PRIUM s.r.o.
Michalovce · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
391 594 €tržby 2019 ▲ 33 %+1 721 €zisk 2019aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 272 186 €, výsledok hospodárenia 556 €
- 14 : tržby 373 663 €, výsledok hospodárenia 3 532 €
- 15 : tržby 396 600 €, výsledok hospodárenia 2 264 €
- 16 : tržby 450 735 €, výsledok hospodárenia 18 075 €
- 17 : tržby 284 233 €, výsledok hospodárenia 238 €
- 18 : tržby 294 200 €, výsledok hospodárenia 833 €
- 19 : tržby 391 594 €, výsledok hospodárenia 1 721 €
PRIUM s.r.o. (IČO 36713627), sídlo Michalovce, je v registri zapísaná od 19. 12. 2006 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ PRIUM
Podľa Registra právnických osôb koná za PRIUM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník PRIUM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jana Drozdová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jana Drozdováod 21. 12. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PRIUM
Za rok 2019 má PRIUM v závierke tržby 391 594 €, o 33,1 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +1 721 €. Závierky máme za 7 rokov (2013 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2016: 450 735 €.
Výkaz ziskov a strát PRIUM
Najvyššie tržby: rok 2016, 450 735 €. Najnižšie: rok 2013, 272 186 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 391 594 € |
| 2018 | 294 200 € |
| 2017 | 284 233 € |
| 2016 | 450 735 € |
| 2015 | 396 600 € |
| 2014 | 373 663 € |
| 2013 | 272 186 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 27 219 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | 1 721 € |
| 2018 | 833 € |
| 2017 | 238 € |
| 2016 | 18 075 € |
| 2015 | 2 264 € |
| 2014 | 3 532 € |
| 2013 | 556 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PRIUM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,4 %, medián odvetvia +1,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PRIUM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | +0,4 % | +1,5 % |
| 2018 | +0,3 % | +1,6 % |
| 2017 | +0,1 % | +2,2 % |
| 2016 | +4,0 % | +2,0 % |
| 2015 | +0,6 % | +1,7 % |
| 2014 | +0,9 % | — |
| 2013 | +0,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 6 rokov, najviac v roku 2014 (+37,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2019 | +33,1 % |
| 2018 | +3,5 % |
| 2017 | −36,9 % |
| 2016 | +13,6 % |
| 2015 | +6,1 % |
| 2014 | +37,3 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PRIUM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 153 948 €, vlastné imanie 18 180 € a záväzky 135 768 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 153 948 € | 18 180 € | 135 768 € |
| 2018 | 146 676 € | 15 265 € | 131 411 € |
| 2017 | 108 901 € | 14 251 € | 94 650 € |
| 2016 | 166 182 € | 27 990 € | 138 192 € |
| 2015 | 143 254 € | 9 915 € | 133 339 € |
| 2014 | 137 131 € | 10 651 € | 126 480 € |
| 2013 | 94 309 € | 7 271 € | 87 038 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PRIUM (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 391 594 € | 1 721 € | 153 948 € | 18 180 € | 135 768 € | 6 999 € | +0,4 % |
| 2018 | 294 200 € | 833 € | 146 676 € | 15 265 € | 131 411 € | 5 573 € | +0,3 % |
| 2017 | 284 233 € | 238 € | 108 901 € | 14 251 € | 94 650 € | 5 230 € | +0,1 % |
| 2016 | 450 735 € | 18 075 € | 166 182 € | 27 990 € | 138 192 € | 19 154 € | +4,0 % |
| 2015 | 396 600 € | 2 264 € | 143 254 € | 9 915 € | 133 339 € | 3 559 € | +0,6 % |
| 2014 | 373 663 € | 3 532 € | 137 131 € | 10 651 € | 126 480 € | 5 312 € | +0,9 % |
| 2013 | 272 186 € | 556 € | 94 309 € | 7 271 € | 87 038 € | 1 338 € | +0,2 % |
Riziko: zaplatí PRIUM?
Peniaze od štátu: PRIUM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PRIUM
Dátum vzniku PRIUM je 19. 12. 2006, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19100/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022296221
- Nový spoločník: Jana DrozdováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 272 186 € · majetok 94 309 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PRIUM
- sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- vedenie účtovníctva
- poradenská činnosť v registrovanom predmete podnikania
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
PRIUM v odvetví veľkoobchod
PRIUM je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 120 229 € (15 946 závierok), PRIUM má 391 594 €, čo je 3,3-násobok mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 529 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PRIUM 43. z 127.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 438 €, polovica do 120 229 €, tri štvrtiny do 658 745 €; 10 % firiem má viac než 2 989 607 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 629 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 438 € |
| medián | 120 229 € |
| horný kvartil | 658 745 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 989 607 € |
| PRIUM | 391 594 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PRIUM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PRIUM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PRIUM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 391 594 € | 120 229 € |
| 2018 | 294 200 € | 118 244 € |
| 2017 | 284 233 € | 106 142 € |
| 2016 | 450 735 € | 97 867 € |
| 2015 | 396 600 € | 98 124 € |
| 2014 | 373 663 € | — |
| 2013 | 272 186 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| PRIUM | 391 594 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 181 442 € |
| medián kraja | 104 784 € |
| medián Slovenska | 120 229 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- POWERBRAND s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 970 955 € (2025)
- IKEMA, spol. s r.o.Bernolákovo · tržby 970 691 € (2025)
- Technosam s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 970 464 € (2025)
- LORA-International, spol. s r.o.Piešťany · tržby 970 291 € (2025)
- Investpharm, a. s.Trstená · tržby 969 638 € (2025)
- SLOV. - INT., Export - Import, spol. s r.o.Trenčín · tržby 969 572 € (2025)
- PULWAMA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 969 414 € (2025)
- GEMER INVEST, s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 969 336 € (2025)
- LIBRA spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 968 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PRIUM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Michalovce ›
Sídlo PRIUM: Michalovce
PRIUM sídli na adrese J. Švermu 21, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 094 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 660. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
PRIUM: IČO, sídlo a základné údaje
PRIUM s.r.o. (IČO 36713627) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 19. 12. 2006, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Jana Drozdová. Za rok 2019 sú v závierke tržby 391 594 € a výsledok hospodárenia +1 721 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 19. 12. 2006 |
| Obec | Michalovce |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) PRIUM s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 391 594 €, typická firma odvetvia 120 229 €, čo je 3,3-násobok mediánu (medián z 15 946 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy PRIUM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PRIUM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PRIUM
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov194firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 630 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Kancelárský papierKrajský súd v Banskej Bystricilehota 16. 10. 2026, 8:30 · odhad 4 500 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.704 zmlúv za 3 roky · 578 079 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava577 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR269 zmlúv za 3 roky · 1 548 763 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 485 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Michalovce
BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Michalovce
PYROMETAL, s.r.o.Datarythm s.r.o.Jopex s.r.o.LEKOS, s.r.o.ELLIP s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.