VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ERENES, s.r.o.

Močenok · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

883 €tržby 2017−448 €strata 2017

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

883 €tržby 2017
−448 €strata 2017
  1. 12 : tržby 2 903 €, výsledok hospodárenia -976 €
  2. 13 : tržby 2 257 €, výsledok hospodárenia 5 661 €
  3. 14 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 2 864 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  6. 17 : tržby 883 €, výsledok hospodárenia -448 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ERENES, s.r.o. (IČO 36728471), sídlo Močenok, je v registri zapísaná od 23. 1. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ ERENES

Podľa Registra právnických osôb koná za ERENES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník ERENES

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ERENES
Podiely spoločníkov na vkladoch ERENES Richard Svitač 100,0 %. Spolu 6 640 €. Richard Svitač: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Richard Svitač100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Richard Svitačod 23. 12. 2017 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ERENES

Za rok 2017 má ERENES v závierke tržby 883 €, a výsledok hospodárenia −448 €. Závierky máme za 6 rokov (2012 až 2017), najvyššie tržby sú z roku 2012: 2 903 €.

Tržby 2017883 €
Výsledok hospodárenia 2017−448 €strata
Majetok (aktíva) 20177 966 €
Vlastné imanie 20176 037 €
Záväzky 20171 929 €24,2 % majetku
Pridaná hodnota 2017401 €
Zisková marža 2017−50,7 %medián odvetvia +7,1 %
Súčet výsledkov za 6 rokov6 141 €2012 až 2017

Výkaz ziskov a strát ERENES

Súvaha ERENES

Všetky čísla zo závierok ERENES (6 rokov)
Čísla zo závierok ERENES po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2017883 €−448 €7 966 €6 037 €1 929 €401 €−50,7 %
2016—−480 €7 925 €6 485 €1 440 €——
2015—−480 €7 925 €6 965 €960 €——
20142 500 €2 864 €7 925 €7 445 €480 €2 112 €+114,6 %
20132 257 €5 661 €7 580 €4 580 €3 000 €1 745 €+250,8 %
20122 903 €−976 €6 519 €−1 081 €7 600 €512 €−33,6 %

Riziko: zaplatí ERENES?

Peniaze od štátu: ERENES

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ERENES

Dátum vzniku ERENES je 23. 1. 2007, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné meno: ERBAU Building, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19520/T
  2. Nový štatutár: Richard SvitačKonateľ
  3. Nový spoločník: Richard SvitačSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 903 € · majetok 6 519 €
  5. Zmena obchodného menaPredtým ERBAU Building, spol. s r.o., odvtedy ERENES, s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ERENES

  • zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov
  • demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavby
  • maliarske a natierčské práce
  • lešenárske práce
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo v stavebníctve
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom motorových vozidiel, strojov a prístrojov
  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
  • organizovanie kurzov, školení, prednášok, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • prekladateľské a tlmočnícke služby v jazykoch: anglický, nemecký, francúzsky, španielsky, maďarský, ruský, taliansky, poľský, portugalský
  • reklamná a propagačná činnosť
  • upratovacie práce
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností - realitná činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

ERENES v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

ERENES je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 46 178 € (5 698 závierok), ERENES má 883 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 286 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ERENES 55. z 55.

V odvetví v okrese Šaľa286aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 698Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+7,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ERENES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Šaľa ›

Sídlo ERENES: Močenok

ERENES sídli na adrese Cintorínska 964/20, 951 31 Močenok, okres Šaľa. V obci Močenok je 643 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 690.

Subjektov v obci Močenok643aktívnych
Subjektov v okrese Šaľa7 690aktívnych
V tom istom odvetví286okres Šaľa

Močenok: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›

ERENES: IČO, sídlo a základné údaje

ERENES, s.r.o. (IČO 36728471) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Močenok, okres Šaľa. Dátum vzniku je 23. 1. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Richard Svitač. Za rok 2017 sú v závierke tržby 883 € a výsledok hospodárenia −448 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie6 640 €
Vznik23. 1. 2007
Skoršie názvyERBAU Building, spol. s r.o.
ObecMočenok
OkresOkres Šaľa
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) ERENES, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 883 €, typická firma odvetvia 46 178 € (medián z 5 698 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Šaľa ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Šaľa ›

Sieť prepojení firmy ERENES

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ERENES

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ERENES

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 109 tis. €
  • Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov108firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Močenoktypický nepokrytý dopyt 198 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Močenok

Poľnohospodárske družstvo MočenokBT installation s.r.o.L.B.C-SLOVAKIA, s.r.o.Pekamo, s.r.o.DOPA - Servis, s.r.o.Všetky firmy v obci Močenok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Šaľa

Lion Group SK s.r.o.EXPRO, s.r.o.VISIA, s.r.o.DENMAR s.r.o.FBB - ELECTRIC s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk