AT Partners Group, s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk
AT Partners Group, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
AT Partners Group, s.r.o. (IČO 36726656), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 18. 1. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ AT Partners Group
Podľa Registra právnických osôb koná za AT Partners Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník AT Partners Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok AT Partners Group
Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát AT Partners Group
Zisk v 13 rokoch, strata v 0 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 369 879 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 43 120 € |
| 2024 | 43 187 € |
| 2023 | 38 748 € |
| 2022 | 7 256 € |
| 2021 | 4 495 € |
| 2020 | 20 740 € |
| 2019 | 7 531 € |
| 2018 | 50 173 € |
| 2017 | 35 701 € |
| 2016 | 31 019 € |
| 2015 | 24 931 € |
| 2014 | 27 359 € |
| 2013 | 35 619 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AT Partners Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 388 198 €, vlastné imanie 388 198 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 388 198 € | 388 198 € | — |
| 2024 | 354 216 € | 345 078 € | 9 138 € |
| 2023 | 314 319 € | 301 891 € | 12 428 € |
| 2022 | 263 143 € | 263 143 € | — |
| 2021 | 255 887 € | 255 887 € | — |
| 2020 | 251 392 € | 251 392 € | — |
| 2019 | 234 164 € | 230 651 € | 3 513 € |
| 2018 | 275 016 € | 273 294 € | 1 722 € |
| 2017 | 224 512 € | 223 121 € | 1 391 € |
| 2016 | 192 148 € | 187 419 € | 4 729 € |
| 2015 | 156 400 € | 156 400 € | — |
| 2014 | 131 470 € | 131 470 € | — |
| 2013 | 128 860 € | 104 110 € | 24 750 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AT Partners Group (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 43 120 € | 388 198 € | 388 198 € | — | — | — |
| 2024 | — | 43 187 € | 354 216 € | 345 078 € | 9 138 € | — | — |
| 2023 | — | 38 748 € | 314 319 € | 301 891 € | 12 428 € | — | — |
| 2022 | — | 7 256 € | 263 143 € | 263 143 € | — | — | — |
| 2021 | — | 4 495 € | 255 887 € | 255 887 € | — | — | — |
| 2020 | — | 20 740 € | 251 392 € | 251 392 € | — | — | — |
| 2019 | — | 7 531 € | 234 164 € | 230 651 € | 3 513 € | — | — |
| 2018 | — | 50 173 € | 275 016 € | 273 294 € | 1 722 € | — | — |
| 2017 | — | 35 701 € | 224 512 € | 223 121 € | 1 391 € | — | — |
| 2016 | — | 31 019 € | 192 148 € | 187 419 € | 4 729 € | — | — |
| 2015 | — | 24 931 € | 156 400 € | 156 400 € | — | — | — |
| 2014 | — | 27 359 € | 131 470 € | 131 470 € | — | — | — |
| 2013 | — | 35 619 € | 128 860 € | 104 110 € | 24 750 € | — | — |
Riziko: zaplatí AT Partners Group?
Peniaze od štátu: AT Partners Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AT Partners Group
Dátum vzniku AT Partners Group je 18. 1. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44147/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 128 860 €
- Nový spoločník: Ing. Marián AugustínSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AT Partners Group
- vedenie účtovníctva,
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
- činnosť účtovných poradcov,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
AT Partners Group v odvetví právne a účtovnícke činnosti
AT Partners Group je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 342 aktívnych subjektov.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo AT Partners Group: Bratislava - Nové Mesto
AT Partners Group sídli na adrese Stromová 54, 831 01 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
AT Partners Group: IČO, sídlo a základné údaje
AT Partners Group, s.r.o. (IČO 36726656) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 18. 1. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Marián Augustín.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 18. 1. 2007 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy AT Partners Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AT Partners Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AT Partners Group
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 270 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 606 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AT Partners, k.s.AT Partners Investments s. r. o.AT Partners Audit s.r.o.WEWAY s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava III
Mondelez European Business Services Centre…KONE Business Services, s.r.o.DaneTax, s. r. o.LO2 s. r. o.SATH Consulting s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.