VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ASLANTAŠ s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy

1 050 578 €tržby 2024 ▼ 9 %+12 093 €zisk 2024

aktívna 19 rokov7 zamestnancov (2024)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 050 578 €tržby 2024 ▼ 9 %
+12 093 €zisk 2024
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -12 760 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 209 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -26 321 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 9 157 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 859 €
  6. 17 : tržby 78 263 €, výsledok hospodárenia 1 195 €
  7. 18 : tržby 99 079 €, výsledok hospodárenia 2 207 €
  8. 19 : tržby 459 295 €, výsledok hospodárenia 14 540 €
  9. 20 : tržby 934 177 €, výsledok hospodárenia 45 245 €
  10. 21 : tržby 1 186 047 €, výsledok hospodárenia 1 961 €
  11. 22 : tržby 1 289 446 €, výsledok hospodárenia 2 441 €
  12. 23 : tržby 1 158 081 €, výsledok hospodárenia 633 €
  13. 24 : tržby 1 050 578 €, výsledok hospodárenia 12 093 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ASLANTAŠ s. r. o. (IČO 36705934) mala v roku 2024 tržby 1 050 578 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ASLANTAŠ

V roku 2024 mala ASLANTAŠ priemerne 7 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 81 707 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 719 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Nehnuteľnosti v okrese Bratislava I bola v roku 2023 2 153 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ ASLANTAŠ

Podľa Registra právnických osôb koná za ASLANTAŠ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník ASLANTAŠ

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ASLANTAŠ
Podiely spoločníkov na vkladoch ASLANTAŠ Cudi Arslan 100,0 %. Spolu 48 000 €. Cudi Arslan: 48 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Cudi Arslan100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Cudi Arslanod 13. 10. 2022 48 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ASLANTAŠ

Za rok 2024 má ASLANTAŠ v závierke tržby 1 050 578 €, o 9,3 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +12 093 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2022: 1 289 446 €.

Tržby 20241,05 mil. €▼ −9,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202412 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2024812 tis. €
Vlastné imanie 2024122 tis. €
Záväzky 2024690 tis. €85,0 % majetku
Pridaná hodnota 2024314 tis. €
Zisková marža 2024+1,2 %medián odvetvia +6,0 %
Súčet výsledkov za 13 rokov33 tis. €2012 až 2024

Výkaz ziskov a strát ASLANTAŠ

Súvaha ASLANTAŠ

Všetky čísla zo závierok ASLANTAŠ (13 rokov)
Čísla zo závierok ASLANTAŠ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20241 050 578 €12 093 €812 296 €121 801 €690 495 €314 226 €+1,2 %
20231 158 081 €633 €1 072 696 €109 708 €962 988 €318 439 €+0,1 %
20221 289 446 €2 441 €951 228 €109 075 €842 153 €387 442 €+0,2 %
20211 186 047 €1 961 €959 242 €106 634 €852 608 €362 253 €+0,2 %
2020934 177 €45 245 €595 868 €104 673 €491 195 €310 943 €+4,8 %
2019459 295 €14 540 €324 938 €59 428 €265 510 €82 234 €+3,2 %
201899 079 €2 207 €102 253 €44 888 €57 365 €35 777 €+2,2 %
201778 263 €1 195 €126 549 €42 681 €83 868 €3 840 €+1,5 %
2016—−1 859 €43 184 €41 486 €1 698 €−931 €—
2015—9 157 €64 238 €−15 603 €79 841 €−5 625 €—
2014—−26 321 €84 281 €33 238 €51 043 €−14 859 €—
2013—−15 209 €79 931 €59 560 €20 371 €−5 208 €—
2012—−12 760 €93 104 €74 770 €18 334 €−2 646 €—

Riziko: zaplatí ASLANTAŠ?

Peniaze od štátu: ASLANTAŠ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ASLANTAŠ

Dátum vzniku ASLANTAŠ je 2. 12. 2006, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné meno: R.B.Holding s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43390/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022278676
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 93 104 €
  4. Nový štatutár: Cudi ArslanKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým R.B.Holding s.r.o., odvtedy ASLANTAŠ s. r. o.
  6. Prvé tržby po 5 rokoch bez tržiebZa rok 2017 firma vykázala 78 263 €.
  7. Nový spoločník: Cudi ArslanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 1 050 578 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ASLANTAŠ

  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • činnosť ekonomických, organizačných a účtovných poradcov,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom- obstarávateľská činnosť,
  • obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností,
  • maliarske a natieračské práce,
  • tvorba rozpočtov v stavebníctve,
  • čistiace a upratovacie práce,
  • inžinierska činnosť- obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ),
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ),
  • administratívne služby
  • faktoring a forfaiting
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy
  • Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

ASLANTAŠ v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

ASLANTAŠ je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 41 451 € (16 544 závierok), ASLANTAŠ má 1 050 578 €, čo je 25-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 648 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ASLANTAŠ 218. z 1 901.

V odvetví v okrese Bratislava I3 648aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 544Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ASLANTAŠ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava I ›

Sídlo ASLANTAŠ: Bratislava - Staré Mesto

ASLANTAŠ sídli na adrese Dunajská 24, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 74 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví3 648okres Bratislava I
Na tej istej adrese74aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

ASLANTAŠ: IČO, sídlo a základné údaje

ASLANTAŠ s. r. o. (IČO 36705934) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 2. 12. 2006, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Cudi Arslan. Za rok 2024 sú v závierke tržby 1 050 578 € a výsledok hospodárenia +12 093 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832)
Základné imanie48 000 €
Vznik2. 12. 2006
Skoršie názvyR.B.Holding s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) ASLANTAŠ s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2024 mala 1 050 578 €, typická firma odvetvia 41 451 €, čo je 25-násobok mediánu (medián z 16 544 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy ASLANTAŠ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ASLANTAŠ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ASLANTAŠ

  • Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy430zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SLOVNAK s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Bratislava I

CTPark Prešov North, spol. s r. o.SMARTILITY s. r. o.KEEPING, s.r.o.Danube Facility Services, s.r.o.Via Pribina Operations, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk