ARGENIO s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Počítačové programovanie
840 €tržby 2025 ▼ 87 %−496 €strata 2025aktívna 19 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 2 231 €
- 13 : tržby 12 483 €, výsledok hospodárenia 320 €
- 14 : tržby 13 053 €, výsledok hospodárenia 1 901 €
- 15 : tržby 24 072 €, výsledok hospodárenia 1 583 €
- 16 : tržby 23 744 €, výsledok hospodárenia 2 057 €
- 17 : tržby 1 462 €, výsledok hospodárenia -2 099 €
- 18 : tržby 826 €, výsledok hospodárenia 72 €
- 19 : tržby 1 097 €, výsledok hospodárenia 23 €
- 20 : tržby 854 €, výsledok hospodárenia 188 €
- 21 : tržby 1 296 €, výsledok hospodárenia 594 €
- 22 : tržby 502 €, výsledok hospodárenia -352 €
- 23 : tržby 4 307 €, výsledok hospodárenia 2 055 €
- 24 : tržby 6 520 €, výsledok hospodárenia 3 281 €
- 25 : tržby 840 €, výsledok hospodárenia -496 €
ARGENIO s.r.o. (IČO 36733971) mala v roku 2025 tržby 840 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ARGENIO
V roku 2025 mala ARGENIO priemerne 1 zamestnanca.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ ARGENIO
Podľa Registra právnických osôb koná za ARGENIO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci ARGENIO
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Andrej Szolgay50,0 %
- Monika Szolgayová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Andrej Szolgayod 28. 1. 2010 | 3 319 € | 50,0 % |
| Monika Szolgayováod 28. 1. 2010 | 3 319 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ARGENIO
Za rok 2025 má ARGENIO v závierke tržby 840 €, o 87,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −496 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 24 072 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ARGENIO
Najvyššie tržby: rok 2015, 24 072 €. Najnižšie: rok 2022, 502 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 840 € |
| 2024 | 6 520 € |
| 2023 | 4 307 € |
| 2022 | 502 € |
| 2021 | 1 296 € |
| 2020 | 854 € |
| 2019 | 1 097 € |
| 2018 | 826 € |
| 2017 | 1 462 € |
| 2016 | 23 744 € |
| 2015 | 24 072 € |
| 2014 | 13 053 € |
| 2013 | 12 483 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 358 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −496 € |
| 2024 | 3 281 € |
| 2023 | 2 055 € |
| 2022 | −352 € |
| 2021 | 594 € |
| 2020 | 188 € |
| 2019 | 23 € |
| 2018 | 72 € |
| 2017 | −2 099 € |
| 2016 | 2 057 € |
| 2015 | 1 583 € |
| 2014 | 1 901 € |
| 2013 | 320 € |
| 2012 | 2 231 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ARGENIO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −59,0 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ARGENIO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −59,0 % | +19,3 % |
| 2024 | +50,3 % | +12,5 % |
| 2023 | +47,7 % | +10,7 % |
| 2022 | −70,1 % | +9,6 % |
| 2021 | +45,8 % | +9,4 % |
| 2020 | +22,0 % | +9,2 % |
| 2019 | +2,1 % | +6,5 % |
| 2018 | +8,7 % | +6,6 % |
| 2017 | — | +7,7 % |
| 2016 | +8,7 % | +7,9 % |
| 2015 | +6,6 % | +7,4 % |
| 2014 | +14,6 % | — |
| 2013 | +2,6 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+84,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −87,1 % |
| 2024 | +51,4 % |
| 2023 | +758,0 % |
| 2022 | −61,3 % |
| 2021 | +51,8 % |
| 2020 | −22,2 % |
| 2019 | +32,8 % |
| 2018 | −43,5 % |
| 2017 | −93,8 % |
| 2016 | −1,4 % |
| 2015 | +84,4 % |
| 2014 | +4,6 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ARGENIO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 23 611 €, vlastné imanie 22 871 € a záväzky 740 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 23 611 € | 22 871 € | 740 € |
| 2024 | 23 951 € | 23 367 € | 584 € |
| 2023 | 20 459 € | 20 086 € | 373 € |
| 2022 | 18 086 € | 18 031 € | 55 € |
| 2021 | 18 506 € | 18 382 € | 124 € |
| 2020 | 21 885 € | 17 788 € | 4 097 € |
| 2019 | 21 986 € | 17 600 € | 4 386 € |
| 2018 | 21 786 € | 17 577 € | 4 209 € |
| 2017 | 22 111 € | 17 505 € | 4 606 € |
| 2016 | 28 276 € | 19 604 € | 8 672 € |
| 2015 | 24 202 € | 17 547 € | 6 655 € |
| 2014 | 18 110 € | 15 964 € | 2 146 € |
| 2013 | 15 137 € | 14 064 € | 344 € |
| 2012 | 15 784 € | 13 743 € | 893 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ARGENIO (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 840 € | −496 € | 23 611 € | 22 871 € | 740 € | −69 € | −59,0 % |
| 2024 | 6 520 € | 3 281 € | 23 951 € | 23 367 € | 584 € | 3 976 € | +50,3 % |
| 2023 | 4 307 € | 2 055 € | 20 459 € | 20 086 € | 373 € | 2 440 € | +47,7 % |
| 2022 | 502 € | −352 € | 18 086 € | 18 031 € | 55 € | −276 € | −70,1 % |
| 2021 | 1 296 € | 594 € | 18 506 € | 18 382 € | 124 € | 702 € | +45,8 % |
| 2020 | 854 € | 188 € | 21 885 € | 17 788 € | 4 097 € | 272 € | +22,0 % |
| 2019 | 1 097 € | 23 € | 21 986 € | 17 600 € | 4 386 € | 121 € | +2,1 % |
| 2018 | 826 € | 72 € | 21 786 € | 17 577 € | 4 209 € | 167 € | +8,7 % |
| 2017 | 1 462 € | −2 099 € | 22 111 € | 17 505 € | 4 606 € | −871 € | −143,6 % |
| 2016 | 23 744 € | 2 057 € | 28 276 € | 19 604 € | 8 672 € | 3 094 € | +8,7 % |
| 2015 | 24 072 € | 1 583 € | 24 202 € | 17 547 € | 6 655 € | 2 456 € | +6,6 % |
| 2014 | 13 053 € | 1 901 € | 18 110 € | 15 964 € | 2 146 € | 2 529 € | +14,6 % |
| 2013 | 12 483 € | 320 € | 15 137 € | 14 064 € | 344 € | 508 € | +2,6 % |
| 2012 | — | 2 231 € | 15 784 € | 13 743 € | 893 € | 2 851 € | — |
Riziko: zaplatí ARGENIO?
Peniaze od štátu: ARGENIO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ARGENIO
Dátum vzniku ARGENIO je 3. 2. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44418/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 15 784 €
- Nový spoločník: Andrej SzolgaySpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2022322731 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 840 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ARGENIO
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/,
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/,
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná činnosť a marketing,
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- organizovanie spoločenských a kultúrnych podujatí,
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu,
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
- prenájom výpočtovej techniky, kancelárskej techniky, strojov a zariadení,
- organizovanie kurzov, školení, seminárov a konferencií v rozsahu voľnej živnosti,
- školiaca činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- zhotovovanie webových stránok,
- správa počítačových sietí,
- automatizované spracovanie dát,
- vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti,
- nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,
- leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- výroba, rozmnožovanie a nahrávanie zvukových a zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora,
- grafické práce podľa predlohy,
- kresličské práce,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
ARGENIO v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
ARGENIO je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), ARGENIO má 840 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 027 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ARGENIO 1 045. z 1 077.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| ARGENIO | 840 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ARGENIO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ARGENIO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ARGENIO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 840 € | 53 914 € |
| 2024 | 6 520 € | 50 067 € |
| 2023 | 4 307 € | 49 305 € |
| 2022 | 502 € | 48 720 € |
| 2021 | 1 296 € | 46 823 € |
| 2020 | 854 € | 45 727 € |
| 2019 | 1 097 € | 45 067 € |
| 2018 | 826 € | 43 684 € |
| 2017 | 1 462 € | 42 310 € |
| 2016 | 23 744 € | 41 376 € |
| 2015 | 24 072 € | 41 270 € |
| 2014 | 13 053 € | — |
| 2013 | 12 483 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ARGENIO | 840 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 59 395 € |
| medián kraja | 60 495 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- dob s.r.o.Žilina · tržby 2 073 € (2025)
- ovan s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 069 € (2025)
- Programex s.r.o.Nitra · tržby 2 055 € (2025)
- BLSH, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 050 € (2025)
- SD GOLD s. r. o.Nitra · tržby 2 045 € (2024)
- DEVITY Software s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 2 041 € (2025)
- Sky Continent SESenica · tržby 2 038 € (2025)
- iClub s.r.o.Štúrovo · tržby 2 028 € (2024)
- Guestlist s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 021 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ARGENIO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ARGENIO: Bratislava - Petržalka
ARGENIO sídli na adrese Fedinova 900/3, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
ARGENIO: IČO, sídlo a základné údaje
ARGENIO s.r.o. (IČO 36733971) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 3. 2. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Andrej Szolgay. Za rok 2025 sú v závierke tržby 840 € a výsledok hospodárenia −496 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 3. 2. 2007 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) ARGENIO s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 840 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy ARGENIO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ARGENIO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ARGENIO
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 316 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Asociácia waldorfských škôl a škôlokSilver Point s. r. o. v likvidácii
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava V
PIXEL FEDERATION, s.r.o.SOFTEC, spol. s r.o.SOFTIP, a. s.Unicorn Business Systems SK s. r. o.Vigour SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.