VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DURIAN s. r. o.

Dolné Plachtince · Spracovanie a konečná úprava dreva

117 598 €tržby 2015−6 704 €strata 2015

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

117 598 €tržby 2015
−6 704 €strata 2015
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -670 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -679 €
  3. 15 : tržby 117 598 €, výsledok hospodárenia -6 704 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -742 €
  5. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -776 €
  6. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -889 €
  7. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -895 €
  8. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -981 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -990 €
  10. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 010 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 013 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 400 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 381 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DURIAN s. r. o. (IČO 36730556), sídlo Dolné Plachtince, je v registri zapísaná od 26. 1. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ DURIAN

Podľa Registra právnických osôb koná za DURIAN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločníci DURIAN

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch DURIAN
Podiely spoločníkov na vkladoch DURIAN Pascal Collin 90,0 %, Julien Jean Yves Guillon 10,0 %. Spolu 161 000 €. Pascal Collin: 144 900 €, 90,0 %Julien Jean Yves Guillon: 16 100 €, 10,0 %90,0 % najväčší podiel
  • Pascal Collin90,0 %
  • Julien Jean Yves Guillon10,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Pascal Collinod 28. 9. 2022 144 900 €90,0 %
Julien Jean Yves Guillonod 28. 9. 2022 16 100 €10,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DURIAN

Za rok 2015 má DURIAN v závierke tržby 117 598 €, a výsledok hospodárenia −6 704 €.

Tržby 2015118 tis. €
Výsledok hospodárenia 2015−6 704 €strata
Majetok (aktíva) 2025160 tis. €
Vlastné imanie 2025149 tis. €
Záväzky 202511 tis. €6,9 % majetku
Zisková marža 2015−5,7 %medián odvetvia +1,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−18 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát DURIAN

Súvaha DURIAN

Všetky čísla zo závierok DURIAN (13 rokov)
Čísla zo závierok DURIAN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−1 381 €160 047 €149 003 €11 044 €——
2024—−1 400 €160 089 €150 384 €9 705 €——
2023—−1 013 €160 099 €151 784 €8 315 €——
2022—−1 010 €162 031 €154 716 €7 315 €——
2021—−990 €162 241 €155 726 €6 515 €——
2020—−981 €162 230 €156 716 €5 514 €——
2019—−895 €162 212 €157 697 €4 515 €——
2018—−889 €162 207 €158 592 €3 615 €——
2017—−776 €161 696 €159 481 €2 215 €——
2016—−742 €161 142 €160 258 €884 €——
2015117 598 €−6 704 €167 246 €152 237 €15 009 €−5 899 €−5,7 %
2014—−679 €160 221 €158 941 €1 280 €——
2013—−670 €160 219 €159 619 €600 €——

Riziko: zaplatí DURIAN?

Peniaze od štátu: DURIAN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DURIAN

Dátum vzniku DURIAN je 26. 1. 2007, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné meno: LAVENIR s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/12582/S
  2. Nový štatutár: Julien Jean Yves GuillonKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým LAVENIR s. r. o., odvtedy DURIAN s. r. o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 160 219 €
  5. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2015 firma vykázala 117 598 €.
  6. Nový spoločník: Pascal CollinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DURIAN

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • úprava interiérov
  • výroba jednoduchých výrobkov z dreva
  • osadzovanie stavebno - stolárskych výrobkov (okien a dverí do drevených rámov)
  • výroba drevených obalov, paliet, guľatiny, latkové spracovanie
  • piliarska výroba, porez dreva, hobľovanie, impregnovanie dreva
  • výmena a osadzovanie okien, osádrovanie parapetov bez úpravy stavebných otvorov
  • sprostredkovanie obchodu a služieb
  • sušenie dreva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

DURIAN v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

DURIAN je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť spracovanie a konečná úprava dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 57 542 € (1 740 závierok), DURIAN má 117 598 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 97 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DURIAN 14. z 28.

V odvetví v okrese Veľký Krtíš97aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 740Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia58 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+1,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DURIAN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Veľký Krtíš ›

Sídlo DURIAN: Dolné Plachtince

DURIAN sídli na adrese 425, 991 24 Dolné Plachtince, okres Veľký Krtíš. V obci Dolné Plachtince je 79 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 788. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dolné Plachtince79aktívnych
Subjektov v okrese Veľký Krtíš5 788aktívnych
V tom istom odvetví97okres Veľký Krtíš
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Dolné Plachtince: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›

DURIAN: IČO, sídlo a základné údaje

DURIAN s. r. o. (IČO 36730556) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolné Plachtince, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 26. 1. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Julien Jean Yves Guillon. Za rok 2015 sú v závierke tržby 117 598 € a výsledok hospodárenia −6 704 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSpracovanie a konečná úprava dreva (SK NACE 1612)
Základné imanie161 000 €
Vznik26. 1. 2007
Skoršie názvyLAVENIR s. r. o.
ObecDolné Plachtince
OkresOkres Veľký Krtíš
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) DURIAN s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 117 598 €, typická firma odvetvia 57 542 €, čo je 2,0-násobok mediánu (medián z 1 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›

Sieť prepojení firmy DURIAN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DURIAN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DURIAN

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 15 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 250 tis. €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Dolné Plachtince

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LAVENIRE s.r.o.J&N CONCEPT s. r. o.J&N PROMONT s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Dolné Plachtince

AGRODRUŽSTVO PríbelceZváračská Dieľňa Kvaček s. r. o.DPFB s.r.o.Annamaria n. o.MULT-MONT s.r.o.Všetky firmy v obci Dolné Plachtince ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Veľký Krtíš

DOS SLOVAKIA, s.r.o.RINO SK, s.r.o.EXCELENT, s.r.o.EF TRADE s.r.o.VIXON s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk