ZAPAGO s.r.o.
Veľká Mača
420 €tržby 2015−2 824 €strata 2015zaniknutá 6. 9. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 6. 9. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 30 352 €, výsledok hospodárenia -48 751 €
- 13 : tržby 37 652 €, výsledok hospodárenia -3 815 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 16 282 €
- 15 : tržby 420 €, výsledok hospodárenia -2 824 €
ZAPAGO s.r.o. (IČO 36732061), sídlo Veľká Mača, je v registri zapísaná od 31. 1. 2007 do 6. 9. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci ZAPAGO
osobné náklady v roku 2012 boli 15 533 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2012
- Mzdy 74 % 11 448 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 4 028 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2012 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Ľudia a vlastníci ZAPAGO
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok ZAPAGO
Za rok 2015 má ZAPAGO v závierke tržby 420 €, a výsledok hospodárenia −2 824 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 37 652 €.
Výkaz ziskov a strát ZAPAGO
Najvyššie tržby: rok 2013, 37 652 €. Najnižšie: rok 2015, 420 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 420 € |
| 2014 | — |
| 2013 | 37 652 € |
| 2012 | 30 352 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −39 108 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −2 824 € |
| 2014 | 16 282 € |
| 2013 | −3 815 € |
| 2012 | −48 751 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZAPAGO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 126 665 €, vlastné imanie −14 175 € a záväzky 140 840 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 126 665 € | −14 175 € | 140 840 € |
| 2014 | 307 092 € | −13 047 € | 320 139 € |
| 2013 | 322 545 € | −29 329 € | 351 874 € |
| 2012 | 257 205 € | −25 514 € | 282 719 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZAPAGO (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 420 € | −2 824 € | 126 665 € | −14 175 € | 140 840 € | −1 655 € | −672,4 % |
| 2014 | — | 16 282 € | 307 092 € | −13 047 € | 320 139 € | −18 421 € | — |
| 2013 | 37 652 € | −3 815 € | 322 545 € | −29 329 € | 351 874 € | 1 030 € | −10,1 % |
| 2012 | 30 352 € | −48 751 € | 257 205 € | −25 514 € | 282 719 € | 1 884 € | −160,6 % |
Riziko: zaplatí ZAPAGO?
ZAPAGO a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ZAPAGO z roku 2014.
História firmy ZAPAGO
Dátum vzniku ZAPAGO je 31. 1. 2007. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19561/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 30 352 € · majetok 257 205 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ LESY Slovenskej republiky, š. p.. Firma vznikla 31. 1. 2007.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 420 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
ZAPAGO v odvetví špecializované stavebné práce
ZAPAGO je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 71 979 € (7 671 závierok), ZAPAGO má 420 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 2 614 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZAPAGO 296. z 296.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 873 €, polovica do 71 979 €, tri štvrtiny do 264 353 €; 10 % firiem má viac než 825 818 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 000 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 873 € |
| medián | 71 979 € |
| horný kvartil | 264 353 € |
| 10 % firiem má viac než | 825 818 € |
| ZAPAGO | 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| ZAPAGO | 420 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 90 395 € |
| medián kraja | 74 432 € |
| medián Slovenska | 71 979 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- 247, s.r.o.Nové Zámky · tržby 1 024 € (2025)
- JaNaBa s. r. o.Stupné · tržby 1 010 € (2025)
- DSVP, s.r.o.Martin · tržby 1 000 € (2025)
- Baumajstri s. r. o.Dolná Streda · tržby 1 000 € (2025)
- Cresta Group s. r. o.Myjava · tržby 1 000 € (2025)
- HNL company, s. r. o.Košice - mestská časť Barca · tržby 1 000 € (2025)
- RS GreenTech s. r. o.Medzany · tržby 1 000 € (2025)
- AMPERplus s. r. o.Tulčík · tržby 1 000 € (2025)
- ROVIT s. r. o.Malá Lehota · tržby 1 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZAPAGO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZAPAGO: Veľká Mača
ZAPAGO sídli na adrese Gáňska 903, 925 32 Veľká Mača, okres Galanta. V obci Veľká Mača je 464 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Veľká Mača: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
ZAPAGO: IČO, sídlo a základné údaje
ZAPAGO s.r.o. (IČO 36732061) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľká Mača, okres Galanta. Dátum vzniku je 31. 1. 2007, zánik je v registri zapísaný ku dňu 6. 9. 2023, po 16 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 420 € a výsledok hospodárenia −2 824 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43120 |
| Vznik | 31. 1. 2007 |
| Zánik | 6. 9. 2023 |
| Obec | Veľká Mača |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy ZAPAGO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZAPAGO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZAPAGO
- Tendre120súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy71zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov500firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 208 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Veľká Mačatypický nepokrytý dopyt 84 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.996 zmlúv za 3 roky · 1 188 601 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny395 zmlúv za 3 roky · 7 399 472 € · naposledy 9. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever143 zmlúv za 3 roky · 3 134 559 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 073 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľká Mača
DEÁK food s.r.o.LINGUS, s.r.o.ŠTUKONZ s.r.o.FOPRODUKT, spol.sr.o.ff consulting, s.r.o.Všetky firmy v obci Veľká Mača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Galanta
PH Galanta s.r.o.HANES Trading s.r.o.NORDEN, s.r.o.FERDA-BAU s.r.o.Technology Concept s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.