VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LEDTON SLOVAKIA s.r.o.

Banská Bystrica · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

2 500 €tržby 2016+1 959 €zisk 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 500 €tržby 2016
+1 959 €zisk 2016
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -39 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -53 €
  3. 14 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 909 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 079 €
  5. 16 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 959 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -552 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -90 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -50 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -43 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -43 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -57 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -90 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -442 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -447 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LEDTON SLOVAKIA s.r.o. (IČO 36720755), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 4. 1. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LEDTON SLOVAKIA

V roku 2025 mala LEDTON SLOVAKIA priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ LEDTON SLOVAKIA

Podľa Registra právnických osôb koná za LEDTON SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločník LEDTON SLOVAKIA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch LEDTON SLOVAKIA
Podiely spoločníkov na vkladoch LEDTON SLOVAKIA Anton Penov 100,0 %. Spolu 6 640 €. Anton Penov: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Anton Penov100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Anton Penovod 3. 3. 2012 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LEDTON SLOVAKIA

Za rok 2016 má LEDTON SLOVAKIA v závierke tržby 2 500 €, a výsledok hospodárenia +1 959 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 2 500 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20162 500 €
Výsledok hospodárenia 20161 959 €zisk
Majetok (aktíva) 20257 904 €
Vlastné imanie 20257 564 €
Záväzky 2025340 €4,3 % majetku
Zisková marža 2016+78,4 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 14 rokov883 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát LEDTON SLOVAKIA

Súvaha LEDTON SLOVAKIA

Všetky čísla zo závierok LEDTON SLOVAKIA (14 rokov)
Čísla zo závierok LEDTON SLOVAKIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−447 €7 904 €7 564 €340 €——
2024—−442 €8 350 €8 010 €340 €−6 €—
2023—−90 €8 452 €8 452 €———
2022—−57 €8 542 €8 542 €———
2021—−43 €8 599 €8 599 €———
2020—−43 €8 642 €8 642 €———
2019—−50 €8 686 €8 686 €———
2018—−90 €8 735 €8 735 €—−2 €—
2017—−552 €9 306 €8 826 €480 €−2 €—
20162 500 €1 959 €9 858 €9 378 €480 €2 500 €+78,4 %
2015—−1 079 €47 897 €7 417 €40 480 €−2 €—
20142 500 €1 909 €88 982 €8 444 €80 538 €2 500 €+76,4 %
2013—−53 €86 535 €6 587 €80 000 €——
2012—−39 €86 588 €6 601 €80 000 €——

Riziko: zaplatí LEDTON SLOVAKIA?

Peniaze od štátu: LEDTON SLOVAKIA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LEDTON SLOVAKIA

Dátum vzniku LEDTON SLOVAKIA je 4. 1. 2007, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné mená: Levočská správcovská spoločnosť, s.r.o., NaP Consult s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16886/S
  2. Nový štatutár: Peter PenovKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým Levočská správcovská spoločnosť, s.r.o., odvtedy NaP Consult s. r. o.
  4. Zmena obchodného menaPredtým NaP Consult s. r. o., odvtedy LEDTON SLOVAKIA s.r.o.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 86 588 €
  6. Nový spoločník: Anton PenovSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LEDTON SLOVAKIA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu,
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom - obstarávateľská činnosť,
  • poskytovanie ubytovania v rozsahu voľnej živnosti - penzión, ubytovňa,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

LEDTON SLOVAKIA v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

LEDTON SLOVAKIA je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 41 407 € (10 259 závierok), LEDTON SLOVAKIA má 2 500 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 311 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LEDTON SLOVAKIA 629. z 689.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 311aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 259Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LEDTON SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo LEDTON SLOVAKIA: Banská Bystrica

LEDTON SLOVAKIA sídli na adrese Horná 59, 974 00 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 489 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 822.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 489aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 822aktívnych
V tom istom odvetví1 311okres Banská Bystrica

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

LEDTON SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje

LEDTON SLOVAKIA s.r.o. (IČO 36720755) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 4. 1. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Peter Penov. Za rok 2016 sú v závierke tržby 2 500 € a výsledok hospodárenia +1 959 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Základné imanie6 640 €
Vznik4. 1. 2007
Skoršie názvyLevočská správcovská spoločnosť, s.r.o.
NaP Consult s. r. o.
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) LEDTON SLOVAKIA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 2 500 €, typická firma odvetvia 41 407 € (medián z 10 259 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy LEDTON SLOVAKIA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LEDTON SLOVAKIA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LEDTON SLOVAKIA

  • Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy437zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 310 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TTAP, s.r.o.APP, s.r.o.BBC development, s. r. o.Golden Falcon Company spol. s r. o.LTTP s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Banská Bystrica

MFK Dukla Banská Bystrica a.s.Stavebné bytové družstvo Banská BystricaALFIL s. r. o.RIHAL SK, s. r. o.IS Slovensko, k. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk