Bedop, s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
62 829 €tržby 2025 ▼ 19 %+11 151 €zisk 2025aktívna 19 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 188 660 €, výsledok hospodárenia 19 792 €
- 13 : tržby 233 397 €, výsledok hospodárenia 21 251 €
- 14 : tržby 178 546 €, výsledok hospodárenia 40 056 €
- 15 : tržby 137 719 €, výsledok hospodárenia 36 852 €
- 16 : tržby 105 133 €, výsledok hospodárenia 33 123 €
- 17 : tržby 115 621 €, výsledok hospodárenia 26 265 €
- 18 : tržby 125 095 €, výsledok hospodárenia 33 738 €
- 19 : tržby 118 210 €, výsledok hospodárenia 29 209 €
- 20 : tržby 100 717 €, výsledok hospodárenia 20 372 €
- 21 : tržby 92 675 €, výsledok hospodárenia 16 205 €
- 22 : tržby 91 075 €, výsledok hospodárenia 25 031 €
- 23 : tržby 74 550 €, výsledok hospodárenia 23 168 €
- 24 : tržby 78 000 €, výsledok hospodárenia 15 211 €
- 25 : tržby 62 829 €, výsledok hospodárenia 11 151 €
Bedop, s.r.o. (IČO 36714241) mala v roku 2025 tržby 62 829 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bedop
V roku 2025 mala Bedop priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 15 195 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 310 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V bola v roku 2025 2 622 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 15 195 € | — |
| 2024 | — | 20 160 € | — |
| 2023 | — | 22 497 € | — |
| 2022 | — | 23 503 € | — |
| 2021 | — | 23 563 € | — |
| 2020 | — | 22 429 € | — |
| 2019 | — | 18 538 € | — |
| 2018 | — | 26 486 € | — |
| 2017 | — | 25 839 € | — |
| 2016 | — | 18 254 € | — |
| 2015 | — | 34 878 € | — |
| 2014 | — | 43 630 € | — |
| 2013 | — | 51 789 € | 37 408 € |
| 2012 | — | 50 328 € | 36 910 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Bedop, odhad zo závierky310 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V2 622 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava V2 375 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 137 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Bedop
Podľa Registra právnických osôb koná za Bedop 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Bedop
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Bedop
Za rok 2025 má Bedop v závierke tržby 62 829 €, o 19,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 151 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 233 397 €.
Výkaz ziskov a strát Bedop
Najvyššie tržby: rok 2013, 233 397 €. Najnižšie: rok 2025, 62 829 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 62 829 € |
| 2024 | 78 000 € |
| 2023 | 74 550 € |
| 2022 | 91 075 € |
| 2021 | 92 675 € |
| 2020 | 100 717 € |
| 2019 | 118 210 € |
| 2018 | 125 095 € |
| 2017 | 115 621 € |
| 2016 | 105 133 € |
| 2015 | 137 719 € |
| 2014 | 178 546 € |
| 2013 | 233 397 € |
| 2012 | 188 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 351 424 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 151 € |
| 2024 | 15 211 € |
| 2023 | 23 168 € |
| 2022 | 25 031 € |
| 2021 | 16 205 € |
| 2020 | 20 372 € |
| 2019 | 29 209 € |
| 2018 | 33 738 € |
| 2017 | 26 265 € |
| 2016 | 33 123 € |
| 2015 | 36 852 € |
| 2014 | 40 056 € |
| 2013 | 21 251 € |
| 2012 | 19 792 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bedop
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,7 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bedop | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +17,7 % | +10,2 % |
| 2024 | +19,5 % | +6,5 % |
| 2023 | +31,1 % | +4,8 % |
| 2022 | +27,5 % | +4,2 % |
| 2021 | +17,5 % | +4,7 % |
| 2020 | +20,2 % | +4,0 % |
| 2019 | +24,7 % | +3,7 % |
| 2018 | +27,0 % | +4,3 % |
| 2017 | +22,7 % | +5,7 % |
| 2016 | +31,5 % | +5,6 % |
| 2015 | +26,8 % | +4,9 % |
| 2014 | +22,4 % | — |
| 2013 | +9,1 % | — |
| 2012 | +10,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2013 (+23,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −19,4 % |
| 2024 | +4,6 % |
| 2023 | −18,1 % |
| 2022 | −1,7 % |
| 2021 | −8,0 % |
| 2020 | −14,8 % |
| 2019 | −5,5 % |
| 2018 | +8,2 % |
| 2017 | +10,0 % |
| 2016 | −23,7 % |
| 2015 | −22,9 % |
| 2014 | −23,5 % |
| 2013 | +23,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bedop
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 96 636 €, vlastné imanie 87 863 € a záväzky 8 773 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 96 636 € | 87 863 € | 8 773 € |
| 2024 | 110 813 € | 107 291 € | 3 522 € |
| 2023 | 160 291 € | 155 026 € | 5 265 € |
| 2022 | 157 376 € | 148 125 € | 9 251 € |
| 2021 | 137 645 € | 133 093 € | 4 552 € |
| 2020 | 121 076 € | 116 887 € | 4 189 € |
| 2019 | 251 326 € | 247 014 € | 4 312 € |
| 2018 | 222 660 € | 217 805 € | 4 855 € |
| 2017 | 197 030 € | 192 782 € | 4 248 € |
| 2016 | 171 795 € | 166 517 € | 5 278 € |
| 2015 | 137 721 € | 133 393 € | 4 328 € |
| 2014 | 122 224 € | 107 326 € | 14 898 € |
| 2013 | 91 386 € | 67 270 € | 24 116 € |
| 2012 | 92 556 € | 46 020 € | 46 536 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bedop (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 829 € | 11 151 € | 96 636 € | 87 863 € | 8 773 € | 37 626 € | +17,7 % |
| 2024 | 78 000 € | 15 211 € | 110 813 € | 107 291 € | 3 522 € | 44 626 € | +19,5 % |
| 2023 | 74 550 € | 23 168 € | 160 291 € | 155 026 € | 5 265 € | 53 188 € | +31,1 % |
| 2022 | 91 075 € | 25 031 € | 157 376 € | 148 125 € | 9 251 € | 64 426 € | +27,5 % |
| 2021 | 92 675 € | 16 205 € | 137 645 € | 133 093 € | 4 552 € | 59 562 € | +17,5 % |
| 2020 | 100 717 € | 20 372 € | 121 076 € | 116 887 € | 4 189 € | 64 679 € | +20,2 % |
| 2019 | 118 210 € | 29 209 € | 251 326 € | 247 014 € | 4 312 € | 70 074 € | +24,7 % |
| 2018 | 125 095 € | 33 738 € | 222 660 € | 217 805 € | 4 855 € | 74 065 € | +27,0 % |
| 2017 | 115 621 € | 26 265 € | 197 030 € | 192 782 € | 4 248 € | 66 827 € | +22,7 % |
| 2016 | 105 133 € | 33 123 € | 171 795 € | 166 517 € | 5 278 € | 69 675 € | +31,5 % |
| 2015 | 137 719 € | 36 852 € | 137 721 € | 133 393 € | 4 328 € | 91 977 € | +26,8 % |
| 2014 | 178 546 € | 40 056 € | 122 224 € | 107 326 € | 14 898 € | 115 301 € | +22,4 % |
| 2013 | 233 397 € | 21 251 € | 91 386 € | 67 270 € | 24 116 € | 109 326 € | +9,1 % |
| 2012 | 188 660 € | 19 792 € | 92 556 € | 46 020 € | 46 536 € | 108 344 € | +10,5 % |
Riziko: zaplatí Bedop?
Peniaze od štátu: Bedop
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bedop
Dátum vzniku Bedop je 19. 12. 2006, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43720/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022289500
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 188 660 € · majetok 92 556 €
- Nový spoločník: Jozef BernadičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 62 829 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bedop
- sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- vnútroštátna nákladná cestná doprava,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Bedop v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Bedop je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 724 € (13 613 závierok), Bedop má 62 829 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 341 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bedop 456. z 1 117.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 724 €, tri štvrtiny do 116 000 €; 10 % firiem má viac než 406 395 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 724 € |
| horný kvartil | 116 000 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 395 € |
| Bedop | 62 829 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bedop
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bedop s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bedop | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 62 829 € | 46 724 € |
| 2024 | 78 000 € | 42 174 € |
| 2023 | 74 550 € | 41 555 € |
| 2022 | 91 075 € | 40 572 € |
| 2021 | 92 675 € | 38 034 € |
| 2020 | 100 717 € | 36 000 € |
| 2019 | 118 210 € | 38 637 € |
| 2018 | 125 095 € | 37 016 € |
| 2017 | 115 621 € | 36 064 € |
| 2016 | 105 133 € | 34 199 € |
| 2015 | 137 719 € | 33 447 € |
| 2014 | 178 546 € | — |
| 2013 | 233 397 € | — |
| 2012 | 188 660 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Bedop | 62 829 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 47 286 € |
| medián kraja | 48 904 € |
| medián Slovenska | 46 724 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZFO, s.r.o.Malacky · tržby 157 845 € (2024)
- Traffic Quality Management s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 728 € (2021)
- Bodhi s. r. o.Bratislava · tržby 157 620 € (2025)
- Business Centrum Hlavná, s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 604 € (2025)
- Wita spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 157 579 € (2025)
- Valens Advisory s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 157 528 € (2025)
- OJS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 157 509 € (2025)
- J-ST s. r. o.Piešťany · tržby 157 448 € (2025)
- GLORIA CONSULTING s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 324 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bedop, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›
Sídlo Bedop: Bratislava - Petržalka
Bedop sídli na adrese Budatínska 36, 851 05 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Bedop: IČO, sídlo a základné údaje
Bedop, s.r.o. (IČO 36714241) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 19. 12. 2006, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Jozef Bernadič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 62 829 € a výsledok hospodárenia +11 151 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 19. 12. 2006 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Bedop, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 62 829 €, typická firma odvetvia 46 724 € (medián z 13 613 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Bedop
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bedop
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bedop
- Tendre32súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava V
Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o.ERIGOM SK s. r. o.t&at solutions s. r. o.NK Management s.r.o.INTRA 24 SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.