SANAMEDO, s.r.o.
Žilina · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
1 911 820 €tržby 2025 ▲ 5 %+866 858 €zisk 2025aktívna 19 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 492 283 €, výsledok hospodárenia 57 435 €
- 13 : tržby 167 964 €, výsledok hospodárenia -2 660 €
- 14 : tržby 195 393 €, výsledok hospodárenia 2 457 €
- 15 : tržby 123 807 €, výsledok hospodárenia -60 977 €
- 16 : tržby 326 189 €, výsledok hospodárenia 88 050 €
- 17 : tržby 411 599 €, výsledok hospodárenia 114 303 €
- 18 : tržby 461 471 €, výsledok hospodárenia 118 539 €
- 19 : tržby 591 241 €, výsledok hospodárenia 154 592 €
- 20 : tržby 677 315 €, výsledok hospodárenia 131 178 €
- 21 : tržby 1 018 566 €, výsledok hospodárenia 388 740 €
- 22 : tržby 1 043 485 €, výsledok hospodárenia 232 098 €
- 23 : tržby 1 479 146 €, výsledok hospodárenia 400 957 €
- 24 : tržby 1 817 040 €, výsledok hospodárenia 359 441 €
- 25 : tržby 1 911 820 €, výsledok hospodárenia 866 858 €
SANAMEDO, s.r.o. (IČO 36717151) mala v roku 2025 tržby 1 911 820 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SANAMEDO
V roku 2025 mala SANAMEDO priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 120 826 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 726 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Žilina bola v roku 2025 1 654 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 120 826 € | 87 165 € |
| 2024 | 10 | 125 861 € | 92 624 € |
| 2023 | 10 | 109 822 € | 80 584 € |
| 2022 | 10 | 67 767 € | 49 884 € |
| 2021 | 13 | 71 154 € | 53 224 € |
| 2020 | — | 58 823 € | — |
| 2019 | — | 87 122 € | — |
| 2018 | — | 72 461 € | — |
| 2017 | — | 58 721 € | — |
| 2016 | — | 41 197 € | — |
| 2015 | — | 34 130 € | — |
| 2014 | — | 31 756 € | 23 242 € |
| 2013 | — | 35 082 € | 25 711 € |
| 2012 | — | 62 164 € | 48 936 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- SANAMEDO, mzdové náklady na zamestnanca726 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Žilina1 654 €
- Všetky odvetvia v okrese Žilina1 900 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 72 % 87 165 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 29 002 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ SANAMEDO
Podľa Registra právnických osôb koná za SANAMEDO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník SANAMEDO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Juraj Rovnianek100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Juraj Rovnianekod 19. 1. 2022 | 182 540 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SANAMEDO
Za rok 2025 má SANAMEDO v závierke tržby 1 911 820 €, o 5,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +866 858 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 911 820 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 232 900 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SANAMEDO
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 911 820 €. Najnižšie: rok 2015, 123 807 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 911 820 € |
| 2024 | 1 817 040 € |
| 2023 | 1 479 146 € |
| 2022 | 1 043 485 € |
| 2021 | 1 018 566 € |
| 2020 | 677 315 € |
| 2019 | 591 241 € |
| 2018 | 461 471 € |
| 2017 | 411 599 € |
| 2016 | 326 189 € |
| 2015 | 123 807 € |
| 2014 | 195 393 € |
| 2013 | 167 964 € |
| 2012 | 492 283 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 851 011 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 866 858 € |
| 2024 | 359 441 € |
| 2023 | 400 957 € |
| 2022 | 232 098 € |
| 2021 | 388 740 € |
| 2020 | 131 178 € |
| 2019 | 154 592 € |
| 2018 | 118 539 € |
| 2017 | 114 303 € |
| 2016 | 88 050 € |
| 2015 | −60 977 € |
| 2014 | 2 457 € |
| 2013 | −2 660 € |
| 2012 | 57 435 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SANAMEDO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +45,3 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SANAMEDO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +45,3 % | +2,4 % |
| 2024 | +19,8 % | +2,3 % |
| 2023 | +27,1 % | +1,9 % |
| 2022 | +22,2 % | +2,1 % |
| 2021 | +38,2 % | +2,0 % |
| 2020 | +19,4 % | +1,6 % |
| 2019 | +26,1 % | +1,5 % |
| 2018 | +25,7 % | +1,6 % |
| 2017 | +27,8 % | +2,2 % |
| 2016 | +27,0 % | +2,0 % |
| 2015 | −49,3 % | +1,7 % |
| 2014 | +1,3 % | — |
| 2013 | −1,6 % | — |
| 2012 | +11,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 11 z 13 rokov, najviac v roku 2016 (+163,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +5,2 % |
| 2024 | +22,8 % |
| 2023 | +41,8 % |
| 2022 | +2,4 % |
| 2021 | +50,4 % |
| 2020 | +14,6 % |
| 2019 | +28,1 % |
| 2018 | +12,1 % |
| 2017 | +26,2 % |
| 2016 | +163,5 % |
| 2015 | −36,6 % |
| 2014 | +16,3 % |
| 2013 | −65,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SANAMEDO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 982 273 €, vlastné imanie 1 618 770 € a záväzky 363 503 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 982 273 € | 1 618 770 € | 363 503 € |
| 2024 | 1 207 074 € | 1 044 866 € | 162 208 € |
| 2023 | 1 175 179 € | 997 904 € | 177 275 € |
| 2022 | 1 031 843 € | 904 298 € | 127 545 € |
| 2021 | 1 206 384 € | 1 059 755 € | 146 629 € |
| 2020 | 817 580 € | 671 014 € | 146 566 € |
| 2019 | 683 099 € | 539 034 € | 144 065 € |
| 2018 | 558 255 € | 384 859 € | 173 396 € |
| 2017 | 408 969 € | 266 320 € | 142 649 € |
| 2016 | 338 993 € | 152 017 € | 186 976 € |
| 2015 | 154 502 € | 63 967 € | 90 535 € |
| 2014 | 243 666 € | 124 944 € | 118 722 € |
| 2013 | 224 952 € | 122 487 € | 102 465 € |
| 2012 | 300 030 € | 125 146 € | 174 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SANAMEDO (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 911 820 € | 866 858 € | 1 982 273 € | 1 618 770 € | 363 503 € | 1 469 142 € | +45,3 % |
| 2024 | 1 817 040 € | 359 441 € | 1 207 074 € | 1 044 866 € | 162 208 € | 1 115 449 € | +19,8 % |
| 2023 | 1 479 146 € | 400 957 € | 1 175 179 € | 997 904 € | 177 275 € | 928 265 € | +27,1 % |
| 2022 | 1 043 485 € | 232 098 € | 1 031 843 € | 904 298 € | 127 545 € | 569 342 € | +22,2 % |
| 2021 | 1 018 566 € | 388 740 € | 1 206 384 € | 1 059 755 € | 146 629 € | 739 614 € | +38,2 % |
| 2020 | 677 315 € | 131 178 € | 817 580 € | 671 014 € | 146 566 € | 370 068 € | +19,4 % |
| 2019 | 591 241 € | 154 592 € | 683 099 € | 539 034 € | 144 065 € | 366 451 € | +26,1 % |
| 2018 | 461 471 € | 118 539 € | 558 255 € | 384 859 € | 173 396 € | 281 276 € | +25,7 % |
| 2017 | 411 599 € | 114 303 € | 408 969 € | 266 320 € | 142 649 € | 248 043 € | +27,8 % |
| 2016 | 326 189 € | 88 050 € | 338 993 € | 152 017 € | 186 976 € | 177 881 € | +27,0 % |
| 2015 | 123 807 € | −60 977 € | 154 502 € | 63 967 € | 90 535 € | 21 779 € | −49,3 % |
| 2014 | 195 393 € | 2 457 € | 243 666 € | 124 944 € | 118 722 € | 52 234 € | +1,3 % |
| 2013 | 167 964 € | −2 660 € | 224 952 € | 122 487 € | 102 465 € | 48 724 € | −1,6 % |
| 2012 | 492 283 € | 57 435 € | 300 030 € | 125 146 € | 174 884 € | 141 891 € | +11,7 % |
Riziko: zaplatí SANAMEDO?
SANAMEDO a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom SANAMEDO v objeme 1 016 724 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.: 548 434 € v 5 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 360 516 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 159 358 € |
| 2025 | 2 | 112 311 € |
| 2024 | 2 | 154 346 € |
| 2023 | 3 | 360 516 € |
| 2022 | 1 | 80 781 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2018 | 1 | 123 270 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2012 | 1 | 26 141 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy SANAMEDO
Dátum vzniku SANAMEDO je 22. 12. 2006, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/18427/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022298432
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina, hodnota zmluvy 26 141 €. Firma vznikla 22. 12. 2006.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 492 283 € · majetok 300 030 €
- Nový spoločník: Juraj RovnianekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 206 567 €Objednávateľ Dolnooravská nemocnica s poliklinikou MUDr. L. Nádaši - Jégého Dolný Kubín. Rámcová dohoda č. 1/2023/PO
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 911 820 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SANAMEDO
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
SANAMEDO v odvetví veľkoobchod
SANAMEDO je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), SANAMEDO má 1 911 820 €, čo je 14-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 710 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SANAMEDO 105. z 677.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| SANAMEDO | 1 911 820 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SANAMEDO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SANAMEDO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SANAMEDO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 911 820 € | 139 070 € |
| 2024 | 1 817 040 € | 139 431 € |
| 2023 | 1 479 146 € | 134 713 € |
| 2022 | 1 043 485 € | 133 387 € |
| 2021 | 1 018 566 € | 117 770 € |
| 2020 | 677 315 € | 112 044 € |
| 2019 | 591 241 € | 120 438 € |
| 2018 | 461 471 € | 118 275 € |
| 2017 | 411 599 € | 106 248 € |
| 2016 | 326 189 € | 97 883 € |
| 2015 | 123 807 € | 98 123 € |
| 2014 | 195 393 € | — |
| 2013 | 167 964 € | — |
| 2012 | 492 283 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SANAMEDO | 1 911 820 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 139 665 € |
| medián kraja | 140 800 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VINEX, spol. s r.o.Lužianky · tržby 4 517 932 € (2025)
- ŠPED - ELIT, s.r.o.Zvolen · tržby 4 517 672 € (2025)
- ELECOM s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 4 516 439 € (2025)
- FIRN elektro s.r.o.Žilina · tržby 4 505 131 € (2025)
- AFF V4 food company s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 4 497 635 € (2021)
- AKROM SK s. r. o.Malinovo · tržby 4 494 687 € (2025)
- TrueOne, s.r.o.Čadca · tržby 4 492 345 € (2025)
- LUSJA, s.r.o.Ružomberok · tržby 4 475 279 € (2025)
- Stamen s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 4 474 823 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SANAMEDO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SANAMEDO: Žilina
SANAMEDO sídli na adrese Rosinská cesta 12, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
SANAMEDO: IČO, sídlo a základné údaje
SANAMEDO, s.r.o. (IČO 36717151) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 22. 12. 2006, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Juraj Rovnianek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 911 820 € a výsledok hospodárenia +866 858 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618) |
| Základné imanie | 182 540 € |
| Vznik | 22. 12. 2006 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 232 900 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) SANAMEDO, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 911 820 €, typická firma odvetvia 139 070 €, čo je 14-násobok mediánu (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy SANAMEDO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SANAMEDO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SANAMEDO
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy69zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 600 €
- Výhry konkurentov181firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava319 zmlúv za 3 roky · 4 521 087 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.203 zmlúv za 3 roky · 93 206 € · naposledy 25. 9. 2026Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach80 zmlúv za 3 roky · 2 061 751 € · naposledy 18. 8. 2026 Všetkých 1 291 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Žilina
LAPECH, s. r. o.FLORASYSTEM, s.r.o.Rinoparts s.r.o.BÔRY, s.r.o.M & P, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.