
- ALLWA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 25 622 € (2025)
- PICTUS s.r.o.Trnava · tržby 25 616 € (2025)
- bam.sk s. r. o.Budimír · tržby 25 606 € (2025)
- MKI Business s. r. o.Trenčín · tržby 25 605 € (2025)
- friendly media s. r. o.Hozelec · tržby 25 601 € (2025)
- Bratislava Consulting Group, s.r.o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 25 599 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AUTOBAZAR.EU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sídlo AUTOBAZAR.EU: Nové Mesto nad Váhom
AUTOBAZAR.EU sídli na adrese Kmeťova 18/1288, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 814 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
AUTOBAZAR.EU: IČO, sídlo a základné údaje
AUTOBAZAR.EU s.r.o. (IČO 36741922) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 20. 2. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 8. 2019, po 12 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 10 705 € a výsledok hospodárenia −3 676 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 73110 |
| Vznik | 20. 2. 2007 |
| Zánik | 23. 8. 2019 |
| Skoršie názvy | AUTOBAZAR.EU s.r.o. |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy AUTOBAZAR.EU
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AUTOBAZAR.EU
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AUTOBAZAR.EU
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 387 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 447 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Nové Mesto nad Váhom
LEOBEN CORPORATION s.r.o. v likvidáciiCool Transport & Logistic, s.r.o.Sparetronics s. r. o.ŠTÚDIO TEXO, spol. s r.o.GABACO s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.